چگونه پولدار شویم
بامیلو بلاگ / سبک زندگی / ترفندها / چگونه پولدار شویم ؟ ۱۰ حرکت برای ده‌رقمی شدن موجودی

چگونه پولدار شویم ؟ ۱۰ حرکت برای ده‌رقمی شدن موجودی

چگونه پولدار شویم ؟ کیه که از پولدار شدن بدش بیاد ؟ این چیزهایی که می‌خواهم به شما بگویم را در هیچ کجای اینترنت نمی‌توانید پیدا کنید. خودم از یک پیرمرد میلیاردر نطنزی در پمپ بنزین مورچه‌خورت پرسیدم که اگر بخواهی دوباره از نو شروع کنی چه‌کار می‌کنی؟ راز تو چه بود؟ ما چگونه پولدار شویم؟ پیرمرده به من گفت سر هر کاری می‌روم تا بتوانم 100 هزار تومان در بیاروم. بعد با آن یک اتو می‌خرم تا کُت و شلوار چروکم را اتو بکشم تا موقعی که می‌خواهم خودم را در دایره افراد موفق جا کنم، حداقل ظاهر کار را داشته باشم. اگر موفق شوی خودت را وارد حلقه‌ی آدم‌های موفق کنی یا یک شغل خوب به تو پیشنهاد می‌کنند یا یک موقعیت عالی در اختیارت قرار می‌دهند. اونجاست که یاد میگیری چطوری باید پولدار بشی.

چگونه پولدار شویم ؟ توصیه یک پولدار

چگونه پولدار شویم ؟ چطور با ده حرکت پولدار شویم ؟

آدم پولدار دیگری که می‌شناسم همین مدیر سایت‌مان در بامیلو است که شنیده‌ام از شدت پولداری یارانه‌اش را به دولت بخشیده است. وقتی که از مدیر سایت‌مان در بامیلو پرسیدم که قبلاً چه کاره بوده، او گفت که روی نیسان کار می‌کرد و بار این‌ور و آن‌ور می‌برد. گفتم چه‌طور شد که به این مال و مکنت رسیدی؟ جواب داد : بار هر کی رو که جا به‌جا می‌کردم ازش می‌پرسیدم: حاجی کار و بارت چیه؟

به جای این‌که در طول مسیر ضبط را روشن کنم و دامبالی دامبال گوش کنم، جیک و پوک کار طرف را از زیر زبانش می‌کشیدم بیرون. بماند که آخرش در جاده ورامین نامردا ریختند سرم و نیسانم را ازم دزدیدند اما همین پیله کردن‌هایم به مردم باعث شد که حداقل سر از صد جور بیزنس در بیاورم. از فروش ترقه و فشفشه در چهارشنبه سوری بگیر تا صادرات شیر خر به صربستان و زنده کردن زمین موات و خرید و فروش فله‌ای مزار در قبرستان و آخر به این نتیجه رسیدم که Launch کردن Venture در محیط  E-Commerce و در فضای تحت وب از همه جا امن‌تر و مطمئن‌تر است.

چگونه پولدار شویم ؟ با نیسان آبی

البته بنده خدا می‌خواست به من بگوید که “کار، کار می‌زاید” که یادش افتاد ماشینش را دزدیدند و حواسش پرت شد. در کل منظورش این بود که اگر موقع کار عرضه داشته باشی تا با مردم ارتباط مثبت برقرار کنی، می‌توانی علاوه بر همان کار یک کار جدید هم بگیری و چه بسا با رد و بدل کردن دو تا شماره تلفن، طرف را مشتری خودت بکنی. آخه مردم با آدم خوش سر و زبون راحت‌تر کار می‌کنند تا با آدم عبوس و کم حرف.

دوباره برگردیم به داستان. در همان اثناء که Gold Quest, Gold Mine و Swiss Cash و غیره و ذلک کله مردم را حسابی داغ کرده بودند، خبر آمد که آن فرد روانی سرشاخه‌ی بسیار گولاخی در یکی از همین بیزینس‌های کفتارپروری شده است و همین‌طور که زیرشاخه‌هایش مثل سونامی در حرکت‌اند، او هم در حالی که کُت و شلوار Taylor Made انگلیسی تنش است خاویار می‌خورد و جعفر جنی را هم استخدام کرده تا ببر مایک تایسون را در یک چشم بهم زدن برایش بیاورد.


اگر امروز می‌خواهید تصمیم بگیرید که 5 سال دیگر به زندگی ایده‌آل خود نزدیک شوید، حتما مقالات زیر را مطالعه کنید

۲۵ راه برای بهبود وضعیت شغلی ؛ از هم سن وسال‌های خود پیشی بگیرید
چطور یک ورود مطمئن و با اعتماد به نفس داشته باشیم
چند روش ساده‌ی مذاکره برای افزایش حقوق؛در مصاحبه شغلی برنده باشید

من هم به هوای این‌که سکه در زمین بکارم و بعد از چند وقت درخت پول از زمین در بیاید، سه سوته پرزنت شدم و در طی مراسمی حماسی، سوگند وفاداری به بالاشاخه‌ای‌ها یاد کردم و با 50 هزار تومن  وارد کارزار شدم. آقا چشم‌تان روز بد نبیند، بس که قدمم خیر بود از فردای ورود من، خونِ تمام اقتصاد دانان ایران مثل آب قلیان به قُل قُل در آمد و روزی 25ساعت در تلویزیون حاضر می‌شدند تا پته‌ی این پرزنتی‌ها را روی آب بریزند. چند روز بعد دوباره آن آدم مجنون را دیدم که به دریوزگی افتاده بود و مثل گربه خودش را به پر و پای مردم می‌مالید تا چیزی جلویش بندازند. این جریان انقدر درد داشت که تا چند وقت دیکلوفناک می‌خوردم تا درد و ورم فرونشیند. اگر پول همین دیکلوفناک‌ها را کنار گذاشته بودم، اکنون یک داروخانه داشتم و پول پارو می‌کردم. یعنی اوضاع جوری شده بود که کم مانده بود پینوکیو ظاهر شود و سرش را به نشانه‌ی تأسف برایم تکان بدهد.

چگونه پولدار شویم ؟ توصیه یک پولدار

چند وقتی به همین منوال گذشت تا این‌که روزی یکی از دوستانم گفت شب حاضر شو تا برویم عروسی یک بنده‌خدایی که در باغ برگزار می‌‎شود. آخه دروغ چرا؟ راستش را بخواهید یک لحظه شیطان گولم زد و درِ گوشم گفت عروسی مختلط است. من هم حسابی تریپ زدم و دوش ادکلن گرفتم و عازم عروسی شدم. رسیدیم به باغ و دیدیم زهی خیال باطل. زنانه و مردانه با یک چادر برزنتی از هم جدا شده بود. انگار قرار نبود چیز جالبی در زندگی من اتفاق بیفتد. رفیقم که از دوستان داماد بود من را به کل یادش رفته بود و رفته بود سر میز رفقای خودش قاه قاه می‌خندید. با دستی درازتر از پای شتر و لب و لوچه‌ای آویزانتر از منقار پلیکان رفتم و در کنج مجلس تنها میز خالی را پیدا کردم و روی یکی از صندلی‌هایش نشستم. چند دقیقه‌ای از خودم پذیرایی کردم که دیدم فرد شکم گنده‌ و گردن کلفتی سیگار به دست، خرامان به طرف میز من می‌آید. احتمال دادم به این خاطر به سمت میز من آمده که نمی‌خواسته دود سیگارش کسی را اذیت کند. همین‌طور هم بود. از من اجازه گرفت و روبرویم نشست. کم کم سر صحبت را با هم دیگر باز کردیم و با یکدیگر آشنا شدیم تا این‌که متوجه شدم طرف بساز و بفروش است و برج بالا می‎برد. تنها چیزی که به عقلم رسید این بود که تمام اعتماد به نفسم را جمع کنم و از او بپرسم که آیا به نیروی کار پرانرژی احتیاج دارد یا نه؟ او هم گفت اتفاقاً تازگی‌ها سرم خیلی شلوغ شده و دنبال کسی می‌گشتم که قسمتی از کارهایم را به او بسپارم. حدس بزنید شغل بعدی‌ام چه بود؟ مدیر کارگاه ساختمانی! کافی بود چند سال زیر دست این آدم کار کنم تا آینده‌ام تأمین شود. صبح کله سحر بلند می‌شدم، با جدیت کار می‌کردم، چیز یاد می‌گرفتم و جای شما خالی خوب هم پول در می‌آوردم و تمام این‌ها به این خاطر بود که من در شبی که لباسی مرتب بر تن داشتم و بوی ادکلن می‌دادم، با اعتماد به نفس توانستم با یک فرد دیگر ارتباط برقرار کنم و آسانسوری برای بالا رفتن از پله‌های ترقی برای خودم پیدا کنم. اکنون هم بعد از گذشت چند سال، خودم برای خودم کار می‌کنم. قسمتی از پولم را در کار زمین انداختم و با قسمتی دیگر سهام خرید و فروش می‌کنم.

پیشرفت در زندگی با پول و پولدار شدن

راه‌های بسیار زیادی برای پولدار شدن وجود دارد. عموماً از یک فرد پولدار انتظار می‌رود که از جنبه‌های مختلف، نسبت به عامه‌ی مردم، فرد باهوش‌تر و باشعورتر و خوش‌برخوردتری باشد اما خود من حداقل صد نفر پولدار می‌شناسم که نه سواد درست حسابی دارند، نه فرهنگ بالا و نه اخلاق خوب. بنابراین نسبت به توانایی‌های خود شک نکنید. فکر نکنید که برای پولدار شدن حتماً باید نبوغ استیو جابز را داشت. اگر می‌خواهید سریع‌تر از حد نرمال پیشرفت کنید فقط به فرصتی برای نشان دادن توانایی‌های خود احتیاج دارید. با به جا گذاشتن یک اثر روانی قوی از خود بر روی افراد دیگر این فرصت‌ها را برای خود ایجاد کنید. انرژی گذاشتن و تخصص داشتن چیزی است که در مراحل بعد به کمک شما می‌آیند.


اگر احساس می‌کنید در مسیر رسیدن به اهداف خود نیستید باید تغییر کنید. مقاله [تلاش برای رسیدن به شادی را کنار گذاشته و به سمت ایده آل خود بروید] را از دست ندهید.

تلاش برای رسیدن به شادی را کنار گذاشته و به سمت ایده‌آل خود بروید

نکات پولدار شدن

1- برای پولدار شدن دست از یادگیری برندارید

یادگیری و مطالعه برای موفقیت و پولدار شدن

مدل حاجی‌بازاری را کنار بگذارید. دنیای کنونی در حال تغییر است و کسانی برنده هستند که اطلاعات بیشتر، دقیق‌تر و به‌روزتری نسبت به بقیه داشته باشند. تا می‌توانید درباره موفقیت، کسب مهارت و هر چیزی که اپسیلونی ذهن شما را برای کسب موفقیت و ثروت باز می‌کند، کتاب بخوانید. به‌خصوص زندگی نامه ی آدم های موفق. واقعاً فکر می‌کنید اگر کتاب اعتراف‌های یک تبلیغات‌چی را بخوانید هیچ چیزی درباره بیشتر پول در آوردن یاد نمی‌گیرید؟ یعنی اگر زندگی‌نامه‌ی استیو جابز را بخوانید هیچ ایده‌ای به ذهن‌تان خطور نخواهد کرد؟ اگر می‌خواهید سریع‌تر از هم سن و سال‌های خود پول در بیاورید می‌توانید با این کتاب‌ها دوپینگ کنید.


پرورش مغز به معنای پرورش مهمترین عامل موفقیت است.

چگونه درهنگام خواندن، مطالب را بهتر به خاطر بسپاریم؟
باگ مغزی چیست؟ چطور مغزمان را باگ زدایی کنیم؟
با تنظیم دوپامین مغز، به خود انگیزه بدهید
راهنمای یادگیری زبان خارجی برای بزرگسالان
چهار راه افزایش قدرت مغز از راه ورزش
۶ کاری که می‌توانید انجام بدهید تا آلزایمر نگیرید

2- از مردم فراری نباشید

اجتماعی بودن برای پیشرفت و پولدار شدن

هر وقت پولدار شدید بروید تنهایی یک جزیره بخرید و یک سری کروکودیل آدم‌خوار رود نیل را هم بگیرید و در ساحل رها کنید تا هیچ‌ احدی به سرش نزند که مزاحم‌تان شود. اما تا آن موقع نیاز دارید تا در بین مردم جاذبه داشته باشید. باید طوری رفتار کنید که بود و نبود شما در جمع احساس شود .

هیچ کسی از مادرش که متولد شده با این خاصیت به دنیا نمی‌آید. شاید بعضی‌ها به صورت ذاتی اخلاق‌هایی داشته باشند که آن‌ها را در این راه کمک کند، اما کسانی در این زمینه بهتر از بقیه هستند که یاد بگیرند، مطالعه کنند، مطلب بخوانند و آموخته‌ها را تمرین کنند.


داشتن یک ارتباط سازنده با شبکه انسانهایی که هر روز می‌بینیم یکی از عوامل موفقیت است.

۷ نکته برای اینکه چگونه با جذبه و کاریزماتیک باشیم
۱۰ راه بهبود مهارت‌های مربوط به ارتباطات اجتماعی
چطور یک ورود مطمئن و با اعتماد به نفس داشته باشیم
۱۰ جمله‌ی خوب برای آغاز گفت‌وگو
با یادگیری زبان بدن، شرلوک هُلمز شویم

3- برای پولدار شدن سخت کار کنید

پشتکار داشته باشیم و سخت کار کنیم تا پولدار شویم

اگر می‌خواهید بعد از چند سال بینی‌تان را با پول پاک کنید، باید حداقل در سال‌های اولیه حسابی زحمت بکشید تا تمام ریزه کاری‌های کارتان را یاد بگیرید. چه خودتان کاری را از صفر شروع کردید و چه برای کس دیگری کار می‌کنید، تا کار را از خودتان ندانید و برای آن زحمت نکشید نه چیزی یاد می‌گیرید، نه پیشرفت می‎کنید و نه پولی از آن کار در می‌آورید.


چگونه حریف تنبلی خودمان بشویم

4- در زندگی ریسک‌پذیر باش

مدیریت ریسک و بحران های زندگی. ریسک پذیری برای پولدار شدن

این بدان معنا نیست که چشم بسته قمار کنید. ریسک‌های هوشمند و حساب شده شانس موفقیت را تا حد بسیاری بالا می‌برند. کسی که تمام پولش را در بانک خوابانده مطمئناً به جایی نخواهد رسید. کسی هم که با نیم ساعت تحقیق کردن درباره پرورش شترمرغ، ناگهان نصف سرمایه‌اش را خرج این امر می‌کند دیوانه است. درباره هر سرمایه‌گذاری اطلاعات کسب کنید و با پردازش صحیح این اطلاعات و مشورت با افراد ذیصلاح اقدام کنید.


ریسک کردن در زندگی اولین قدم برای جهش به سمت موفقیت‌های بزرگتر است.

مثبت‌اندیشی چطور مهارت‌های شما را افزایش می‌دهد؟
۳۱ صفت مشترک رهبران بزرگ جهان

نکات ریز و مهم برای ثروتمند شدن

نکات ریز و مهم برای پولدار شدن

1- وارد شغلی بشوید که جا برای پیشرفت داشته باشد

ارتقاء پیدا کردن شغلی و حرکت مسیر به سمت پولدار شدن

پول و پیشرفت سریع در این مسیرها بدست می‌آید. مثلاً زمانی که مهاجران اولیه امریکا ساکشان را در بیابان روی زمین می‌گذاشتند، کسی که نجاری بلد بود و می‌توانست خانه و اصطبل بسازد نانش در روغن بود.


موفقیت شغلی مستلزم رعایت نکات متعددی است که تنها با مطالعه مقالات زیر محقق می‌شود.

۵ سؤالی که یک متقاضی‌کار باید در حین مصاحبه شغلی بپرسد
۱۰ نکته برای موفقیت در مصاحبه شغلی
۶ نشانه برای اینکه شغل شما در حال کشتن شما است
۱۰ راه برای فهمیدن اینکه شما چه کاره هستید

2- برای معتبرترین شرکتی که می‌توانید کار کنید

پول کم، شرکت معتبر و سپس پولدار شدن

این کار باعث می‌شود اعتبار بیشتری پیدا کنید و کار را برای گسترش ارتباطات‌تان راحت‌تر می‌کند.


چطور ایده‌ی خود را در ذهن کسی بکاریم؟

3- تخصص کسب کنید تا ثروتمند شوید

چگونه پولدار شویم؟ تخصص کسب کنید

سعی کنید در یکی از زمینه‌های کاری‌تان چنان متخصص شوید که کسی نتواند روی دست‌تان بلند شود. دنیای امروز دنیای تخصص است. کسی این خاصیت را بدست خواهد آورد که عاشق یادگیری باشد. شما را به‌عنوان یک برنامه نویس در شرکتی استخدام کرده‌اند و هر روز وظایف چالش برانگیزی به شما محول می‎‌شود. اگر اهل جست و جو و یادگیری باشید نه تنها وظیفه‌ی خود را انجام داده‌اید بلکه بعد از چند وقت برای خود غولی خواهید شد که تمام شرکت‌های معتبر برای داشتن‌تان سر و دست می‌شکنند.


پنج سؤالی که افراد موفق هر روز از خود می‌پرسند
چطور ذهن‌تان را برای تفکر انتقادی بسازید و عقاید خود را شکل دهید

4- از چند جا درآمد داشته باشید

کسب درامد و پول از چند منبع برای سرعت در پولدار شدن

البته نه به آن شیوه‌ای که سازمان بازرسی کل کشور را عصبانی کند (چند شغله‌های دولتی). اگر کاری را در حد تخصص یاد گرفته‌اید شروع کنید درباره آن مطلب بنویسید، مشاوره بدهید و تدریس کنید و از تمام این‌ها پول در بیاورید.

5- هرز نچرخید

به هدر ندادن پول - Golden Toilet

آدمی که علاف باشد می‌خواهد پول‌هایش را خرج اَتینا کند. انقدر کار سر خودتان بریزید که وقت پول خرج کردن نداشته باشید. وقت مفید‌تان را در چرخه‌ای از کار و یادگیری بگذرانید و البته به اندازه استراحت کنید تا از کارتان زده نشوید.


زمان موضوعی است که موفقیت و ثروت به آن گره خورده است. از دست دادن زمان یعنی از دست دادن فرصت غیر قابل بازگشت

۷ کاری که باید در ۳۰ سالگی انجام دهید تا به خاک سیاه ننشینید
مدیریت زمان برای فری لنسرها و کار‌آفرینان
چگونه بر زمان تسلط پیدا کنیم

6- یک شرکت بزنید

افتتاح یک شرکت و استارت آپ با سرمایه و پول کم برای کسب ثروت و پولدار شدن

کدام آدم میلیاردی را می‌شناسید که شرکت نزده باشد؟ راستش من چند نفری را می‎شناسم که شرکت نزده‌اند. اما خودم می‎روم پیدای‌شان می‌کنم و مخ‌شان را می‎زنم تا این‌ کار را بکنند. جدای از شوخی، تأسیس شرکت کار خیلی آسانی است و اگر مقدار کمی پول داشته باشید می‎توانید به یکی از آگهی‌های ثبت شرکت‌ها در روزنامه همشهری زنگ بزنید و با پرداخت کمی پول شرکت‌تان را رسماً ثبت کنید. منتها این‌که چه‌طور شرکت را اداره کنیم مهم است. شرکت‎های موفق کارشان را این‌طور شروع نکرده‎اند که یک‌شبه 50 نفر را استخدام کنند و 10 میلیون دلار در حلق شرکت بریزند و بسم الله بگویند. این‌ها کارشان را از دفاتر خیلی کوچک و محقر شروع کرده‌اند و حالا شده‌اند غول‎های چند ملیتی. همین شرکت پیکسار که استیو جابز آن‎را خرید و آن را به این عظمت درآورد، شرکتی بود که در شروع کار چند نفر گرافیست کامپیوتری با ذوق را دور هم جمع کرده بود و انیمیشن‌های کوتاه و بسیار ساده می‎ساخت.

امیدواریم از خواندن این مقاله مطالب مفیدی دستگیرتان شده باشد. بدیهی است که آدم از خوردن و خوابیدن تنها به جایی نمی‎رسد. به خودتان متکی باشید و به صورت هوشمندانه زحمت بکشید تا خیلی سریع تر از آن‎چه تصور می‎کنید به موفقیت دست پیدا کنید. حرکت از شما، آرزوی موفقیت + روش های پولدار شدن از ما.

نویسنده: میثم

میثم عقیلی‌ هستم. متولد دهه‌ی پر زاد و ولد ۶۰. در اوج دلاوری خود در ۱۹ سالگی از ترس محاسبه سرعت بوق قطار در تونل تنگه‌زاغ و کله‌معلق زدن روی تپه‌های پادگان عجب‌شیر به سمت رشته مترجمی زبان انگلیسی خزیدم ولی دریغ از این‌که مترجمی نه اصلا علم است و نه جای آرامش. مثل تونلی است که علوم دیگر بوق بوق کُنان از توی دلش رد می‌شوند. عاشقِ خیال‌پردازهایی مثل هایائو میازاکی هستم و تن‌ماهی را نجوشانده می‌خورم. من اولین نویسنده‌ی بامیلوبلاگ هستم.

۲۲۹ دیدگاه ها

 1. زرنگ خان شما که متخصص موفقیت و پول در اوردن هستید یه کم از موفقیتتاتون بگید روحیه
  بگیریم
  پ

  • لزوما یک مربی خوب یک بازیکن خوب هم نیست 🙂 . اگر به لینکهای مرتبط با این مقاله که در تمام مطلب قرار داده شده سر بزنید، حجم بزرگی از نکات رو خواهید دید که در موارد مختلف از شغل گرفته تا قدرت ذهن به شما کمک خواهد کرد. مطمئن باشید با رعایت نکات این مطلب و مقالات مرتبط زندگی هر فردی متحول میشه . مهم اینه که از جایی که توش هستیم تکون بخوریم و به جلو بریم. خیلی از فرصت ها جایی به تور آدم می خورن که اصلا فکرشو نمی کنیم. اما اگه ساکن باشیم فرصت ها خودشون رو نشون نمیدن. حتما این مقاله و مقالات مرتبط رو با دقت بخونید.

  • واقعا چرت میگید

  • خیلی احمقی.لا این که این مطالب جالب رو خوندی باز دست از کودن بازی درنیاوردی

  • سلام ببخشید میتونی راهنماییم کنی حنیف سوپک

   • سلام سال نو روبه همه ی هموطنای عزیزم تبریک میگم.انشالله سال ۹۷ سالی باشه برای استارت پولدار شدنمون در سال های اینده.من کامل این مطالبی رو که گذاشتن داخل این صفحه مطالعه نکردم.ولی سر تیترای مهمش که چند مورد ذکر شده بود رو خوندم.بعضی از کامنت ها و حرف دل شما عزیزای این سرزمینمم رو با جون و دلم گوش کردم بهش.من حقیقتش دنبال چند تا جوان اهل کار میگردم حالا چه خانم و چه پسر فقط اهل کار باشن که بتونیم چند نفری یه طرحی یا چند طرحی رو به پول تبدیلش کنیم.کسی از دوستان علاقه مند بود به ایمیلم ایمیل بده.در ضمن ۲۴ سالمه و لیسانس حسابداری دارم و منزل تهران هست.شغلمم در حال حاظر عروسک سازم.با تشکر از مدیر عزیز بابت این مطالب مفید.. [email protected] [email protected]

  • سلام به همگی
   اول از همه تشکر بابت مطالب مفیدتون
   تا جایی که تونستم صحبت هایی که دوستان کرده بودند رو خوندم. هممون دنبال یه راهی هستیم که آیندمون رو بسازیم و ازش لذت ببریم. فکر می کنم باید همه با هم یکی بشیم و ایده هامون رو بزاریم وسط و عملیشون کنیم تا به نتیجه برسیم.
   این ایمیل منه:[email protected]
   مشتاقانه منتظرم تا یه تیم خوب دور هم جمع بشیم و آیندمون رو بسازیم

 2. خوندم خیلی هم عالی بود دست گلتون هم درد نکه فقط خواستم در مورد موفقیت ها شما بیشتر بدونم اون جمله هم خیلی عالی بود زوما یک مربی خوب یک بازیکن خوب هم نیست 🙂

 3. یک دنیا انرژی. سپاسگذارم

 4. حامد میررحیمی

  عاشق مطالب این نویسندم تیتر رو میخونی میتونی حدس بزنی اون پایین اسم کی نوشته شده 🙂

 5. لطفا مقالاتتون رو خلاصه تر بنویسید
  ممنون

 6. دوربین مدار بسته

  موارد جالبی بود ممنون

 7. چقدر خوب مینویسیذ.
  من کمتر به مقالات بلند اهمین میدم اما شما خیلی خوب من رو میخکوب کردید.
  ادبیات جالبی بکار بردید.
  جذب شدم 🙂

  • نظر لطف شما است. خستگی نویسندگان ما در میره وقتی این نظرات رو می بینند. میثم واقعا نوشته‌های روانی داره و خوندنش انرژی نمی بره.
   انتقادات و پیشنهاداتونم به ما بگید. در مورد سایت، مطالب و هر چیزی که به ما ارتباط داره.

 8. با سلام
  سایت زیر مطلب شما را برداشته به اسم خودش
  http://www.seminarema.com/wealth/520-the-secret-of-rich.html

  • پرهام جان، ممنون که ما رو در جریان گذاشتید
   به هر حال هر کسی عرضه محتوا تولید کردن رو نداره!
   اینجا تو بامیلو، چندین نفر زحمت می‌کشن تا مطالب با این کیفیت خدمت شما ارائه بشن.
   اونوقت اینا مطلب رو بر می دارن و هیچ اشاره ای هم به تولید کننده اش نمی کنن.
   باید به این عزیزان گفت: بهتره آدم با زحمت خودش دوماد بشه!
   در اولین فرصت به این موضوع رسیدگی می کنیم

   • سلام وقتتون بخیر
    من یه جوان هستم ۲۳ سالمه
    استخدام رسمی آموزش و پرورشم
    معلم رسمی هستم پایه ابتدایی.
    دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و ساکن شهرستان خوی
    متاسفانه سر یه اشتباه ۲۰ میلیون ورشکست شدم و دارم از حقوقم قسط هاشو میدم.
    الان آهی در بساطم نیست ولی تایپیستم و بلدم تایپ کنم . اگه تو شرکتتون برا تابستون کار هست اطلاع بدین بیام کار کنم .ایمیل: [email protected]

  • خیلی جالبه سایت های آموزش ثروت آفرینی مثل قارچ دارن رشد میکنن . شما از عباس منش بگیر تا عرفانی زاده و حالا این پدیده نو ظهور !
   از جیب ما به جیب ایشون معلومه BMW سوار میشن !

   • علی جان هر چندآفرینش ثروت واقعا آموزش میخواهد .ولی اینکه این همه مدعی پیدا شوند وسایت بزنند و تازه مدعی همه کاره بودن هم باشند،تعجب آور است.در سایت مثبت اندیشان شریف آقایی به نام میر مهدی جعفری آموزش تندخوانی در ۱۰ دقیقه را می فروشد. ((در فایل صوتی اش می گوید:چشمانتان را ببندید …..تصور کنید سیبی بالای سرتان است و می غلطد به پایین. اگر این تمرین را هر بار قبل از خواندن انجام دهید سرعت شما دو برابر می شود.)) می بینید واقعا مضحک است.این یعنی به رش مردم خندیدن.نه؟؟؟

   • خیلی قبل از تر پیدایش بامیلو و اینکه کسی بامیلو رو بشناسه ، این گروه داشتن فعالیت میکردند … من در دوره هاشون شرکت کردم و خیلی به من در مسیری که دارم کمک کردن .

   • عرفانی زاده خیلی خوب هست ولی بعضی حرفایی که میزنه ادم نمیبتونه باور کنه مثلا در سال ۶میلیارد حداقل بهش میرسه

 9. این سایت فوق العاده است واقعا عالیه . تو برنامه ی روزانه ام گذاشتم که هر روز یک بخشی از مطالب با ارزش این سایت رو مطالعه کنم .
  ممنون از زحمات شما

 10. خیلی جالب بود ممنون از مطلبی که گذاشتید

 11. این مطالب رو که خوندم واقعا یاد بیست ساله گی خودم افتادم ، الانم حسرت اون روزهای زیبا رو می خورم ، احساس می کنم خیلی تنها و شکست خورده شدم ۱۳ – ۱۴ سال از اون روزهای خوبم گذشت ! نفهمیدم کی گذشت !

 12. محشر بود.. خدایی خعیلی عالی بود.

 13. یه ایده م از این مطلب گرفتم 😉

 14. دقت کردین افرادی که تو قسمت نظرات وبسایت ها و وبلاگ ها تبلیغ میکنن جدیدا روششونو عوض کردن؟؟
  شماره ۹ « دوربین مدار بسته» و شماره ۱۵ «ثبت شرکت» رو دقت کنید…

  زیرکانه ست، نه؟ 🙂

 15. سلام و خداقوت صمیمانه بابت زحماتت بزرگوار

 16. سلام من کل این مطلب رو خوندم الان ۱۶ سالم هس اما واسه ۳۰ سالگی خود با همین مطالب برنامه چیدم واقعا دمتون گرم داخل دلم همیشه فکر میکردم پول دار شدن سرمایه میخاد ولی اشتباه فکر میکردم انرژی گرفتم با مطلب های این وب انشالاه همیشه موفق و سربلند و پیروز باشید.بدرود.

  • شما هم امیدوارم موفق باشید. حتما مقالات مرتبط رو هم یک نگاه بیاندازید چون کلی مقاله جالب هم در اونها وجود داره.

 17. واقعا ممنونم، خیلی مفید بود. خیلی جامع و کامل و خودمونی و موثر
  یکی تو کامنتا گفته بود کوتاه تر، میخوام بگم کوتاه ترش نکنید، این که کامل باشه خیلی خوبه
  متنا در حد مقاله های بین المللی هست. تبریک میگم

 18. سلام
  میخواستم اول خسته نباشید بهتون بگم
  دوم از مطالب بسیار با کیفیت و فوق العادتون تشکر کنم من خودم به شخصه کلی چیز یاد گرفتم از شما
  امیدوارم همینطور با قدرت ادامه بدید . مرسی

  • ممنون از حمایت شما. هدف ما هم این هست که حتی اگر زمان کمی رو در اینجا صرف میکنید وقت با ارزشتون به بهترین شکل استفاده بشه. حتما پیشنهادات خودتون رو به ما بدید

  • یه اصل حرفه ای در خوندن وبلاگ ها هستش و اونهم اینه که موقع خوندن یه پست از اول تا آخرشو بخونید و روی هیچ لینکی کلیک نکنید. لینکها آنجا سرجاشون خواهند موند.فرصت هایی که بخواین از دست بدین زیاد هستن مقداری از اونها رو اختصاص بدین به بازدید از لینکهای اشاره شده تو مقاله.اما به هیچ وجه موقع خوندن یه مقاله ازش خارج نشید . چون این کار نوعی حالت بیمارگونه جمع کردن و تل انبار کردن رو در انسان ایجاد میکنه.تصورشو بکنید یه مقاله با ارزش رو می خونید لینکی به یه مقاله دیگه میبینید. با خودتون میگید اینم بازش کنم این یکی رو هم بازش کنم بعد میبینید که کلی تب جدید توی مرورگر باز شده که اصلا نمیدونید به چه علتی بازش کردین. ممنون سعید هستم

 19. سلام. یکم پول داری بم قرض بدی؟

 20. سلام مرسی از زحماتتون . مطالب مفید بودن اما نه برای محیط کوچیک با آدمای کوچیک و ایده های کوچیک و پوچشون!!! که از هر ایده جدیدی استقبال نمیکنن و به سخره میگیرن.!!! یه راهکارایی بگین برای کار شروع کردن تو یه شهر بزرگ برای یه آدم مبتدی و یا کارآفرینی و درآمدزایی تو یه شهر کوچیک یعنی از همون شهر کوچیک شروع کنی. مرسی منتظرم.

  • سلام بنظرم کاری را شروع کنید ک انو دوست داشته باشین مهم نیست ک بقیه چ نظری میدن شاید ب مررور زمان از کار پیشنهادی ما بدتون بیاد و احساس خستگی بکنید

  • سلام
   من از زمانی که ماکسیما قدیمیا اومد توی بازار داشتم رویا پردازی می کردم تا الان که فورد موستانگ توی شهرمون دیگه چیز تازه ای نیست و همه عادت کردن بهش.اما خیلیام دلشون می خواد داشته باشنش.من هم یکی از اونها ………………بودم و هستم؟ …… آره بودم اما دیگه نیستم. چون من تا وقتی بین اون عده از آدما بودم ماشینای مدل بالارو مثل یه تصویر استاتیک و منفعل می دیدم که فقط زیبایی داره و همه دلشون می خواد داشته باشنش.
   اما یه جرقه ای توی ذهنم زد و تصمیم گرفتم دیگه اینطوری نباشم.دیگه از زمان مد شدن ماکسیما قدیمیا تا فورد موستانگ زمان خیلی زیادی بوده برا رویا پردازی.
   روش مواجهه من با اینجور صحنه ها که از همین مدت اخیر شروع کردمش اینه که هر ماشین مدل جدیدی که تو خیابون ببینم کاری رو که بقیه نکردن رو انجام بدم.
   و اون هم اینه اون ماشین رو با اطلاعات تخصصی و دانش کاری و مالی و طرز صحبت و کلمات کلیدی که صاحب اون ماشین بکار برده تا الان اون ماشین زیر پاش باشه عوض کنم.
   کم کمش اگه بخای توی این بازار پول پارو که نه ولی خودت خودتو قاطیه پولدارا حساب کنی ، باید خیلی اصطلاح بدونی . بعضیا حتی نمی تونن واحد پول یه کشور رو تبدیل به پول کشورمون کنن و بگن که برای خرید یه دستگاه چقد باید کنار بزارن.
   بعضیا دقیق نمیدونن ارز یعنی چی. صورت وضعیت یعنی چی ، تراز نامه یعنی چی. تا حالا چند بار تو شبکه خبر کلمه شاخص رو شنیدین . این شاخص اصلا یعنی چی
   خیلیا نمیتونن با جزئیات ، مفهوم تورم رو توضیح بدن اما تا بخای همه از تورم حرف می زنن.

 21. خیلی ممنون از مطالب مفیدتون.
  آرزو هرآدمی که این مطلب رو میخونه و انرژی میگیره به آرزوش و پول برسه.
  امیدوارم موفق بشیم…

  • درسته که مطلب طولانیه و شاید نکاتی رو بگه که خیلی هاشو همیشه میدونستیم. اما این نکات عین واقعیته و در زیر اون کلمات ساده و کلیشه ای هزاران سال تجربه نهفته شده. اینکه شما شبکه دوستان و کسانی که میشناسید رو میتونید فقط در شرکتهای بزرگ گسترش بدید یا اینکه باید متخصص باشید نه اینکه در چند کار یه چیزهایی بدونید یا اینکه یادگیری رو هیچ وقت از کارهای روزانتون حذف نکنید واقعا کلید موفقیت هستن.

   امیدوارم از مطالعه مطالب مرتبطی که در میان مطلب لینک گذاشتیم هم لذت ببرید، کلی نکات جالب هم اونجا هست که واقعا ارزش خوندن داره و فقط چند دقیقه از وقت شما رو میگیره

 22. خیلی بیان قشنگی داشتین ومن خیلی خوشم امد ولی مطلب طولانی بود.

 23. خوشم آمد باحال بود همچنان ادامه بدید
  موفق باشید

 24. سلام. ممنون از مطلبتون. هم لذت بردم هم جرقه هایی تو ذهنم پدید آورد!

 25. مطالب جالبی بود ارزش خوندن داشت مرسی

 26. خیلی عالی بود میشه ایمیل تونو داشته باشم

 27. واقعا حال کردم ، دمه همتون گرم ، مرسی از این همه مطالب زیبا و نوع نوشتاری آنها خیلی جذاب و با ارزش بود

 28. واقعا مطلب عالی بود
  واقعا سعی میکنم ازش استفاده کنم

 29. شلام واقعا تاثیر گذاره این شیوه بیان مطالب . آدم از خوندن خسته نمیشه خیلی جالبه . ازتون ممنونم من که خیلی انگیزه کزفتم

 30. عالی بود مرسی

 31. سلام خداقوت .ممنون از معرفی شخصیت ها وچهره های خوب وارزشمند که باید از تلاش وپشتکارشون درس گرفت .من ۳۳ساله اهل فارس شهرستان اقلیدم خیلی دوس داشتم بدونم این شخصیت ها ی نمونه والگو از ابتدا دارای سرمایه وپشتوانه مالی بوده اند یا از صفر شروع کرده اند .چون شخص خودم در حال حاظر مدیر کافی نت وتنها سرمایه ام همین کافی نت است حتی خانه ای که دران زند گی میکنم اجاره ای است وهیچ نوع سرمایه ی ملکی یانقدی دیگر ندارم ولی سرمایه فکری طرح وایده واعتماد به نفس وانگیزه دارم برای شروع نیاز به یک مشاور وحامی واطلاعات خاص در این زمینه دارم وبسیار مشتاق اینم که درزندگی خودم واطرافیانم تغییراتی ایجاد کنم واوضاع واحوال اطرافیانم را صددر صد تغییر دهم از عزیزانی که میتونن به من مشاوره وراهنمایی هایی های لازم رابدهند خواهش میکنم لطف کنن ومرامورد محبت خود وتجربیات ارزشمند خود قرار دهند شماره تماس های من :۰۹۳۰……۳ -۰۹۱۷……۹ – ۰۷۱……۹ سپاسگذارم .

 32. سلام.مثل همیشه عالی نوشتی داداش میثم.خداقوت.

 33. خیییییییییییییلی عالی بود حتما استفاده میکنم.

 34. مطالب عالی بود مرسی واقعا ممنونم

 35. سلام واقعا مطالب مفید بود

 36. کامران یزدانی

  سلام دوست من

  مطالبتون فوق العاده کاری و تأثیر گذار. بود..

  خداییش دمت گرم

  شما شاید متوجه نشده باشی

  ولی با همین مقاله ای که ارائه. کردی
  واسه خودت. کلی اشتغال زایی کردی

  خداییش. عالی بود
  دمت گرم

  ان شالله اینقدر پولدار شی که تخت و خواب خونت. از. هزار دلاری. باشه

  واقعا. من مطمئنم مقاله ی شما. زندگی من رو. زیر و رو. میکند

  دستت درد نکنه

  خیلی آقایی

  دمت گرم

 37. خیلی عالی بود ولذت بردم باتشکر

 38. سلام ممنونم امیدوارم توصیه های شما تاثیر گذار باشد .

 39. میشه مطالبی رودرمورد چطور ثروتمند شدن خانوما بگید؟
  مثلا من یه دانشجو معلم هستم… که البته به خیاطی و گل دوزی و آرایشگری هم علاقه ندارم….
  تنها شغلهایی که خانوما میتونن داشته باشن از این قبیله که برا من جذاب نیستن…
  اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

 40. عالی بود. ممنون.

 41. خسته نباشید. حسرت روزهای گذشته که باید بیشتر تلاش میکردیم. بسیار سپاس از شما

 42. من تازه میخوام یه کسب و کار جدید را راه اندازی کنم مقالتون خیلی به۰ دردم خورد ازتون ممنونم

 43. من واقعا ناراحتم …هر کاری میخوام انجام بدم خانوادم نمیزارن از طرفی خودشونم کاری نمیکنن ….واقعا احساس افسردگی میکنم وقتیم از ارزوهام میگم که منم دوست دارم یه روز فلان لباس و داشته باشم و فلان خونه وماشین و از این خونه و زندگی خسته شدم منو به سخره میگیرن.
  میگم انقدر هر چی دوست داشتم نخریدم عقده ای شدم.بعد یه روز که بحث خرید کردنه میگنبه این پول بده لباس خوب بخره عقده ای نشه….انقده حرصم گرفته …مگه ادم رویا و ارزو داشته باشع بده؟چرا دنیا اینطوریه؟ببشید فقط خواستم درد و دل کنم .همین

 44. ممنون از انرژی خوبی که بهم دادی
  چیزهای زیادی به زبان ساده بهم یاد دادی
  پیش به سوی موفقیت

 45. غلط غلط غلط اگر شما جای خدا بودید اوضاعع عوض میشود

 46. هر کار کردم هشتم گرو نهم بود تو این مملکت هیچ جایی پیشرفت و پولداری برای جوانان فقیر و پایین شهری نیست . متاسفم برای همه فقیرها از جمله خودم….

 47. بدک نبود خوب بود ولی من برا جمع کردن فقط پشتکار داشتم

 48. میسی خوب بود ….

 49. مطالب بسیار عالی بود واقعا ممنون از شما

 50. میثم جان
  حرف هاخوب بود.ولی بعدازاولین ورشکستگیم فهمیدم چیزی روکه خوب یادنگرفتم وجایی زیادازش صحبت نمیکنن خوب “”نه””گفتن روبلدنبودم.
  لطفاروی این بابچه هاخوب کارکن.

 51. داداش یه پنجا تومن داری دستی بدی؟

 52. سلام خیلییییییییی خوب بود .واقعا ممنون.چیز های جدیدی یادگرفتم:)

 53. اگه میخوایین به صورت قانونی وام میلیاردی بگیرین راحته ولی باید برنامه ریزی کرد که از این پول چه جوری استفاده کرد.اونایی که شرکت یا کارخونه دارن و میخوان گسترش بدن یا هرکار دیگه اگه بتونن سند معتبر معرفی کنن بنده میتونم در کمتر از یک ماه هر مبلغی بخوان جور کنم.البته بستگی به اعتبار شرکت هم داره

 54. این حرف های شما ازپول هم بهتره

  آدمو انرژی میده

 55. من خودم پول دارم(در حد خرج ومخارج زندگی)
  کار م می کنم
  اما اصلا آرامش ندارم
  ندارم
  بیشتر بخاطر اینکه همدور و بریام اینطور نیستند
  (پول همه چیز زندگی نیست)

 56. خيلي باحال بود كلي خندىدم دستت درد نكنه

 57. با سلام
  واقعان سپاسگذارم مطلب فوق العاده ای بود و ادم رو فکر وا می داشت
  با تشکر

 58. بسیار عالی. ممنونیم.

 59. نمی دونم چرا خودتونو کول میزنید تو این اوضاع بیکاری و بی پولی سرمایه از کجاتونه هی علی بود عالی بود راه انداختید با این همه درس خوندنو تلاشو زحمت و بدو بدو کردن تازه شدیم یه منشی ساده با حقوقه کم میشه بگید از کجا میشه شروع کرد الکی واسه خودتون خیال بافی نکنید

 60. من از دوران کودکی خیلی دوست داشتم پولدار شم از هر کی پرسیدم چه طوری پول دارشم گفت تو هنوز بچی ولی من یه کاری کردم الان که ۱۲ سالم از همون ادما خیلی تو زندگی جولو تر هستم با این که اونا اون موقع میتونستن اینده بهتری داشته باشن راستی مطالبتون عالی بود اگه همه این مطالبو بخونن وانجامش پولدار و ادما موفقی میشن من وقتی خودم این مطالب که خوندم فهمیدم من میتونم تا ۲۱ سالگیم یه ادم پولدارو موفق شم ممنون به خاطر مطالب.

 61. باسلام
  خیلی عالی بود من قبل از اینکه مطالب شما رو بخونم در حال تاسیس شرکت بودم وامروز هم قراره برم دفتری رو برای این کار رهن کنم با خوندن این مطلب انرژی بیشتری گرفتم ومصمم تر جلو میرم لطفا چون من نمی دونم فرصت میشه باز هم از سایت شما استفاده کنم یا نه اگه امکانش هست مطلب جدید رو به ایمیلم بفرستید . وبه امید روزی که خبرموفقیتم رو در این سایت قراربدم باتشکر

 62. عالی بود عالی حرف نداشت دم همتون گرم خیلی کاملو جامع بود من مطلبای اصلیه این صفحه روخوندم حالامیخوام برگردم از اول و لینک ب لینک برم جلو خیلی عالی بود فقط میتونم تشکر کنم عالی عالی

 63. چه وبلاگ باحالی، بسی خوشمان آمد از کل وبلاگ

 64. سلام
  من میخوام پولدار بشم اما نمیدونم باید از چه کاری شروع کنم
  به هنر مثل نقاشی، طراحی مد و لباس و کلا هنر علاقه مندم
  مقاله ای هست بخونم؟
  در کل هر کاری که باعث پولدار شدن بشه انجام میدم میشه کمی از تجربه ها تون در زمینه های کاری راهنماییم کنید

 65. واقعا عالی بود ممنونم ازت که راهنمایی میکنی من این نوشته های توی سایتت رو هفته ای یکبار میخونم و خیلی انرژی میگیرم الانم یه مغازه لوازم آرایشی زدم و به امید خدا میخوام در آینده این کارمو گسترش بدم البته این شغل دوم من هست.(بازم ممنونم ازت امیدوارم همیشه موفق باشی)

 66. سلام
  مطلبتون خیلی عالی و بامزه بود….ی مدتی بود نخندیده بودم که با خوندن نوشته شما خندیدم و لذت بردم
  نویسندگیتون خیلی عالیه…آدم رو تا آخر جذب می کنه خیلی با سایت های دیگه فرق داره …
  امیدوارم هرروز ثروتمندتر وشادتر بشوید

 67. تشکر از مطالب آموزنده و خوبتون

 68. سلام
  با تشکر از مطلب قشنگتون
  مشکل اینه که این مطالب زود از یادمون میره
  واسه این هم راهی داری

 69. من۱۸سالمه ودارم داخل یه تولیدی پادوی میکنم وبه فکر پرواز دراینده هستم ومطالب شما به من اعتماد داد تا به اهدافم برسم تشکر. دوست عزیز

 70. خیلی عالی بود
  به نظر من برای اگاهی بیشتر کتاب های ترایان بریسی را هم بخوانید

 71. با تشکر از راهنمایی های خوبتون ولی بدونید اون کسایی که ای وبلاگ رو مسخره می کنند تو زندگی موفق نمی شوند من یه دختر ۱۴ ساله هستم امید وارم وبلاگ شما من رو به ارزوم برسونه فقظ میخوام خوشبخت شم ممننننننننننننووووووووووون

 72. بهترین مطالب زندگیمو خوندم ممنونم????????????????????

 73. با آدمای پولدار مصاحبه کنید و بذارید تا ما هم بدونیم چی تو سرشون میگذره!

 74. با سلام
  من شغلم طراحی وب سایت و برنامه نویسی هست و دفتر کوچکی اجاره کردم و با یکی از دوستام که اون هم برنامه نویس هستش مشغول به کاریم . با تمام قوا پیش میریم ولی فشار های نا به هنگام اقتصادی و کشوری ادم را داغون میکنه. نمیخوام وارد جزیات مسولان و انتقاد از اون ها بشم . در کل بگم که من اعتقاد دارم مشکل از بالا بالا ها نیست بلکه از خود ما و مردم ناشی میشه (از ماست که بر ماست). تمام این مواردی که گفته میشه درست و ولی در ایران جواب خوبی دریافت میکنیم؟ به غیر از عده ای که واقعا می تونم بگم سرمایه و پول خوبی دستشونه تونستن پول خوبی هم در بیارن . من کتاب های برایان تریسی و وید دایر و خیلی های دیگه رو از حفظ م . ولی اخرش به این نتیجه رسیدم که دکان و بازاری برای فروش کتاب ها و این جور چیزا باز کردن. و نتیجه ای هم نگرفتم. بین ما جوون ها شاید وجود داشته باشه شاید هم نه ولی بین پول و ثروت و شهرت و تغییر دنیا و خدمت به خلق عالم هماهنگی وجود نداره . یعنی اینطور بگم . هدف اصلی واسه جوونای ما یک چیز بیشتر نیست پول. فیلم ها و داستان هایی که من دیدم قبل اینکه این نوابغ یه ثروت فکر کنن این بوده که به هدف فکر و متمرکز شدن . کاری به این نداشتن که این قدر در ماه درآمد میشه میلیونر میشم . فلان میکنم و… مهمترین تفکر برای اونا هدفشون حتی اگه شکست بخورن یا هزینه های هنگفت رو دستشون بزاره . اون کسایی که من دیدم و با هاشون نشست و برخاست کردم و فقط به پول فکر کردن به هر قیمتی به این نتیجه رسیدم که نیازی به تخصص و دانش و هدف و مثبت اندیشی و برنامه ریزی و قورباغه رو قورت بده این جور چیزا نداره . فقط یک چیز پول میخوای برو بدستش بیار حتی به قیمیت دروغ گفتن و حتی به قیمت نادیده گرفتن عزیز ترین کس زندگیت که میتونی یه کلاه خوبم سرش بزاری که به تعبیری میشه زرنگی. در کل میخوام این رو بگم تا آزادی فکری و هدف تعیین نشه و ازادی های اجتماعی در بین خودمون به دست نیاد . فاید های نداره . حالا هی بریم کت و شلوار بخریم ادکلن ۴ میلیونی هم بزنیم. مارک زوکربرگ هم با همون تی شرتی که فیس بوک رو درست کرد که ۷ دلار قیمت تی شرتش بود تونست دنیار و تغییر بده .

 75. واقعا عالی بود، ممنون بابت به اشتراک گذاری

 76. سلام وقتتون بخیر و شادی
  اول از همه بخاطر داشتن این سایت خوب و پر محتوا ازتون تشکر میکنم و بهتون تبریک و خداقوت میگم.
  دوم میخواستم یک تجربه تقریبا تلخ را با دوستان در میون بزارم تا دوستان اشتباه من رو مرتکب نشن سایتهای که در مورد جذب ثروت (به قول یکی از دوستان که مثل قارچ سبز شدن و روز به روز بیشتر میشن) مثل عرفانی زداه اعتماد نکنند من ۱۲۵۰۰۰۰ تومن در این سایت از دست دادم متاسفانه گول تبلیغات این گروه رو خوردم چیزهایی که ارایه می دهند شاید بتوان به جرات قیمت ۲۰۰۰۰۰ تومن روش گذاشت .
  امیدوارم همه دوستان از اشتباه من درس بگیرن .
  به امید موفقیت برای تمام ایرانیان شاد وپیروز باشید.

 77. من معمولا مقالات این چنین رو نمی خونم ولی اینو خوندم تا اخر چون ترجمه نبود و متفاوت بود. خیلی متفاوت بود. نویسنده خیلی خوبی هستی. به قول یکی از کامنت ها از داخل همین مقاله که اینجا نوشتی کلی فرصت شغلی برای خودت دست و پا کردی.
  فقط فونت نوشته ها رو کامل مشکی کن. الان طوسیه و چشمو اذیت میکنه.

 78. سلام داداش خواهشا یه سوال دارم جواب بدین!من عاشق اینم که تو یه شرکت بازی سازی و .. کار کنم لطفا میشه بگید به چه رشته ای نیازه او از کجا شروع کنم.۱۶سالمه خواهشا کمکم کنید خیلی ممنون.

 79. سلام
  مطالب مفید بود

 80. باعرض سلام و خسته نباشید به هموطنان عزیز از این مطلب های مهمی که در این سایت نوشتید ممنونم

 81. دمتون گرم مطالب اصل جنس هستند

 82. سلام میتونم بگم اکثر مقاله هاتونو خوندم و بعد از خواندن مقاله هاتون خیلی چیزا یاد گرفتم

  و با خوندن این مقاله ها تصمیم گرفتم کار جدی رو شروع کنم و همچنین میخوام به نصیحت اخرتون هم عمل کنم و رکت رسمی خودمو ثبت کنم به امید روزی که موفق ترین شرکت نرم افزاری جهان بشه
  آرزوی موفقیت دارم برای شما و برای تمام کسایی که بعد از خوندن این مقاله کسب و کارشون رو راه میندازن

 83. مطالب خیلی قشنگ و خوبی تو سایتتون بودامیدوارم همیشه موفق باشید

 84. سلام نمیدونم از کجا شروع ولی اینو میدونم توانایی دارم فقط فرصت خوبی رو پیدا نکردم شاید خوندن مطالب شما بتونه راهی واسه بدست اوردن فرصت برام باشه اونقدر بتوانایی خودم ایمان دارم که شاید یه روزی به نتیجه برسه ولی هنوز که جواب نداده از الان میخوام راه رو واسه خودم باز کنم و از هرکسی واسه بالا رفتن و موفقیت استفاده کنم ممنونم که با مطالبتون مغزمو بکار انداختین

 85. بسیار عالی بود دوست من!

 86. سلام مطالب واقعا عاليه حتما هم نويسنده متخصصي داريد، احسنت بر شما ولي دوست عزيز وقتي تمام فكر و ذكرت اينه كه ۴ ماه اجاره عقب مونده صاحبخونه رو جور كني تا قيافه قشنگشو با ترس نبيني، وقتي پدر پولدرات تني برنج ميخره و تو يك كيلو يك كيلو ميخري و نميپرسه پسر چكار ميكني، وقتي همه داوطلب كمك به تو ميشن و فقط مياين سر از كارهات در بيارن و تجربه خودشون بكنند، وقتي كه يك چشمت داره از كار مي افته و نزديكتر ينت ميدونه و تو حتي پول ويزيت متخصص رو هم نداري،وقتي كه زنت بچهات نمي فهمند پول نداشتن يعني چه؟ در آمد نداشتن يعني چي؟ وقتي …وقتي …. بعد تمام جرقه ها و انرژي هاي مثبت و و و جاي ورود در ذهن تو رو نداره و نميمونه ….. ممنون از باميلو ي رويايي

 87. سلام ممنون مطالب خوب وآموزنده ای بود بار اولم است اومدم تو سایت تون خسته نباشید من مطالب بلند رو نمیخونم از بس زیبا وآموزنده بود همه اش رو خوندم من چهل چهار سالمه ایکاش بیست سال پیش همچین مطالبی رومیخوندم با تشکر

 88. علاوه بر اینکه مطالبتون عالی بود …
  اون جمله اخرتون محشر بود با تنبلی جایی نمیش رسید….

 89. با سلام و عرض ادب خدمت شما
  من خیلی از مالبی که نوشته اید خوندم. واقعا مطالب خوبی هستن چون مطالب همراه با طنز و یک خوش سلیقگی خاص نوشته شده اند.
  من خودم یک کاری دارم در حد ماهیانه ۱۲۰۰۰۰۰ یک میلیون و دویست هزار تومان . نقدینگی که هم در حال حاضر دارم حدوداً سی میلیون تومانه میخوام بعد از ظهرا برا خودم شغل دومی ایجاد کنم لطفا مرا راهنمایی کنید . در ضمن من متاهل هستم و دو فرزند ۵ و ۱ ساله دارم شدیداً محتاج شغل دوم هستم. پیشاپیش از محبت شما ممنونم. نظرات خودرا به ایمیلم ارسال فرمایید

 90. آفرین خیلی عالی بود
  هم از نظر محتوایی و هم ادبیات و لحن نوشتن
  شما آدم با استعدادی هستین
  چه رفتار خوبی از خودتون نشون می دین وقتی که بدون چشمداشت انرژی میدین و هل میدین به سمت موفقیت .

 91. راه پول دراوردن در ایران خیلی ساده است! ملت را خر کن( چاپلوسی و زبان بازی و دروغگویی بهترین روش است)

 92. ممنونم خیلی امیدوار به زندگیم شدم واز شما متشکرم

 93. این متن با بقیه متونِ شبیهش متفاوتر و مفیدتر بود. ممنون از نویسنده

 94. سلام.خوب بود ولی کاش یه کانال میزدید تو تلگرام اینجوری راحتتر و سریعتر به مطالب دسترسی پیدا میکردیم

 95. من یک معمار هستم وقتی این سایت رو باز کردم و کامل خوندم فهمیدم که توی خونه نشتن من فایده نداره کیفم رو برداشتم رفتم بیرون و به دنبال معمارهای موفق شهرم گشتم از اونها کتاب هاو روش هاشونو که دنبال کردن پرسیدم بعد از اون به دنبال کار رفتم (کاری جدا از معماری) الان خدارو شکر در جفت کارها موفق شدم چون دارم پیشرفت روزانم رو میبینم امید وارم شما هم سنگی به سرتون بخوره (پاشو ایندت رو بچین یا بخوابو خوابشو ببین )

 96. چرت و پرت نوشتی با اینکارا به جایی نمیشه رسید فقط باید بابات پولدار باشه وگرنه هیچی .. ما هم که نداریم بابای پولدار بترکه الهی

 97. سلام واقعا مطالبتون اموزنده بود ازتون تشکر میکنم بنده ۲۵ سالم هست میخواستم در مورد شغلی باهاتون مشورت کنم و راه کار بگیرم اگه امکان تماس مستقیم باشه ممنون میشم

 98. سلام خیییییلی خسته نباشید
  نقاط قوت : زبان شیرین و عامیانه باعث شده خیلی راحت ارتباط برقرار بشه و خیلی خوب ادم مطلب رو درک کنه در کنار شوخی های توی متن و تغییر روحیهایجاد بشه. ۲- از همه شغلها مثال اورده صده بود ۳-فضای سایت شیک و راحت و کلیه مطالبش تفکیک شده و در دسترسه ۴- و هزاران جایزه نقدی دیگر ????
  معایبش بنظر من زیاد بودن ی مطلب بود میشد همین درک از مطلب رو رسوند بصورت خلاصه تر البته نظر من بود
  دم همتون گرم

 99. سلام.
  ممنون بابت مطالب بسیار پر انرژی و تاثیر گذار.
  من خودم به شخصه همیشه دنبال اینجور مطالب بودم و تو زندگیم هم جواب گرفتم.
  ((انسان همانی می شود که به آن می اندیشد))
  ((از کوزه همان طراود که در اوست))
  از جمله جملات به یاد ماندنی هستند که گفتم با دوستان عزیز shareکنم
  ضمنا یک توصیه
  متاسفانه بیشتر افراد خصوصا در ایران موفقیت را فقط در پول زیاد میبینن.
  توصیه میکنم در زندگی یک برند باشید.چون پول مثل سایه هستش.
  سمتش بروی ازت دور می شود.
  خوشبختی فقط پول نیست.
  موفقیت در اینه که پول سمت آدم بیاد.
  ضمنا نکته مهم اینه که در ابتدا مشخص کنید دوست دارید چقدر پول داشته باشید.چون اگر مشخص نشه تو زندگی تا آخر عمر دنبال پول خواهی دوید.
  بعد مرگ هم وراث می خورن یه فحش هم میدن چرا بیشتر جمع نکرد.
  در هنگام پول جمع کردن باید ح شبخت هم زندگی کرد.
  باعشق باشید و با عشق زندگی کنید.
  امیدوارم دنیا به کام همه مردان و زنان آریایی باشد.

 100. واقعا عالی بود.

 101. من دنبال استاد راهنما می گشتم برای دفاع پایان نامه ام مدیر گروه دانشگاه ازاد شهرمون بهم معرفی شد بعد از فارغ التحصیلیم او به خاطر من رشته منو که تا اون موقع فقط کاردانی اش بود رشته کا شناسی کرد منم مشغول تدریس شدم سه ترم اونجا بودم اطرافیلنم بهم حسودی کردند و به من القا کردند که تو بی عرضع ای توگرفتن حقوقت از دانشگاه من هم به دلیل نشان دادن خودم که بی دست و پا نیستم خامی کردم و با مدیر گروه بیچاره تند رفتار کردم که چرا پولم رو نمیدید و اوگفت به خاطر کارهای بیمه ای طول کشیده بوده به هر حال من از اونجا بیرون اومدم می خوام بگم در وسط راه موفقیتتون نامیدنشید و با اراده محکمتر عزم بردارید. و به حرفهای خاله زنک اطرافیان هرچند برادر یا خواهرتون باشند گوش ندید و به. هدفتون فکر کنید. شاید در کوتاه مدت پول توش نباشه اما در ادامه. از همون هم میشه پول دراورد

 102. به نیروی پر کار وپر انرژی نیاز ندارید من ۱۳ سالمه جددی میگم????????????????????

 103. عالی بود… واقعا انگیزه داد….
  میشه لطفا اگه متن و مقاله ای توی سایت در مورد کارافرینی و شروع یک کار که خود شخص کارفرما باشه مثلا تولید تیشرت یا مانتو … هست لینکش رو برای من بفرستید یا میشه منو راهنمایی کنید؟
  منتظرم..ممنون

 104. مطالبتون خیلی عالی بود و همون راه و منطقی بود تو ذهن خودم که جالبه شما وقت گذاشتی من این را رفتم الان ماه سی میلیون درامد دارم یه جمله کوچولو میگم بچه ها شما هر چیزی را تصور کنید به دست میارید حتی از توانتون دور باشه موفق باشید

 105. wow. حرفای جدیدی نیستن اما شیوه گفتنتون باعث میشه ایده بگیریم . سبک نوشتنت منحصر به فرده . * ادمای موفق کارهای متفاوتی انجام نمیدهند بلکه کار ها را به شیوه متفاوتی انجام میدهند 🙂 کلی انرژی و ایده گرفتم #مرسی کلی

 106. باز هم عالی?
  منو طرفدار پر و پا قرص خودتون کردین که ای بابااا??

 107. واقعا عالی بودش امید وارم با این راه ها به یک جایی برسم

 108. باسلام چطوری توشهرکوچک درامدزایی کنیم من زیادبااینترنت اشنانیستم بلدنیستم چجوری کارکنم تااینکه وبسایت راه بندازم

 109. بسیار مطالب مفید و جذاب بود طوری که من پلک نزدم و همشو خوندم …به خصوص در مورد ثبت شرکت به من روحیه مضاعف داد جون من این کار را انجام دادها م و در حال پیدا کردن راه رشد و موفقیت هستم ….اگه ممکنه مقاله های اینچنینی را برا من ایمیل کنید

 110. خیلی عالی بودمن خیلی اززندگیم ناامیدم مطالبتون واقعابهم انگیزه دادراسش خیلی تنبلم? ولی عهدبستم که ازفرداصبح زودبیدارشم وکاراموانجام بدم ویکم فعالیت اجتماعی موببرم بالاواقعاسپاس گذارم

 111. دم شما گرم بازم از این مطلب ها بذارین مردم یه چیزی یاد بگیرن!بره من که خییلی جالب بود دستت درد نکنه!

 112. مطلب بسیار جالبی بود. واقعا سوال خیلیاس. همه دوست دارن بدونه چگونه باید پولدار شویم ولی وقتی کار میرسه به جایی که برای پولدار شدن باید نکاتی رو رعایت کنیم، خیلیا جا میزنن

 113. سلام
  من ۱۸سالمه بنظرشما با ۵۰ هزار میشه پولدار شد. منتظر جواباتون هستم.تلگرام [email protected]

  • هجده سالته و می خوای پولدارم بشی؟ ما ۱۸ سالمون بود، دغدغه مون این بود چجوری بریم گیم نت ناظم مدرسه نفهمه!
   ببین به نظر من خیلی خوبه که به فکر پولدار شدنی، ولی هیچوقت دنبال راه هایی نباش که یوهویی پولدارت کنن.
   بگرد ببین این آدمایی که خیلی پولدارن (بیل گیتس مثلا) چجوری شده بیل گیتس.
   موفق باشی power

  • وای عزیزمممم
   از الان بفکر پولدار شدنه :))))
   عاشق اون جملشم که نوشته با ۵۰ هزار میشه پولدار شد؟؟؟
   ووووش ووووش وووووووشششششش جوجوووو

  • اگر میخای پولدار بشی برو تهران یه مغازه اجاره کن شروع کن به کار
   حالا هرکاری میتونی وتوانش را داری
   از سوپر مارکت گرفته تا تعمیرات کامپیوتر وموبایل وخرید وفروشش که سودش خوبه

 114. بسیار مقاله جالبی بود

 115. من یک نوجوان ۱۳ ساله هستم.
  من میخواهم از الان به فکر آینده ام باشم تا حداقل در ۶۰ سالگی فردی ثروتمند شوم.
  ممنون از مطالب مفیدتان

 116. باز هم مفید وسازنده
  پرانرژی باشید
  به امید روزی که باراهنمایی های خالصانه تان پله های موفقیت رابه اوج برسانیم
  تشکر???

  • سلام آقایان پولدار من فقط یه کلمه میخوام بگم دستم و می گیری وجودم یه نفره ولی در واقعیت ما چهار نفر هستیم یه دختر یک ساله و یک پسر یازده ساله من زیاد اهل حرف زدن نیستم به امید پروردگار این حرفها جلوی کسی بیفته که من میخواهم به امید روزهای خوب

 117. با سلام
  بنده آماده همکاری جهت تامین سرمایه لازم برای ایجاد شغل، برای آن دسته عزیزانی که دارای ایده و خلاقیت میباشند و مشکل مالی برای راه اندازی و تولید دارند در صورت تمایل جهت ارتباط و راهنمایی های لازم، با ایمیل من در تماس باشید
  [email protected]

 118. من ۱۹ سالمه سرکار میرم درس میخونم و کلا خرج خودم رو خودم میدم بجای اطرافیان من کمک اونا میکنم ولی در کل بازم کم میارم با این مطالبی که گذاشتی تصمیم دارم یه کار دیگه هم برم مرسی بابت توصیه هات:))))

 119. سلام مرسی از مطالبتون
  راستش چند نفری پرسیدم گفتم چطوری کار راه انداختید ؟ یکیشون گفت با ۵۰۰ هزار تومن یه شرکت زدم بعد کم کم پیشرفت کرد نفر گرفتم شرکت طراحی سایت دارن
  یکیشون گفت با ۹۰۰ هزار تومن کار گاه پرورش قارچ زدم الان خدارو شکر چند تا سوله تو شهر دارم

  ولی الان خیلی سخت شده برای کسبو کار
  ولی بازم اون نکته ای که گفتین ریسک پذیری ….
  باید اولش کار کنم پس انداز کنم بعد برم سراغ ایده هام
  فعلا که مثل خر شبو روزمو یکی کردم برا یادگیری کارم

 120. چه طنز انگیزشی باحالی.مرسی

 121. بهتر از این داریم مگه?

 122. دوستان هیچ معجزه ای قرار نیست اتفاق بیفته
  میخواهید پولدار بشید اول به شهرهای بزرگ مهاجرت کنید
  دوم یک سرمایه اولیه پیدا کنید با کارکردن پیش این واون در چند ماه
  سوم شغلی را که احساس میکنید شغل خوبیه را راجبش تحقیقات کامل کنید و کارگاه یامغازه ای اجاره کنیدو باتوکل به خدا شروع کنید

 123. سلام یه کسیو میشناسم که نحوه ی پولدار شدنش را برام تعریف میکرد گفت جوان تر که بودم ۴سال رفتم تو کارخانه کارکردم وپول جمع کردم پول هایی راکه هم حقوق میگرفتم بیکار ننداخته بودم پول هام را یا سپرده سود دار گذاشته بودم یا گذاشته بودم بانک مهر اقتصاد وبانک مهر ایران تا امتیاز وام ۴درصد بگیرم بعد از ۴سال دیدم ۱۰۰میلیون پول جمع کردم و ۶۰میلیون وام ۴درصد ۵ساله
  میگفت وام را گرفتم و راجب چند تا کار تحقیق کرده بودم که یکی از اون کارها پرورش گوسفند بود میگفت یک جایی اجاره کردیم و۵۰تاگوسفند ریختیم بعد از ۴ماه سود کردیم دوباره بیشتر ریختیم الان که حدود ۵۰۰تاگوسفند داره درامد خوبی پیدا کرده و پرورش قارچ هم زده
  بهش گفتم میان این همه شغل چرا گوسفند داری گفتش مهم ترین رکن هر کاسبی خرید وفروششه
  گفت من تحقیقات کردم فهمیدم روزی ۵۰۰عدد هم تولید داشته باشم سریع از من میخرند ودوم اینکه سرمایه زیاد نمیخواد وکسی هم تو فکرش نیست خیلی که بیاد این شغل رابزنه ورغیبت بشه وکارت کساد بشه

 124. خدایا منو هم کمک کن یه شغل خانگی بزنم تا ۵ میلیون پول بدست بیارم تمام قسطامو بدم از این اشفتگی راحت شم.خدایا کمکم کن??????

 125. همه این راهنمایی ها و توضیحات جامع رو من کم و بیش میدونم ولی دقیقا میشه یه نفر بهم بگه وقتی پدرم قید خانوادشو زد رفت سراغ یه زن دیگه و حتی مخارج مادر و خواهرمو نمیده و از کار بی دلیل بیرونم کردن که عیدی مو بپیچونن و هر روز بد بیاری پشت بد بیاری بدون هیچ فامیلی که سرمایه ای بهم بده بدون هیچ دوستی که کار بده بدون هیچ حامی ای چطور میتونم سروتمند بشم? تازه به همه این بدبختیا باید داشتن زن هم اضافه کنم که مخارج یه خونه زندگی هم روی دوشمه. تا دلتون بخواد ایده های نو و پولساز دارم اما با دست خالی مگه میشه با این همه بدبختی مگه میشه. واقعا دنیا فقط جای گاییده شدنه

  • سلام
   آقای ب.ت انشاا… که حل میشه مشکلاتتون، این روزا برای همه بوده و هست. کم و زیاد داره اما سوخت وسوز نه !
   نا امید نشو دوست من و تلاشت رو هم ادامه بده، یه ایمیل هم به آقای امیر شاهرخ که تو کامنتا ایمیلش رو گذاشته بزن، شاید تونست کمکی بهت بکنه.

  • با نماز شب مشکلت حل میشه…فقط یه بار بخون…فقط یه بار

 126. اینجا ایران است و خیلی از پیش بینیها درست در نمیاید

 127. سلام. خیلی مطلب خوبی بود (:

 128. ببينيد بچه ها من الان ارشد مالي بهشتي مي خونم پول دار شدن خيلي سخت تر از اين هها هست ي علم ي جورايي بايد منطقي باشيم هر كسي تو هر ماري وارده يا تحصيلاتش رو داره بايد جا وا كنه الكي كه نست من ملا تو خونواده پول دايم به دنيا اومدم اما وقتي مي بينم واقعا پول درا وردن ي هنر ي ايدس ي علم مي دونم كه با ١٠ ١٥ چيز كوچولو نميشه و به ساعات مطالعه و از اون مهم تر تلاس تلاس تلاش در راه كارت نياز داره

 129. سلام دوستان، خسته نباشید،پولدار شدن راحته،فقط عجول نباشید،اول ببینید به چه کاری علاقه دارید،بعد ببینید کجا میتونید این کاری که بهش علاقه داریدو تبدیل به فرصت طلایی بکنید،فقط اول کاری به فکر پولدار شدن نباشید چون شکست میخورید،من خودم در اکثر رشته های فنی کار کردم الان ۳۰ سالمه، به اندازه یه ادم ۵۰ ساله تجربه دارم،به نظر من سراغ کاری برید که مردم چه پولدار و چه فقیر بهتون نیاز دارن، کار زیاده بگردید دنبالش،من پیداش کردم،شما هم بگردید پیدا میشه

 130. سلام و درود به نویسنده محترم این مطلب:)
  یه سلامم بکنم به کسی که داره نظر منو میخونه:))
  منم مث بقیه ادمایی که بدنبال یادگیری روشی برای پولدار شدن بودن با این صفحه و مطلب مواجه شدم
  مطلبتون بسیار پربار و پرمحتوا بود
  امیدوارم همه به آرزو های خودشون برسن 🙂

  دوستای گلم اینم یادتون باشه همه کسایی که پولدار هستن لزوما پدر پولداری نداشتن
  و یا اینو نگین که فلانی شانس داره اینو بدونین که شانس رو خودمون با ایجاد فرصت و کسب تخصص برا خودمون میاریم
  میلاد از رشت

 131. مگه نگفته بودین که این نویسنده خیلی وقته نمینویسه…
  پس این مطلب از کجا سبز شد؟؟ تازه این نویسنده میثم نام هم تو مدتی که می نوشت بیوگرافی نداشت. قضیه چیه؟؟ D: نویسندگان محترم پاسخگو باشن که ما اینجا از فوضولی نمیریم(:

  • سلام دوست عزیز،
   در بامیلو بلاگ جدید، هم مطالب جدید تولید میشه و هم مطالب قدیمی تر و خیلی محبوب بروزرسانی میشن.
   این مطلب برای اولین بار دی ماه سال ۹۳ منتشر شد. اما به دلیل استقبال خوبی که ازش میشه، با ارتقا نکات فنی لازم و تأکید ویراستار بر حفظ محتوای اصلی، بروزرسانی و بازنشر شد 🙂
   در مورد آقا میثم هم، ایشون مدت طولانی در بامیلو بلاگ حضور نداشتند. اما بیوگرافی شون رو همین چند روز پیش از خودشون گرفتیم.

 132. با سلام
  از مطالبتون بسیار استفاده کردم متشکرم خیلی نثر روانی دارید

 133. مطلب بسیار عالی و آموزنده ای بود ممنون

 134. سلام
  وقتتون بخیر
  با تشکر از مطالب مفیدتون
  میخاستم چند ایده درامد زا معرفی کنید یا اگه ممکنه.حداقل راجبش مشاوره بدید

 135. باور کنید این مطالب کاملا درسته من حدود ده سال پیش دیپلم گرفتم با کلی بدبختی از دست فروشی شروع کردم حتی عرضه داد زدن هم نداشتم یادمه یک بار منو انقدر مسخره کردند که گریه کردم بالاخره بعد از چهار سال دست فروشی ۲۰میلیون داشتم اونو یک سال گذاشتم بانک و اوج بدبختی من بانک بود چون بانک =با خرابی پول بعد از ان یک مغازه خریدم البته داخل کوچه و در سال ششم یک کافی نتی زدم سال هفتم و هشتم فقط پایان نامه احضار نامه مالیاتی ثبت نام دانشگاه و و و انجام میدادم و حالا من نماینده ۱۵شرکت رو گرفتم و پیشرفت یعنی این من کرمانشاهیم و به کرمانشاهی بوذنم افتخار میکنم

 136. یعنی چی کت و شلوار شیک میپوشم خودمو تو دایره افراد موفق جا میکنیم این پیرمرده میخواسته بگه تو ایران بدون تظاهر و بدست آوردن رانت نمیشه پولدار حالا دلش سوخته نخواسته نا امیدش کنه 🙂

 137. Nothing is impossible , the word itself says that *IM* possible❤

 138. سلام من دیپلم دارم وبیکارم دنبال کارپردرامدهستم لطفا کمکم کنید قبلا معدن زغال سنگ کارمیکردم الانم ۲۷سالمه ومتاهلم ازاستان گلستان اینم شمارم۰۹۱۱۹۷۷۰۶۳۷

 139. سلام من ی دختر ۲۰ ساله هستم از شیراز ترم ۲ رشته زبان انگلیسی و در واقع زبانمم در حد معمولیه اصلا سطحم بالا نیست خیلیم نگران ایندم هستم میخواستم ببینم از کجا شروع کنم چیکار کنم اصلا؟و مرسی بابت سایت خیلی خوبتون خیلی مفید بود لطفا سریع جوابمو بدین

 140. سلام

  واقعا از گفته هاتون خیلی درس خوبی گرفتیم این همه مطالب سرشار از مشوره است برای آدم خیلی عالی بود ممنون

 141. واقعا کلی انرژی گرفتم مرسی هزار تا مرسی

 142. سلام منم یه خانم ۲۵ ساله هستم دنبال یه شغل دوم هستم تو شرکت کار میکنم حقوقم کفاف زندگی نمیده متاهل هستم با مدرک لیسانس کامپیوتر…از باز کردن کافی نت هم خوشم نمیاد ..بیشتر دوست دارم سوپر مارکت یا لوازم آرایشی بزنم ولی نه پول آنچنانی دارم نه کسی پشتیبانی میکنه میخوام رو پا خودم وایستم و خیلی پولداربشم?

 143. سلام
  اگه کسی کارشناسی گردشگری با سه سال سابقه داره بیاد با هم شراکتی کار کنیم
  ایده و سرمایه از من و کارهای دفتری از شما

  • ارسلان عبداله زاده

   سلام دوست عزیز با این شماره تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۷۱۲۹۴۹۰
   برای امر گردشگری که گفتید
   سفر خارجه و … داشتم
   مسلط کامل به زبان ایتالیایی اینگیلیسی عربی
   تا حدودی میتونم بیشتر زبانایی مثله فرانسوی و المانی و اسپانیایی متوجه بشم امری بود در خدمتیم

 144. سلام من شوهرم ماهی دو بار میره فرانسه بعضی وقتها آلمان و ایتالیا و هلند. ولی نمیدونیم چگونه باید از این موقعیت پول درآورد در ضمن سرمایه چندانی نداریم لطفا راهنمایی کنید

 145. با سلام و صبح بخير
  سايت بسيار جالبيست. استفاده كرديم
  با سپاس – ايرج ابراهيمي

 146. از خوندن مقاله لذت بدم:)

 147. با سلام . خانم ۴۲ ساله ای هستم مدرک تحصیلی مهندسی شهر سازی ۱۱ سال سابقه کار دارم ۵ سال تو شهر داری کار کردم اما متاسفانه تعدیل نیرو کردن روابط عمومی خیلی عالی دارم ولی فعلا بیکارم از بیکاری بیزارم چون از سوم راهنمایی کار کردم لطفا راه پولدار شدن رو بهم معرفی کنید یا جاهای معتبر برای کار ….

 148. ميثم سالاري

  سلام
  دوستان شيرازي كه بدنبال شغل مناسب ميگردند با من تماس بگيرند
  ٠٩١٩٦٤٩٨٩٦٩

 149. این لینک رو کپی کنید ثبت نام کنید درآمدش کمه ولی از هیچی بهتره ×

 150. من میخوام چندتا شغل داشته باشم اگه کسی هست از شهر قوچان یا مشهد تماس بگیره باهم کارکنیم
  ۰۹۱۵۴۷۲۹۸۱۸

 151. سلام
  مطلب خوبی بود فقط یه چیزی
  آقای میثم عقیلی که تن ماهی رو نجوشونده میخورید باید بگم که در این مواد کنسرو شده باکتری ای هست به اسم کلستریدیوم بوتولینوم که خیلی خطرناک و مرگ باره،کنسرو حتما باید جوشونده بشه..البته نمیدونم هنوز زنده هستید یا نه ولی امیدوارم که باشید

 152. محسن جاویدی

  سلام
  روز بخیر
  یک پیشنهاد خوب برای کسب درامد برات دارم
  نمی دونم چقدر با معاملات ارز های دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم آشنایی
  داری. به راحتی می تونی توی سایت زیر ثبتنام کنی و از خرید و فروش عرض های دیجیتال کسب درامد
  کنی

 153. دوست داری یه درآمد توپ کنار شغل اصلیت داشته باشی که ۲۴ ساعته هم به حساب بانکیت واریز شه؟
  امتحان کن
  قول نمیدم خوشت بیاد ولی حسم میگه عاشقش میشی.
  بیا کانال مهناآینوتی (به لاتین سرچ کن)

  mahnainotiکانال

 154. سلام ممنون از لطفتون خوب بود ولی ای کاش آدرس ایمیل خودتونم میگذاشتید تا بشه مستقیم باهاتون صحبت کرد من ۳۱ سالمه و خیلی دوست دارم پولدار شم اما هیچ ایده ای ندارم هیچ البته پولم ندارم ای کاش یکی هم مثل کسی که سرکار شما قرار گرفت سر راه ما قرار بگیره تا بتونیم زندگیمومو از این یکنواختی و بی هدفی به اون چیزی که دوست دارم تغییر بدم

 155. سپاسگذارم مطالب خیلی خوبی بود.من۱۹ سالمه چند وقتی میشه این جرقه که کاری انجام بدم برای پول در اوردن تو ذهنم ایجاد شد به نظرم تو کشور ما خیلی راحت میشه پول در اورد فقط فکر اقصادی و ریسک میخاد . با این حال من هنوز ایده ای برای انجام کار ندارم ولی دارم تحقیق میکنم از سایت ها و کتاب هاو..همین اینکه این جرقه تو این سن تو ذهنم ایجاد شد فکر میکنم جای خوشحالی داشته باشه امیدوارم اتفاق های خوبی برامون بیافته.

 156. آستین بری را از دست ندهید و مجوز تاییدیه بگیرید. آیا این تیم در حال انجام کارهای شخصی است؟ شما می توانید به مدت ۲ سال به مدت ۲ ماه و یا ۲ سال دیگر.

 157. سلام هر کس

  در صورت تمایل می توانید در صورت تمایل با ۲٪ از حقوق و مزایا و معافیت های قانونی برخوردار شوید و در صورت تمایل به همکاری با سایرین اقدام کنید و در صورت بروز هرگونه مشکلی مشکوک، در صورت لزوم، در هر زمان و هر مکان،

 158. با عرض سلام و خسته نباشی

  مطالبتون فوق العاده خوب و تاثیر گذارن البته برای کسی ک نیار به راهنمایی برای شروع کاری دارن

  حالا صحبتم با کسانیه ک میگن چرته یا دروغه آیا شما با توضیحات بالا شروع به کاری کردین ک موفق نبودین؟ و…. شما مشکلتون اینه ک دوست دارین یه شب پولدار بشین متاسفانه اینقدر تنبل بار اومدین ک نمیتونید سختی بکشید فقط فقط راحت طلبید هیچوقتم انتظار نداشته باشین پول بیاد در خونتو بزنه بلکه با تلاش کردن و سختی انسان موفق میشه تلاش کردن و سختی دیدن دو عامل طلایی در زندگی روزمره ماست

 159. با سلام
  کسب و کار جدید

 160. آیا برای پرداخت بدهی هایتان به وام فوری نیاز دارید یا برای بهبود کسب و کارتان نیازی به وام واجد شرایط دارید؟ آیا بانک ها و دیگر سازمان های مالی را رد کرده اید؟ آیا شما نیاز به یک تثبیت وام یا وام دارید؟ بیشتر از این که ما اینجا هستیم تا همه مشکلات مالی خود را از گذشته دور کنیم.

  این شرکت وام آسان است. ما برای کسانی که علاقه مند به نرخ بهره معقول ۲٪ هستند، وام می دهیم. این محدوده از ۵۰۰۰ دلار تا حداکثر ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار ۱۰۰ دلار است.

  وام های ما به خوبی محافظت می شوند، زیرا امنیت حداکثر اولویت ما است.

 161. نکنه پسرعموی شادمهر عقیلی ای

 162. سلام .من ۵۲ سال دارم و همیشه دنبال مطالب موفقیت و روانشناسی می گردم و میخونم.
  مطالب شما خیلی جالب بود چون آنقدر نگارش و ادبیات زیبایی داشت که تمام مطالب را در ورد کپی کردم که برای دوستانم هم به اشتراک بگذارم.عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
  موفق باشید

 163. بسمه تعالی
  مطالبی که نوشتید
  بعضی نکته های جالبی داشت
  مهمترین امر در پولدار شدن
  داشتن یک دیسیپلین خاصیه که مجموعه ای از توانایی های فن بیان – محسور کردن طرف مقابل و ارتباط گرفتنه
  البته ارتباط گرفتن با ادم های بزرگ و تاثیر گذار و استفاده از قدرت اونها مهمترین بخش پولدار شدن
  می شه گفت اگه طرف ادم پولدار و مرتبطی با افراد مهم باشه می تونه به موفقیت کامل برس
  بعدشم یا متخصص نفر اول باید باشی یا خیلی پول داشته باشی که بتونی بدون ارتباط موفق بشی
  ولی ارتباط راحت تر به نتیجه می رسه

 164. دلم کار و پول میخاد به همه چی فکر میکنم از اینکه خیلیا یه شبه پولدار شدن فکر میکنم خیلی داغون میشم

 165. من حمیده پوررشید هستم تا اکنون انسان موفقی بودم ولی دوست دارم پیشرفت جهشی داشته باشم اگر شغلی که پیشرفت سریعی در آن باشد لطفا پیشنهاد دهید.

 166. سلام
  من ده ساله مطالب سایتهای مختلفو میخونم و این اولیییین باره نظرمو مینویسم دوست عزیز…حیفم اومد باهات حرف نزنم اومدم بگم که من چهل سالمه خیلی باهوشم و روزگاری که هیچکس کتابهای موفقیت رو نمیشناخت من ترجمشون میکردمو میخوندمشون حدود پانزده سال پیش که کسی نمیدونست رابینز کیه ولی الان انقققققدر ازین کتابا تو کتابفروشیا زیاده که حال بهم زن شدنو هر بقالی چهارتاشو تو گنجه اش داره…بگذریم فقط اومدم بگم دمت گرم راه موفقیتو خیلی هوشمندانه و مفید و بدون کلمات اضافه بیان کردی سااااالهاااست که مثه توی فیلما منتظر خوندن یه جمله یا دیدن یه صحنه یا ملاقات یه شخص بخصوص بودم که تکون بده این هوووووش لعنتی رو دیدی چشمای آدم خیره میشه و به یه نقطه زل میزنه ولی در حقیقت چیزی رو نمیبینه؟ سااالهاااست که فکرم خیره شده یعنی در عین حال که غرق دانسته ها و جمله های بزرگان و تجربه های گذشتم هستم ولی هیچ فکر بکری نمیکنم یعنی هیییچی مثه همون خیره شدن نگاهه که گفتم ولی ایول اولین پاراگرافتو که خوندم در مورد پیرمرد نطنزیه یه دفه فکرم تکون خورد…میدونم که میدونی چی میگم…حس میکنم خودمی…باهوش..پرانرژی و سرشاااار از زندگی…خواستم با اولین پست زندگیم ازت تشکر کرده باشم…ممنون…همییییشه آدمای بقول خودت کم سواد یا بداخلاق موفقو که میدیم بخودم میگتم…وای از آن لحظه که وقتش برسد برخیزم….اگه این انقلابی که درونم به پا شده نتیجه داد دوس دارم بهت خبر بدم….بالاخره پیدات میکنم حالا یا اینجا یا هرررر جااا مهم اینه که رسالتتو انجام دادی حتی اگه شده برا یه نفر:-)

 167. آره پولدار شدیم!!!!!!!!!! اینا مال یک اقتصاد سالمه نه اقتصاد سرتاپا فلج ما
  البتهبا احترام به مدیر محترم

 168. سلام و درود
  مقاله عالی بود امروز ۷امین روزی هست که تصمیم به ثروتمند شدن گرفتم و روزی چندین ساعت دربارش مطالعه کردم
  لطفا یه مشاور اقتصادی هم معرفی کنین

 169. سلام واقعا تاثیر گذار بود من که اصلا حوصله ندارم معمولا تا آخر مطالعه کردم

 170. جدای از مشاوره صادقانتون من از حرف زدنتون لذت بردم، انگار یک نفر زنده برام صحبت می کرد، قشنگ حستون کردم… من هم یک دهه شصتی هستم، ولی فرق من این که هنوز هم علارقم داشتن تخصص خوب در یک شاخه برنامه نویسی، بدبخت و آواره در خیابان های خلوت آرزوهاممممممممممممم هستم.

 171. سلام.ممنون . هر ایده از هر آدم میتونه جرقه ای باشه تا یک رعدو برق شدید به راه بیفته.اما تن ماهی رو خام نخور بوتولیسم میگیری.
  کاری را دنبال میکنم که دوست دارم .از اجبار بیزارم مگر آنکه نفع دنیا و آخرتم فقط در همان کار باشد تا با آن کار بسازم نه بسوزم. سوختن راکار ابلهان یا عاشق نماها می دانم و ساختن را راه عاقلان عاشق.

 172. سلام خسته نباشید عالی بود همانطور که فرمودید یکی از تلاشها همینه که تمامی نقطه نظرات افرادی همانند شمارا را مطاله کرد و ابن شروع تلاش خواهد بود مطمعنا وقتی حرکت کردی بجایی میرسی و اگر حساب شده و مقصد مشخص باشد یقینا انجا فرود میایی که دیر زود داره ولی موفق میشی و میرسی ارزوی تندرستی برایتان دارم بازهم متشکرم

 173. با سلام و عرض وقت بخیر و تشکر از مطالب خوبتون
  یک نکته وجود داره کسانی می خوان پول دار بشن اصلا عجول نباشن چون این حس اونها رو از ادامه کار نا امید می کنه…
  فقط باید در مسیر درست حرکت کنن و هر روز شاهد حرکت خودشون باشن درست مثل ماشینی که از تویه اون به بیرون نگاه می کنی و متوجه حرکت خودت میشی…
  نکته بعدی که خیلی از ما به اون توجه نداریم جسم ماست جسم سالم که می تونه بدون وقفه و در هر شرایطی بازدهی داشته باشه یه سرمایه بسیار ارزشمنده مطمنا هر عارضه ای برای جسم ما پیش بیاد ما رو در مسیر حرکت به جلو عقب خواهد انداخت …
  پس مواظب سلامتی خود باشید و با حرکت اهسته و پیوسته مطمناا پیروز خواهیم شد

 174. سلام من‌ب کمک شما احتیاج دارم یه مشاوره خصوصی راجب کار چجوری باتون درتماس باشم؟

 175. من پولدار شدممممم

 176. کتاب دولت و فرزانگی رو هرطور شده بخونید و بهش عمل کنید حتما دولتمند میشید ???

 177. اهای سلام برادر ممنون روح الله هستم خیلی دل انگیز بود برایم از افغانستان هستم واقعا که شماردوست دارم بای

 178. با سلام و تشکر از مطلب خوب و آموزنده

  • دوست عزیزخوشحالیم که از مطالب بامیلوبلاگ لذت می برید. می توانید با به اشتراک گذاری مطالب، دوستان خود را هم بهره مند کنید.

 179. با سلام ممنون از سایت خوب شما تشکر

 180. سلام من باید۳۰ هزار میلیارد پول برسم

 181. با سلام ممنون بابت مطالب خوب شما تشکر

 182. میخوام درباره کلمه ریسک یکمی از خودم بگم:
  در دوران نامزدی ریسک بالای داشتم چون دستم خالی بود خیلی هم خالی بود
  قرار بود که یک سال بعد تمام هزینه های عروسی و خرید لوازم رو پرداخت کنم
  تنها راهی که بنظرم رسید اینه ادمی که نداره ورشکست هم بشه بازم نداره پس ریسک کنم
  ریسک کردم خرید فروش لوازم حفاظتی و نصب
  چک ۱۰ میلیونی و ۱۸ میلیونی کشیدم اجناس رو چون کلی خرید کردم زیر قیمت با پایین ترین قیمت خرید کردم
  اگهی زدم قیمتم چون از همکارها پایین تر بود فروشم بالاتر رفت تا جایی که یک هفته در امدم به ۱۱ میلیون رسید
  زیاد نمیخوام اذیتتون کنم اتفاق ناگهانی باعث شد از کار افتاده بشم
  اذدواج کردم وسایلم رو گرفتم رفتم سر خونه و زندگی
  اما الان قدرت ریسک رو ندارم چون تنها نیستم مسئولیت یک خانواده رو.ی دوشم هست اگر شکست بخورم همه اسیب میبینن
  پس به دوستانی که میخوان ریسک کن پیشنهاد میکنم قبل ازدواج جسور باشن و نترس
  ریسک پذیری واقعا با برنامه و هدف باشه خیلی پیشرفت خوبی داره

 183. سلام ممنون بابت مطالبتون مث اینکه ی جرقه های تو ذهنم خوردا اما تا بیام پی شو بگیرم از ذهنم میپره 😅

 184. دوستان سلام تبریک به سایت زیبای “bamilo.com” بخاطر این مطلب خوب
  از مالک کارخانه فورد پرسیدن اگر این امپراتوری خودروستزی رو ازت بگیرند چیکار میکنی ؟
  گفت میرم یه مشکل از مردم پیدا میکنم و با حل اون مشکل این امپراتوری رو دوباره میسازم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *