بامیلو بلاگ / دنیای فناوری / موبایل و تبلت / کاهش محدودیت اعمال شده توسط سامسونگ برای میزان شارژ گلکسی نوت ۷

کاهش محدودیت اعمال شده توسط سامسونگ برای میزان شارژ گلکسی نوت ۷

با گذشت چند هفته از فراخواندن گوشی‌های گلکسی نوت ۷ توسط کمپانی سامسونگ هنوز عده‌ای از کاربران گوشی‌های خود را تحویل نداده و سامسونگ برای کاهش میزان خطر انفجار باتری، محدودیت‌هایی را برای شارژ آن در نظر گرفته است. زمان زیادی از بازخوانی گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ نگذشته بود که این کمپانی آپدیت نرم‌افزاری را در کشور کره عرضه کرد که با نصب آن تلفن همراه شما بیشتر از ۶۰% شارژ نمی‌شد. اما حالا سامسونگ این میزان را به ۸۰% افزایش داده است.

گلکسی نوت 7

بنا به گزارش وب‌سایت‌های معتبر اگر شما گزینۀ محدودیت ۶۰% را خاموش کنید، باتری گوشی هنگام شارژ تا ۸۰% پر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این امکان برای کاربران کشورهای دیگر نیز فراهم شده باشد یا خیر اما ما در تلاش هستیم تا اطلاعات جدیدی در مورد آپدیت‌های احتمالی در کشورهای دیگر به دست آوریم. درهرصورت پیشنهاد ما به شما این است که، گوشی‌های خود را تحویل سامسونگ داده و نسخه اصلاح شده آن را به رایگان دریافت کنید.

 

منبع: TheVerge

نویسنده: مصطفی ولی پور

مصطفی، مقاله‌نویس و مترجم، فارغ التحصیلِ رشتۀ مترجمی زبان انگلیسی است و دنیای موفقیت، فناوری و خودرو سه موردی هستند که محوریت مقاله های تالیف شده توسط او را شکل می دهند. هنر بخش جدایی ناپذیر زندگی مصطفی است و نوازندگی، عکاسی، تصویرسازی، طبیعت گردی و کمپینگ مهم ترین تفریحات او را تشکیل می دهند. او عاشق ورزش است و ورزش هایی از جمله شنا و یوگا همیشه در برنامۀ او جایگاه ثابتی دارند. به نظر مصطفی "خوشحال بودن" بالاترین درجۀ موفقیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *