بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / در حراجمعه ۹۶ چه گذشت

در حراجمعه ۹۶ چه گذشت

حراجمعه 96، سوم و چهارم آذر ماه سال گذشته برگزار شد. بیش از ۷۰۰ هزار کالا در این رویداد به فروش رفت. حراجمعه 96، موفق‌ترین فروش بامیلو در بزرگترین حراج اینترنتی ایران بود.

معادل دوبرابر ظرفیت ورزشگاه آزادی قبل از شروع حراجمعه در انتظار آغاز این رویداد در فروشگاه اینترنتی بامیلو حاضر بودند. این یعنی حدود ۲۰۰ هزار نفر برای رقابت در بزرگترین حراج اینترنتی ایران از قبل آماده شده بودند.

برخی از کالاها نیز مثل ریش‌تراش Moser که با قیمت ۱۷۵ هزار تومان به ‌فروش می‌رسد، با قیمت ۷۵ هزار تومان ارائه شدند، همچنین تلویزیون هایر ۵۰ اینچ، که به قیمت دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد با تخفیف فوق‌العاده و با قیمت یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش رسید. همچون سال گذشته، پاوربانک َADATA  نیز یکی از پرفروش‌ترین محصولات بامیلو بود که قیمت آن از ۷۹ هزار تومان به ۴۹ هزار تومان کاهش یافته بود. عطر Burberry که در روزهای عادی با قیمت ۲۲۵ هزار تومان به فروش می‌رسید نیز با قیمت ۹۳ هزار تومان در حراجمعه به فروش رسید.

در حراجمعه سال 96 بیش از ۵ میلیون نفر از صفحه حراجمعه بامیلو بازدید کرده‌اند که ۳۶ درصد آن‌ها از طریق دسکتاپ و ۶۴ درصد از طریق موبایل بوده‌است. این آمار نشان می‌دهد که روند استفاده از موبایل در ایران به شدت تصاعدی است. ۸۰ درصد از کاربران بامیلو در حراجمعه برای نخستین بار خرید کرده‌اند. یکی از اهدف بامیلو از برگزاری حراجمعه ترغیب مردم برای استفاده از خدمات آنلاین و افزایش سهم فروش آنلاین در بازار خرده‌فروشی بوده است. بیشترین خریداران بامیلو را جوانان بین ۲۰ تا ۳۰ سال تشکیل داده‌اند که ۷۶ درصد آنها مرد و ۲۴ درصد زن بوده‌اند.

بامیلو خریدهای حراجمعه را به ۵۴۱ شهر از ایران ارسال کرده است. بیشترین شهرهایی که از حراجمعه خرید کرده‌اند: مشهد، اهواز، شیراز،تهران، کرج و اصفهان بوده است.  

مردم ایران بیش از ۷۰۰ هزار کالا را در حراجمعه خریداری کردند. از جمله کالاهای پرفروش در حراجمعه  می‌توان به پاوربانک ۱۰ هزار میلی‌آمپر ADATA اشاره کرد. در حراجمعه بیش از ۶ هزار پاوربانک خریداری شده است.

این رویداد منحصر به فرد امسال هم در بامیلو برگزار خواهد شد. آیا برای حراجمعه 97 بامیلو آماده هستید؟

نویسنده: سارا احمدی

سارا عاشق نوشتن است و هدف های بزرگی در سر دارد. گرچه فارغ التحصیل ارشد شیمی معدنی است؛ اما چند سال است که در حوزه تولید محتوا و سئو فعالیت می کند. فعالیت در شغلی که دوست دارد را لذت بخش ترین کار دنیا می داند. فعالیت های جانبی سارا، کتاب، موسیقی، فیلم و یوگا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *