بامیلو بلاگ / خرید / بررسی و مقایسه / بررسی تخصصی مونوپاد یونتنگ Yunteng به همراه ریموت شاتر و سه لنز

بررسی تخصصی مونوپاد یونتنگ Yunteng به همراه ریموت شاتر و سه لنز

مونوپاد دیگر یک محصول و گجت ساده نیست. این وسیله جالب در طول یک سال ناگهان تبدیل به یک فرهنگ و یک محصول همه گیر تبدیل شده است. دلیل موفقیت این محصول تنها جو ایجاد شده در بازار نیست بلکه کاربرد فوق تصور این وسیله دوست داشتنی است. اینکه با استفاده از این پک ارایه شده از سوی فروشگاه بامیلو چه قابلیت‌های عکاسی به موبایل شما اضافه می‌شود هر شخصی را شگفت زده خواهد نمود. اگر می‌خواهید یک بررسی تخصصی از مونوپاد Yunteng و محصولات جانبی آن را مشاهده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

سخت افزار و کیفیت ساخت

monopod_bDSC0971

یکی از مهمترین مواردی که در نگاه اول به چشم می‌رسد کیفیت ساخت بسیار بالای این مونوپاد است. نمی‌توان به کیفیت این مونوپاد لقب قهرمان را داد اما به راحتی می‌توان انتظار کارکرد چند ساله را از آن داشت بدون اینکه قابلیت‌های خود را از دست بدهد. این موضوع زمانی بیشتر جلوه پیدا می‌کند که بدانید قیمت آن چقدر پایین است.

این مونوپاد از بخش‌های متعددی تشکیل شده است، در ابتدا بخش پایینی که دارای یک محل پیچ است و می‌توان کل مونوپاد را بر روی یک سه‌پایه عکاسی نصب نمود. جذابیت این کار این است که شما می‌توانید از ارتفاع چند متری از خود و یک جمع 100 نفره عکس بگیرید که پیش از این تنها با یک سه پایه غیر ممکن بوده است.

monopod_DSC0981

بخش بعدی قسمت قفل‌های افزایش دهنده طول هستند که به راحتی باز و بسته می‌شوند و  در صورت باز کردن هر یک از آنها شما می‌توانید طول مونوپاد را بین 42.5 سانتی متر تا 123 سانتی متر تغییر دهید. همچنین اگر تنها یک قفل را باز کنید تا 67.5 ، اگر دو قفل را باز کنید تا 94 سانتی متر می‌توانید طول مونوپاد را تنظیم کنید.

monopod_bDSC0982

قسمت بعدی مونوپاد بخش مفصل تنظیم شونده است که دارای 11 حالت (زاویه) متفاوت است که تا 90 درجه در دو طرف حالت کاملی افقی قابل تنظیم هستند. این بخش مفصلی دارای یک پیج است که پیش از تنظیم باید آن را شل نموده و پس از انتخاب زاویه مناسب آن را سفت نمایید. کارکرد این مفصل بسیار ساده است.

monopod_bDSC0019

بخش انتهایی محل قرارگیری موبایل یا دوربین شما است. در این بخش شما به راحتی هر موبایلی که دارای عرضی بین 55 تا 85 میلیمتر است را می‌توانید در آن فیکس کنید. این بخش درواقع یک قاب با دو لبه لاستیکی و ساختار درونی فلزی است که با یک فنر وسیله شما را در خود نگه می‌دارد.

monopod_DSC0986

نکته جالب در این بخش این است که توسط یک پیچ بخش نگه‌دارنده موبایل از آن جدا می‌شود و یک پایه ساده که دارای پیچ استاندارد عکاسی است نمایان می‌شود. با جدا کردن بخش بالایی شما می‌توانید هر نوع دوربینی را تا وزن حدود 700 گرم قرار دهید. این به این معنا است که به جز دوربین‌های فوق حرفه‌ای تمامی دوربینهای کوچک تا بزرگ DSLR را می‌توان بر روی این مونوپاد قرار داد و از عکاسی با آن لذت برد.

monopod_bDSC0990


مقالات مرتبط
تکنیک‌های کاربردی برای ترکیب‌بندی درعکاسی- بخش دوم
تکنیک های کاربردی برای ترکیب بندی درعکاسی – بخش اول
چگونه از رنگ برای عکاسی بهتر استفاده کنیم؟
همه چیز در مورد دوربین موبایل : حرفه‌ای خرید کنید

ارگونومی مونوپاد

monpod_bDSC0031

مونوپاد یونتنگ به دلیل وجود دسته ابری و وزن کم هیچ بار اضافه‌ای را برای شما ایجاد نمی‌نماید، و به راحتی می‌توان آن را برای عکس‌برداری‌های متعدد در دست نگه داشت. اما در مواردی که یک دوربین DSLR را بر روی آن قرار می‌دهید تنها به اندازه یک عکس قادر به نگه داشتن آن خواهید بود که البته طبیعی است.

monopod_bDSC0996

با وجود این مونوپاد شما از هر زاویه‌ای می‌توانید از خود عکس بگیرید‌ بدون اینکه در روش ایستادن یا قرارگیری شما در کادر مشکلی ایجاد شود.

monopod_DSC0003

روش استفاده از مونوپاد ، ریموت شاتر و لنز

monopod_DSC0037

استفاده بدون ریموت شاتر

monopod_bDSC0008

اگر قصد استفاده از ریموت شاتر را ندارید یا پک کامل فروشگاه بامیلو را تهیه نکردید نگران نباشید. اکثر موبایل‌ها حتی موبایل‌های قدیمی تر مانند آیفون 4 است نیز دارای تایمر هستند و به راحتی همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید با قرار دادن در حالت تاخیر 10 ثانیه یا 5 ثانیه‌ای می‌توانید عکس سلفی بگیرید و از مونوپاد نیز لذت ببرید.

استفاده از شاتر

در بسته خریداری شده شاتر دارای باتری می‌باشد، اما با این حال شما می‌توانید با بازکردن پشت شاتر از وجود باتری اطمینان حاصل نمایید. برای شروع کار باید دکمه روشن خاموش را که در کنار ریموت شاتر قرار دارد و در عکس نیز با دایره قرمزرنگ نشان داده شده را به حالت ON قرار دهید.

shutter_bDSC1017

سپس با روشن کردن بلوتوث موبایل خود به دنبال ریموت شاتر خود بگردید که با اسم AB Shutter شناخته می‌شود. و با کلیک بر روی آن موبایل خود را به شاتر متصل کنید.

shutter_bDSC1005

اگر با آیفون به شاتر وصل شده‌اید دکمه بزرگ و اگر با اندروید به این شاتر وصل شده‌اید با دکمه کوچکتر از عکاسی بدون دست زدن به موبایل لذت ببرید و با نگه داشتن مونوپاد صدها عکس پشت سر هم بدون پایین آوردن موبایل خود بگیرید.

shutter_bDSC0029


مقالات مرتبط
۷ چیزی که مردان موفق در کیفشان دارند
۱۰ وسیله دیجیتال که با پول خرج کردن برای آن‌های پشیمان نمی‌شوید

استفاده از لنز

lens_shutter_bDSC1010

در پک کامل مونوپاد فروشگاه بامیلو به همراه مونوپاد Yunteng سه قطعه لنز، دو کاور لنز، یک گیره نگه‌دارنده لنز بر روی موبایل، یک کیسه برای نگه‌داری لنزها و همانطور که در قبل اشاره شد یک شاتر بلوتوث قرار داده شده است. لنز وسیع یا واید دارای ظریب بزرگنمایی 0.67 است و لنز فیش آی می‌تواند تا نزدیک به 180 درجه از تصویر را در خود جای دهد. کیفیت ساخت این لنزها بسیار بالا است و در بخش‌های وسط تصور بسیار شفاف و در لبه‌ها دارای شفافیت کمتری است. به طور مثال اگر شما بدون مونوپاد و لنز بخواهید از یک جمع عکس بگیرید با لنز 28 میلیمتری موبایل‌های کنونی شما تنها قادر به عکس برداری تا حداکثر 5 یا 6 نفر را دارید، اما با وجود مونوپاد و لنز فیش آی شما قادر به عکس برداری از یک جمع 100 نفره خواهید بود. بهتر از آن اینکه عکس‌های حتی دو نفره شما شامل کل منظره پشت سر شما خواهد بود و تازه انجا است که می‌توانید خاطرات خود را آنطور که شایسته است ذخیره نمایید.

lens_bDSC0041

 

استفاده از لنز بسیار ساده است. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این پک لنز دارای 3 لنز وسیع (wide) ، فیش آی و ماکرو است. برای داشتن لنز وسیع می‌بایست لنز وسط را بر روی لنز کوچکتر پیچ کنید که البته به طور پیش‌فرض در بسته بندی این محصول این دولنز به صورت متصل ارایه شده است. برای اتصال این لنز بر روی موبایل کافیست لنز مورد نظر را در گیر نگه‌دارنده قرار دهید، سپس گیره را باز کرده و در حالتی که لنز روی دوربین موبایل قرار گیرد به موبایل متصل کنید. حتما باید مرکز لنز و مرکز دوربین در راستای یکدیگر قرار گیردن تا بهترین کیفیت ممکن نتیجه شود. برای این کار کافیست از روبرو به آن نگاه کنید و محور لنز و دوربین را در راستای یکدیگر قرار دهید.

چرا پک کامل مونوپاد ؟

تا کنون تا حد زیادی با مونوپاد و تجهیزات جانبی ارایه شده در پک کامل آن آشنا شده‌اید. اما سوال مهم این است که چرا چنین وسیله‌ای برای شما کاربرد خواهد داشت؟ کدام نیاز را برای شما برطرف خواهد نمود؟ پاسخ بسیار ساده است. باید یک بار در یک سفر با مناظر زیبا با این پک اقدام به عکاسی کنید تا ببینید با یک وسیله‌ی به این ارزان قیمتی عکس‌های فیش‌آی و وسیعی خواهید گرفت که تنها از یک دوربین حرفه‌ای و یک لنز چند میلیون تومانی این نتیجه بر می‌آید. درست است که هیچگاه کیفیت دوربین موبایل و لنز معمولی این پک به کیفیت یک دوربین حرفه‌ای نخواهد رسید، اما استفاده بسیاری از ما تنها زیبایی آن در صفحه مانیتور یا چاپ در سایز کوچک است و نه کیفیت چاپ در یک پوستر چند متری. برای استفاده روزمره این پک ارزشی فوق‌العاده ایجاد خواهد نمود و می‌تواند لحظات زیبای شما در کنار دوستان و خانواده را بسیار زیباتر به تصویر بکشد و در سفرهای دو نفره با همسرتان دیگر نیاز نخواهد بود که هر لحظه منتظر یک رهگذر باشید تا بلکه از شما عکس دلخواهتان را بگیرد.

مزایای پک کامل:

– عکس‌های دو نفره، جمعی یا خانوادگی بدون فدا شدن یکی از اعضا

– امکان عکس‌برداری با کادربندی کاملا متفاوت که پیش از این ممکن نبوده است

– امکان عکس برداری با وسعت بسیار بیشتر با لنز فیش آی و با وسعت بازهم بیشتر به همراه مونوپاد

– سبک ، کم حجم و وزن کم مناسب برای حمل و نقل راحت

– ارگونومی مناسب و استفاده بسیار آسان

– راحتی استفاده از ریموت شاتر و لنزها

– ایجاد فرصتی فوق العاده برای عکاسان خلاق برای ایجاد تصاویر فوق‌العاده از مناظر

معایب :

– برای دوربین‌های DSLR قابل استفاده است اما استفاده از آن به دلیل وزن زیاد دوربین و فوکس پیش از گرفتن عکس تا حدی دشوار است

– هم محور کردن لنز و دوربین نیازمند دقت است

 

خرید پک کامل مونوپاد با قیمت ویژه

 

 

نویسنده: آرمان والی

۱۳۶ دیدگاه ها

 1. به نظر میاد این آقا از وقتی برده خیلی راضی بوده، ممنون از پست ها و مدل های خوبتون، خسته نباشین.

 2. عکس‌ها خوبن. یه مقاله بررسی هم از دوربینی که این عکس‌ها رو باهاش انداختید بذارید 🙂

 3. توصت !!!
  ” توسط “درسته…

 4. بسیار عالی بود و خیلی کمکم کرد خیلی متنهای قوی دارید واقعا خسته نباشید

 5. خیلی عالی بود آرمان جان هم مطلب هم عکس هاتون

 6. با سلام من مدل زیر خریداری کردم از بامیلو
  ersal Monopod Z07-1 + Bluetooth Remote Shutter
  برند Universal

  خیلی خوبه ولی شاتر با گوشیم متصل نمیشه(lg G2) لطفا منو راهنمایی کنید.برنامه camra 360 و همچنین یک برنامه ریموت دیگه هم تست کردم نشد.
  با سپاس

  • سلام امید جان
   ممنون که به فروشگاه بامیلو اطمینان کردی، امیدوارم عکس هایی پر از شادی بگیری با این مونوپاد.
   در مورد سوالت باید بگم که این Shutter با موبایل شما سازگار است میتونید یکبار Forgot Device بکنید یا تنظیمات Bluetooth موبایلتون چک کنید. قطعا مشکل جدی نخواهد بود.

  • سلام. داداش منهم همین گوشی رو دارم و دقیقا همین مشکل شمارو. تونستی حل بکنی به من هم بگو منم تونستم به شما خبر میبدم

 7. من امشب رفتم یونتنگ رو بخرم تست کردم دیدم ریموتش زوم میکنه اما عکس نمیگیره گوشی بنده سونی ال هستش و هر کاری کردم نتونستم عکس بگیرم و از یکی از دوستانم شنیدم که این دستگاه روی گوشی سونی یا زوم کار نمیکنه یا عکس نمیگره خاستم بدونمالان باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 8. سلام آقا آرمان من دیشب یک مدل یونتنگ رفتم بخرم زمانی که داشتم تست میکردم متوجه شدم که ریموت عکس نمیگیره ( البته گوشی من سونی ال هستش) بعد از فروشنده سوال کردم گفت که شنیده روی گوشی سونی زومش کار نمیکنه اما روی گوشی من عکس نمیگرفت خواستم بدونم آیا این مونوپاد ها همشون روی گوشی سونی مشکل دارند یا فقط یونتنگ این مشکل رو داره

  • واقعیتش اینه که امکانش نیست روی همه گوشی ها تست بکنیم. اما من خودم حداقل روی ۱۰ مدل از گوشی ها از ال جی و سونی گرفته تا آیفون ۴ اس تا آیفون ۶ تست کردم و کاملا شاتر درست کار کرد.
   اگر اکسپریا ال دیدم حتما یک تست میکنم ببینم شاید مشکل خاصی با اون مدل داشته باشه. همینجا پست میکنم اگر ایرادی بود

   • من با دو تا اکسپریا جی امتحان کردم و شاتر باشون هماهنگ نبود. البته فقط با اپلیکیشن اصلی کار کردم. با ال جی ، اپل ، سامسونگ و اچ تی سی من تا حالا ندیدم اشکالی داشته باشه. اما با مدلهای قدیمی سونی مثل اینکه کار نمیکنه. بگذارید با مدلهای جدید سونی هم تست میکنم و همینجا پست می کنم

    بروزرسانی : با اکسپریا زد ۳ که کاملا درست کار کرد. با اکسپریا ایکس تی که خیلی قدیمیه هم کار کرد که البته اندروید خام روش ریخته بودن. احتمالا راه حل استفاده از گوشیهای قدیمی اینه که اندروید خام روش بریزید که خیلی هم سرعت کارکردشو میبره بالا. با هواوی آنر ۳ سی هم تست کردم متاسفانه درست کار نمیکرد و دکمه اشتباه رو کلیک میکرد.

    اگر مورد دیگه ای پیدا کردم حتما همینجا پست میکنم

 9. با سلام من از بامیلو خریدم ولی متاسفانه اصلا با بلوتوث سامسونگ i9082 ست نمیشه به عنوان کیبورد میشناسه زمان ست کردن مینویسه cannot communicate with

 10. با سلام
  در خصوص لنزها دو سوال داشتم:
  ۱- برای گوشیهای سامسونگ کاربرد دارد؟
  ۲- با توجه به اینکه لنز توسط گیره به گوشی متصل می گردد آیا فشاری به قسمت ال سی دی آن وارد نمیکند؟!
  با تشکر از سایت خوبتون

  • سلام کاربر عزیز
   در جواب سوال اول شما باید بگم که برای تمامی گوشی های Samsung کاربرد دارد
   در مورد سوال دوم شما گیره نگهدارنده به گونه ای ساخته شده است که مشکلی برای ال سی دی گوشی به وجود نخواهد آورد و خط و خشی ایجاد نمیکند.

   ممنون از وقتی که گذاشتید و مقاله را مطالعه کردید.

 11. سلام
  من
  بين دو مدلي كه تو سايت هستند و داراي لنز هستند موندم كدوم را تهيه كنم
  لطفا نظر بديد

  • در حال حاضر این دو مدل همراه با لنز در سایت موجود است که بستگی به نوع نیاز شما داره
   ۱-

   YunTeng Monopod – YT-1288 + 3 Lens Pack 

   ۲-

   YunTeng Monopod c 188 + 3 Lens Pack + Bluetooth Remote Shutter

   در مدل دوم شما دارای Shutter هستید که از طریق Bluetooth به موبایل شما اتصال پیدا میکند و به وسیله آن شما میتوانید عکس بگیرید اما مدل اولی بدون Shutter است و به صورت دستی توسط دکمه تهیه شده بر روی مونوپاد قادر به عکاسی هستید در ضمن نیازی به باطری ندارید اما در مدل دومی Shutter نیاز به باطری دارد.

 12. سلام.
  میخواستم ببینم با هواویG7 کا میکنه؟

 13. قابليت نصب ipad air 1,2را هم داره ؟؟يعني پايه اي داره كه بشه ipad نصب كرد و استفاده كرد؟؟

 14. اي ميشه براي اي پد هم استفاده كرد؟؟گيره ي نگهدارنده ي اي پد هم داره؟؟؟

 15. سلام.
  میخواستم ببینم با آیفون +۶ کار میکنه؟

 16. با سلام من در قسمت بررسی تخصصی مونوپاد Rock Monopod – ROT0701 کلیک کردم و وارد این صفحه شدم که ظاهرا یک مونوپاد دیگه رو بررسی کردید.
  سوالی داشتم، شما به عنوان کسی که تجربه کار با مونوپاد رو داشتید، اگر بخواهید مونوپاد انتخاب کنید برای خرید کدوم یکی از این مونوپادها رو می‌خرید؟
  ۱) Rock Monopod – ROT0701
  ۲) Yunteng – 1288
  ممنون میشم اگر این دو مونوپاد رو هم با هم مقایسه‌ای کنید.

 17. سلام
  روی گوشی اچ تی سی ۸۱۶ g جواب نمیده لطفآ راهنمایی کنید:

 18. سلام
  میخواستم ببینم چه جوری روی HTC 816 نصب کنم هرکاری کردم نشد
  لطفآ راهنمایی کنید:

 19. سلام،من مدل yt1288 رو خریدم ریموت هم داره وصل هم میشه به بلوتوثم اما دکمه عکسش انجام نمیده گوشیمم(+htc one x) است

 20. سلام . با گوشی هانر ۳c وصل میشه

 21. می خواستم بدونم با سونی ال عکس می گیرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 22. سلام . من همین مونوپاد ۱۲۸۸ رو خریدم ولی روی گوشی اکسپریا آیون کار نمیکنه چی کار کنم ؟

 23. سلام
  من مدل YT-188این مونوپاد گرفتم.با گوشی اکسپریا سی فقط زوم میکنه عکس نمیندازه لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

 24. سلام من سفارش خرید دادم اما وقتی رسید دستم دوتا لنز بیشتر همراهش نبود لطفا توضیح بفرمایید.
  با تشکر

 25. و همینطور لنز ماکرو توش صدا می یاد انگار که چیزی توش جدا شده باشه.
  با تشکر

 26. با سلام برای لومیا ۱۵۲۰ و ۶۴۰XL می خوام ۲۲۸۸ را رو بخرم تو فروشگاه مدل با کنترل زوم ۵۷۰۰۰ و بدوم اون ۶۷۰۰۰ تا است ، هر چی سعی کردم متوجه نشدم یه زحمت بکشید زودتر جواب سئوالام بدید که می خوام خرید کنم :
  ۱- اصلاً فرقی بین این دوتا وجود داره؟
  ۲- آیا سری که گوشی رو مگه میداره (هولدر) اولاً مدل بزرکتر که تا ۱۰/۵ سانت باز می شه تا بشه گوشی های تا ۶ اینچ رو نگه داره رو دارید و ثانیاً می شه با سری مونوپادی که سفارش دادم عوض کنید .
  ممنون از زحمتی که می کشید و لطف کند یهم اطلاع بدید ممنون میشم

  • سلام دوست عزیز
   از اینکه اینجا کامنت گذاشتید بسیار ممنونیم
   ولی لطف کنید برای گرفتن پاسخ پرسشتون دربارۀ تعویض
   با تیم خدمات مشتریان بامیلو تماس بگیرید

 27. سلام.. منم گرفتم ولی ریموتش کار نمیکنه اصلا هیچ گوشی پیداش نمیکنه پیدا هم میکنه جفت سازی انجام نمیشه میگه پین نادرسته با اینکه پینی زده نمیشه گوشی منم هوآویG610هست

  • مال منم همین طوره
   منتها گوشی من جی۵ هستش
   خود فروشنده درستش می کرد و کار می کرد اما همین که خودم باهاش کار می کردم باز باهم جفت نمی شدن و یا اگه جفت می شن کار نمی کرد
   اگه ممکنه کمک کنید متشکر می شم

 28. سلام گوشی من p7 هستش اما وقتی می خوام با مونوپاد عکس بگیرم به جای عکس گرفتن زوم می کنه پرسیدم میگن تنظیمات گوشیت مشکل داره این تنظیماتش کجاست؟من هرچی رو امتحان کردم نشد باز زوم می کنه

 29. سلام،آقا واسه اینکه شاتر مونوپادو رو اپل استفاده کرد باید گوشی رو جلبریک کرد یا نه؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنین…

 30. من فکر میکنم که شاتر براى تمام گوشی های هوآوی مشکل داره
  من خودم گوشیم سامسونگ هستش وبدون هیچ مشکلی دارم از شاتر استفاده میکنم اما وقتی با ۲، ۳ تا گوشی هوآوی امتحان کردم نشد

  البته بلوتوث گوشی شاتر رو پيدا میکنه و وصل میشه اما وقتی دکمه انداختن عکس رو میزنی به جای اینکه عکس بندازه صدای گوشی رو تنظیم میکنه

  لطفاً راهنمایی کنید

 31. سلام
  وقتی که با بلوتوث گوشی huawei y 511 وصل میشم ,وقتی دکمه عکس گرفتن رو میزنم صدای گوشی کم و زیاد میشه ,دلیلش چیه؟! راه حلی هست؟ جوابو ب جیمیلم بفرستید ممنون میشم

 32. سلام میخواستم ببینم روگوشی های هانر۳cliteوصل میشه

 33. سلام شاتر امکان شارژ شدن داره؟
  یا باید باتریش تعویض شه؟

 34. سلام و خسته نباشید .. دیشب مونوپاد مدل ۱۲۸۸ خریدم ..ولی بعد از این که کانکت شد .. ب جای عکس گرفتن فقط زوم میکنه گوشی من Honor 6 هست …. همین طور رو ی گوشی honor 6 دیگه امتحان کردم … اونجا برعکس کار کرد ینی فقط عکس میگرفت …. خواهش میگنم راهنمایی کنین .. مرسی

 35. سلام گوشی من HTC 816G هست میخوام مونوپاد یانتنگ مدل ۱۲۸۸ بگیرم امتحان کردم وصل میشه به بلوتوث اما هر کاری میکنم عکس نمیگیره فقط صدا رو کم و زیاد میکنه خواهش میکنم راهنمایی کنید چکار کنم انجام بشه

 36. سلام من مونوپاد ۱۲۸۸دارم(هرچند فرق نداره ک چه مدلی باشه اما گفتم گفته باشم) و گوشی هانر۶ این دوتا رو با هم مچ میکنم اما وقتی میخوام عکس بگیرم عکس نمیگیره اما زوم میشه باید چیکار کنم؟

 37. سلام من خریدمش اما یه سوال دارم چرا ( در ابتدا بخش پایینی که دارای یک محل پیچ است و می‌توان کل مونوپاد را بر روی یک سه‌پایه عکاسی نصب نمود. ) سه پایه درون جبعه اش نیست ؟ حتی تو کارتن خودش عکس پایه آن هست ؟ ایا برای من نداره یا همه اینطورن ؟

  تشکر منتظرم

 38. چرا با اچ تی سی هماهنگ نمیشه

 39. سلام گوشی من سونی اکسپریا ال هستش وقتی میخوام عکس بگیرم با مو نو پاد عکس بگیرم زوم میکنه میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

 40. سلام
  میخواستم بدونم با گوشی اسمارت اولترا کار میکنه؟ و این که زوم داره یا نه ؟

 41. چرا ریموت به گوشی من وصل نمیشه مدل گوشیم هانر ۴ c

 42. سلام خسته نباشین من از خود فروشگاهتون خرید کردم گوشی من اس ۶سامسونگ و منم همین مشگلو با ریمونت پیدا کردم هرکاریم کردم مشکل حل نشد ممنونمیشم چه از طریق ایمیل ویا بلاگ خوبتون منو راهنمایی کنید تمام خدمات گوشی از قبیل دوربین تنظیمات همه غیر فعال میشه تازمانی که بلوتوث خاموش کنیم
  بازم از بلاگ پر محتواتون تشکر میکنم

 43. سلام میشه لطفا راهنمایی کنید اندروید خام چی هستش

 44. یه پایه عکاسی ارزش اینهمه وقت گذاشتن برا توضیح نداره !

 45. گوشی من هواوی هست که شاتر بهش وصل میشه ولی زمان عکس گرفتن صدا رو تنظیم میکنه متاسفانه. این مشکل برطرف نمیشه؟؟؟؟

 46. سلام.من با گوشی htc d816. متصل شدم.ولی با زدن دکمه شاتر عکس نمی گیرد.چکار باید کنم?

 47. سلام گوشی من هاوایی هونر تری سی لایته…رفتم مونوپاد بخرم …موناپاد با گوشیم جفت میشد ولی نه زوم میکرد ونه عکس میگرفت…وقتی زوم میکرد صدای گوشیم فقط کم وزیاد میشد؟؟لطفا راهنماییم کنید

 48. چندتا مونوپاد هم امتحان کرد از ارزونترینش تا گرونترین…لطفا بگید چیکار کنم؟گفتن اگه گوشو فکتوری کنن شاید درست بشه؟

 49. اقا این مشکل شاتر تو گوشی های هواوی چجوری حل میشه ، من گوشیم هانر ۴c هست ، شاتر کانکت میشه ولی درست کار نمیکنه ، عکس اول رو خوب میگیره ، بعدش انگار گیر میکنه پشت سر هم هی عکس میندازه ، اعصاب ادمو خورد میکنه ، با camera 360 هم به هیچ عنوان جواب نگرفتم ، خواهشا جواب بدین دوستان متشکرم

 50. دوستان گسی با سونی زد وان امتحان کرده تا حالا؟
  باهاش خوب کار میکنه ؟

 51. سلام،خسته نباشید،گوشی من ال جی..جی ۳ هست..وقتی با ریموت میخوام عکس بندازم..با دکمه زوم عکس میندازه..چرا؟؟با دکمه خود دوربین عکس نمیندازه..ممنون میشم راهنمایی کنید..

 52. سلام.
  من منوپاد Yunteng 1288 رو خریدم.وقتی بلوتوث جفت میشه میرم رو دوربین با ریموتش زوم میکنه ولی عکس نمیگیره.گوشیمم سونی ال هستش ممنون میشم کمکم کنید.

 53. سلام
  من نمیتونم گوشیمو به شاتر متصل کنم چیکار کنم
  Xperia z2 android 5.1.1

 54. سلام من یه گوشی هواوی مدل p7 دارم یه مونوپاد Yunteng خریدم دکمه های zoom کار میکنه ولی دکمه گرفتن عکس کار نمی کنه آیا گوشیم تنظیم خاصی می خواد؟ مونوپاد سالمه چون رو گوشی دیگه امتحان کردم

 55. سلام
  من به این محصول علاقه مندم و قصد خریدشو دارم کسی میدونه با سامسونگ گلکسی نوت ۲ سازگاری داره یا نه؟

 56. درود
  ریموت مونوپاد Yunteng با گوشی سونی Z1 سازگاری نداره. کسی تست کرده ؟

 57. سلام
  من وقتی ریموت مونوپاد خودم رو به تلفن متصل میکنم. هنگامی که روی دوربین میرم. وقتی دکمه ریموت رو میزنم بجای عکس گرفتن صدای تلفن را زیاد میکند
  تورو خدا کمک کنین

 58. سلام، برای گوشی لومیا ۸۲۰ قابل استفاده است؟

 59. گوشی من اچ تی سی دیزایر ۵۲۶ هستش.. بلوتوث شاتر رو پیدا میکنه ولی دکمه عکس رو که میزنم وولوم گوشی بالا و پایین میشه.. چیکار کنم

 60. سلام من گوشی اچ تی سی وان ایکس دارم شاتر متصل به گوشیم ميشه ولی نميتونه عکس بگیره فقط صدا زنگ کم و زیاد میکنه… لطفا راهنمایی کنید… ربطی به اندروید گوشی نداره

 61. سلام.گوشیه من p8لایته وصل میشه به گوشیم ولی وقتی میخوام عکس بگیریم پشته سره هم عکس میگیر تا از برنامه دوربین نیام بیرون تمومی نداره؛( لطفا راهنمایی

 62. کسی میتونه کمک کنه مدل ۱۲۸۸ ریموت دار خریدم ولی بلوتوثش و اصلا گوشی نمیاره که وصل بشم مدل گوشیم P8lite چی کار کنم پیدا کنه بلوتوثش و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 63. سلام چرا جواب مشکل برخی از دوستان رو که مشکل دارن رو نميدين منم همین مشکل رو دارم گوشی HTC هست دکمه شاتر رو میزنم صدا کمو زیاد میشه

 64. سلام
  این مدل مونوپاد با اکسپریا Z2 هم کار میکنه؟
  خیلی از مونوپادها با گوشی من کار نمیکنن ، اگه این کار میکنه میخرمش

 65. سلام.ببخشید
  میخواستم بدونم شاتر yt1288 روی گوشی آنر۴c درست کار میکنه؟لطفا راهنمایی کنید.

 66. گوشی من سونی سی هستش با مونوپاد تنظیم نمیشه چیکار کنم لطفا راهنمایی

 67. سلام من مونوپد خریدم ولی وقتی وصلش میکنم صدای گوشی رو خود ب خود بالا پایین میبره ولی توگوشی یکی دیگه خوب کارمیکنه

 68. سلام.من گوشیم sony xperia L هست و camera360 را هم نصب کردم ولی متصل نشد.اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون

 69. ایا مونوپاد به گوشی htc هم میخوره

 70. دوستان میشه راهنمایی کنید.من دیروز میخواستم مونوپاد یونتنگ بخرم گوشیم(htc desire 816) وصل میشد ولی عکس نمیگرفت. یعنیبا فشردن دکمه به جای عکس گرفتن صدا زیاد میشد فروشنده گفت یه قابلیتی تو تنظیمات دوربین گوشیم نیس به خاطر همین عکس نمیگیره (〒︿〒)اصلا مگه میشه

 71. باسلام.استفاده ازبرنامهcamera360مشکل عکاسی باشاتریان تینگ روخیلی راحت حل میکنه.درضمن نرم افزارcemyraروهم میتونیددانلودکنیدکه بااستفاده ازاین نرم افزارتمام دکمه های ریموت شاتردرست عمل می کنند.

 72. سلام. من یونتگ گرفتم با گوشی htc one x+
  کار نمیکنه.
  لطفا اگه راه حلی داره راهنمایی کنید.

 73. سلام،گوشی من هواوی هانر۴Cهس من از مونوپاد بلوتوثی yunteng خریداری کردم ولی موقعی کانکت میشم می رم داخل دوربین یا عکس نمی گیره یا چند تا پشت سرهم میگیره یا بعضی اوقات یکی میگیره چیکار کنم درست بشه؟لطفا راهنمایی کنید

 74. سلام
  سلام،من مدل yt1288 رو خریدم ریموت هم داره وصل هم میشه به بلوتوثم اما دکمه عکسش كار نمي كنه ؟؟؟

 75. سلام
  من میخواستم در مورد مدل yunteng monopod c 188+3 lens pack +bluetooth remote shutter
  قیمت و اینکه لنزها روی گوشی سونی مدل C2105 یا نوکیا n8 قابل استفاده هست یا خیر؟
  طریقه سفارش رو هم بگید چون سایت فروش باز نمیشه؟
  ممنون از راهنمایی تون.

 76. سلام اقا ارمان ممنون از اطلاعات کی در اختیارمون گذاشتید فقط اینجا یه مورد موند اینم اینه که ایا ریموت های شارژی بهترن یا ریموت های باطری خور

 77. سلام ببخشید من گوشیم اچ تی سی وقتی مونوچد وصل میکنم بلوتوثا شناسایی میکنه اما متاسفانه دکمه مونوپاد لا گوسیم ست نمیشه هرچی و دکمه عکس میزنم کم و زیاد میکنه صدا گوشیما فقط رو گوشب من اینجوری با سامسونگ درسته ی راهنمایی کنید لطفا

 78. سلام،من گوشی م htc 620 g هستش و با این منوپاد ست کردم ولی صدای گوشیمو با ریموتش میتونم زیاد کنم،forget device هم انجام دادم نشده،گوشیمو آپدیت کردمم نشده،باطری ریموتو در آوردم باز جا زدم نشده،یه لطفی کنید اگه امکان داره کمکم کنید ممنون میشم.

 79. با سلام و خسته نباشی
  مونوپاد yunteng 1288 با گوشی هواوی ۴c سازگاری داره؟

 80. سلام.گوشی من سامسونگj5هست اولش ریموت باهاش جفت میشد عکسم میگرفت ولی الان یا پیداش نمیکنه یا پیدا کنه جفت نمیشه بعضی وقتا هم جفت میشه ولی عکس نمیگیره
  با گوشی دیگه هم امتحان کردم همین طور بود لطفا راهنماییم کنید

 81. ,سلام لبخشید گوشی من اچ تی سی وصل میشه ولی عکس که میگیرم صدا کم زیاد میشه عکس نمی گیره چه برنامه ای باید بریزم لطفأ راهنمای کنید مرسی از سایت خوبتان

  • سلام منم دیشب همین مدل و هدیه گرفتم گوشيمم مدل گوشی شماست و دقیقا همین مشکل و دارم … میشه اگه راه حلی براش پیدا کردین بهم تو تلگرام اطلاع بدید? ممنون میشم . اگه جسارت نباشه ايدي ميذارم.

 82. سلام چرا منوپد با گوشیه من جفت نمیشه میزنه جفت سازی یا رمز اشتباه است چرا .گوشیم سامسونگ j2

 83. سلام برای گوشی honor 4c کارایی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟

 84. ببخشید روی گوشی سامسونگ گلکسی جواب میده؟

 85. سلام من موتوپاد رو خریدم به گوشیم وصل میشه ولی میخوام عکس بگیرم ولوم زیاد میشه گوشیم هم هواوی هونر ۳clite لطفا کمک کنید

  • سلام
   باید تو تنظیمات دوربین دکمه ولوم رو بذارید روی شاتر
   و البته حتما زمانی که دکمه شاتر و فشار میدی تو رابط کاربری دوربین باشی

 86. با سلام، من این مونوپاد رو امروز خریدم ولی متاسفانه دکمه شاتر رو که رو حالت On میزارم نه تنها چراغش روشن نمیشه بلکه اصلا اسم بلوتوسش رو گوشیم نمیاد، مدل گوشیم htc one m9 pluse هست. ممنون میشم کمکم کنید

 87. روی گوشی honor3زومش کارنمی کنه هرکلیدی روکه میزنم فقط عکس میگیره لطفابیگن مشکل ازچیه

 88. دوستان عزیز که گوشی HTC و هوآوي دارن باید نرم افزار دانلود بکنن با نرم افزار دوربين گوشی جوابگو نیست.من از نرم افزار دوربین حرفه ای استفاده میکنم

 89. سلام، منم شاتر رو از بامیلو خریدم و گوشی Huawei P7دارم ولی اصلاااااا ریموت رو نمیشناسه و نمی تونه پیدا کنه ، تو گوشی های دیگه امتحان کردم هیچ مشکلی نداره و به راحتی جفت میشه و عکس میگیره لطفا راهنمایی کنین

 90. س ببخشید گوشیمhonor4cهست بلوتوثش جفت سازی نمیشه یا اصلاپیدانمیکنه ۰۹۳۳۵۴۹۲۲۳۷هرکس میتونه کمکم کنه تووات یاتلگرام پیام بذاره ممنون

 91. ببخشید باتری منوپاد من که همین برنده دوهفته ای تموم شده انگار.دیگه نمیگیره .باید باتری بگیرم یا با همون کابل usbشارژ میشه

 92. سلام. من سونی c3 دارم اما بلوتوث گوشی با مونوپاد وصل نمیشه، چ کنم؟

 93. آقا گوشی منhtc816کانکت میشه ولی وقتی میخوام عکس بگیرم ولوم زیاد میکنه ،نمیشه کاریش کرد؟

 94. گوشهه من honor4c هست ولی اصلا تو بلوتوث پیداش نمی‌کنه نمی‌دونم چیکار کنم اینم شمارم ۰۹۳۷۲۲۹۳۳۱۷ کسی یاد داشت بگه

 95. آیا ممکن هست عکس های گرفته شده به وسیله ی مونوپاد در حافظه آن باقی بماند ؟؟؟؟؟و بتوان عکس های گرفته شده ی قبلی را بازیابی کرد؟؟؟

 96. سلام با گوشی هونور سی و سونی سی هم وصل نمیشه اصلا نشون نمیده مشکلش پیه

 97. خرید کفش اسکیت

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 98. گوشی منم سونی z هستش. به بلوتوث گوشی،منم وصل نمیشه. لطفا راهنمایی کنید

 99. سلام من سامسونگ s7 دارم اصلا اسم این مونوپاد رو توی بلوتوثش نمیاره واقعا سردرگم شدم.کمکم کنید

 100. طلام یه سوال منو پاد رو تازه خریدم چجوری شاژ میشه

 101. سلام،وقت بخير،من مونپاد younteg گرفتم،وقتي به شارژ هست چراغش روشنه و ميشه عكس گرفت اما وقتي از شارژ در ميارم چراغش خاموش ميشه و نميشه عكس گرفت،ممنون ميشم سريع جواب بديد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *