۵ نمونه مژه مصنوعی زیبا

در این مطلب 5 مورد مژه مصنوعی را برای کسانی که عاشق مژه های زیبا و بخصوص هستند بررسی خواهیم کرد. برای تهیه ی مژه مصنوعی سعی کنید بهترین نوع آن را تهیه کنید چراکه این محصول به طور مستقیم با حساس ترین عضو بدن شما یعنی چشمانتان در تماس است. مطمئن شوید که چسب نگهدارنده ی آن حاوی لاتکس (latex) نیست. به گزارش جام جم:

محققان ژاپنی با بررسی پرونده صد زن، استفاده از مژه‌ مصنوعی را شایع‌ترین علت مشکلات چشمی و پلک اعلام کرده‌اند.

بنابراین در وهله ی اول از نبود لاتکس در این ابزار آرایشی اطمینان حاصل کنید و در مرحله ی بعد به محض بروز حساسیت استفاده از آن را متوقف کرده و به چشم پزشک مراجعه نمایید.

در ادامه 5 نمونه از انواع مژه مصنوعی را با همدیگر بررسی خواهیم کرد:

1- مژه های (flutter)

مژه مصنوعی flutterاین نوع مژه ها عرض زیادی داشته و در طول خود از یک انحنای زیبا برخوردارند بنابراین چشمان شما را کشیده تر نشان می دهند. همچنین حجم زیادی از مژه های بسیار نازک در این فضای کم جای داده شده است که به معنای تراکم بالا خواهد بود. به علت ضخامت پایین مژه ها وزن بسیار کمی انتظار پلک های شما را می کشد و از طرفی چون مژه ها در دو ردیف چیده شده اند حالت بخصوصی به چشمان شما خواهند بخشید. همیشه سعی کنید مژه هایی را انتخاب کنید که وزن کمی داشته باشند چراکه سنگینی مژه ها در طولانی مدت باعث افتادگی پلک هایتان می شود.

2- مژه های (Flicker)

مژه مصنوعی Flickerاین مورد که پریشان نام دارد جلوه ی متفاوتی از نمونه ی قبلی به چشمانتان خواهد بخشید. دسته های زیاد و جهت دار در این مژه ها کنار هم چیده شده اند. انحنای مژه ها به سمت بیرون چشم ها (بالا) است. با اتصال این مژه ها به پلکهای خود چشمانتان حالتی بادامی تر پیدا می کنند.

3- مژه های (Intertwined)

مژه مصنوعی Intertwinedاین نوع مژه ها حالت در هم تنیده ای دارند و ساقه های آن به صورت ضربدری روی هم قرار گرفته اند. همین عامل سبب شده که انتهای مژه مقداری ضخیم تر از سایر مدل ها باشد. بخش وسط این مژه ها طول بیشتری از کناره های آن دارد. به همین دلیل اگر کناره ی مژه هایتان تراکم بیشتری دارد گزینه ی مناسبی برای شما هستند و ظاهر بسیار زیبایی به چشمانتان می بخشند.

4- مژه های (Winged)

مژه مصنوعی Wingedدر این مدل، ساقه ی مژه ها به چند بخش کوچک دسته بندی شده اند و همان طور که به بخش بیرونی چشم ها نزدیک می شوید طول مژه ها نیز افزایش می یابد. البته بین این دسته ها خالی نیست و فقط از تراکم آنها کاسته می شود و در کل ظاهر بسیار جذابی به مژگان شما می بخشند. در میان 5 نمونه ی دیگر، بند اتصال این ها از همگی ضخیم تر است و البته به دلیل حالت چیدمان خاصی که دارند طبیعی ترین نوع هم بشمار می روند.

5- مژه های (Fluffy)

مژه مصنوعی Fluffyاین مژه ها ترکیبی از نوع «منحنی» و «بالدار» محسوب می شوند. مانند مژه های منحنی از تراکم بالایی برخوردارند و بخش های جداگانه ی خود را از نوع بالدار به ارث برده اند. مرکز این مژه ها از کناره های آن طول بیشتری دارد و ریشه ی آن نیز تاحدودی ضخیم است. شاخصه ی قابل توجه آنها حالت پرزمانند و ساقه های بسیار باریک (بخصوص در نوک مژه ها) است. حالت بسیار نرمی داشته و از دور به سختی می توان ساقه های آن را از هم جدا کرده و تشخیص داد.

در نهایت انتخاب با شماست که به مژه های طبیعی خود برسید و آنها را با کشیدن ریمل زیباتر جلوه دهید یا از مژه های مصنوعی استفاده کنید و مژه هایی پرپشت داشته باشید. انتخاب خود را با ما و دوستان خود نیز در میان بگذارید.

منبع: amenaofficial

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *