بامیلو بلاگ / دنیای فناوری / پوشیدنی ها / GO، مجموعه‌ی جدید دستبندهای هوشمند شرکت جواهرسازی رینگلی

GO، مجموعه‌ی جدید دستبندهای هوشمند شرکت جواهرسازی رینگلی

شرکت سازنده‌ی جواهرات هوشمند «رینگلی» (Ringly)، مجموعه‌ی تازه‌ای از دستبندها را با ظاهری جدیدتر و البته همان ویژگی‌های داخلی ارائه کرده است. دستبندهای هوشمند GO جدید این شرکت، حدودا یک ماه پس از عرضه‌ی  مجموعه‌ی بهاره‌ی Aries آن ارائه شد. پلتفرم برنامه‌ی این دستبندها اصلاح و بازسازی شده است.

تمرینات تمرکز حواس و به همراه آن تنظیمات معمول و پیگیری اهداف فیزیکی ، به کاربران امکان می‌دهد که از مزایای مراقبه‌ی صوتی و تمرینات تنفس، برخوردار شوند. دستبندهای GO با طلای 14 عیار آبکاری شده و یا پوشش استیل ضد زنگ دارند و همانطور که در عکس می‌بینید در دو طرح مشکی و بژ عرضه خواهند شد. در حالی که دسته‌ی این دستندها قابل تعویض است.

دستبند هوشمنداما با وجود طراحی جدید، سیستم داخلی این دستبندها تغییر چندانی نکرده است. کاربران می‌توانند بر تعداد قدم‌ها، فواصل و میزان کالری مصرفی، نظارت داشته باشند، برای خود هدف تعیین ‌کنند، از طریق لرزش یا رنگ، هشدار دریافت کنند. در حالی گه باتری این دستبندهای هوشمند دو تا سه روز دوام خواهد داشت.

«کریستینا داوینیان» (Christina d’Avignon) مدیر عامل و موسس رینگلی می‌گوید: “پیگیری سلامت فردی به قدری حائز اهمیت است که مرتبط با فرهنگ ماست؛ بنابراین قدم منطقی بعدی ما، حمایت از این باور است که گجت‌های پوشیدنی می‌توانند محتاطانه‌تر وارد زندگی ما شوند.”

مجموعه‌ی GO جدید شرکت رینگلی از امروز در 200 فروشگاه‌های آنلاین Target آمریکا با قیمت 125 دلار در دسترس است.

منبع: wareable

نویسنده: سجاد زاهدی

دنیای تکنولوژی، خودرو و گجت‌های هوشمند از علایق دسته اول او به شمار رفته و تشنه یادگیری و جستجو است. فیلم و سریال، بازی‌های رایانه‌ای و موسیقی چیزهایی است که او را هیچ‌گاه خسته نخواهند کرد. از نظر او دیوید لینچ و درن آرونوفسکی برترین کارگردان‌های تاریخ سینما بوده و بی‌نظیرترین خودروساز بی چون و چرای دنیا شرکت سوئدی کوئنیگ‌سگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *