بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / چشم‌انداز، مأموریت و ارزش‌های بازار اینترنتی بامیلو

چشم‌انداز، مأموریت و ارزش‌های بازار اینترنتی بامیلو

چشم انداز، مأموریت و ارزش های بازار اینترنتی بامیلو چیست؟ در این مطلب بامیلو بلاگ، آرمان ها و ارزش های بامیلو را از نگاه این مجموعه مرور می‌کنیم.

چشم‌انداز

بامیلو یک هدف دارد: ایجاد روندی همیشگی از تجربه‌ای عالی برای مشتریان. در هر زمان و هر مکان.

فرقی نمی‌کند خریدارباشید یا فروشنده، ما مشتاقانه امیدواریم تجارت الکترونیک بخشی از زندگی روزمره شما شود.

مأموریت

مأموریت همه‌روزه ما ساختن آینده‌ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می‌زنیم و از اشتباهات خود درس می‌گیریم. دانش و ایده‌های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش‌های سنتی دارند. به‌عنوان یک تیم هیچ‌چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست‌یابیم.

ارزش‌ها

برنده برنده برنده

برندهخلق شرایطی که در آن مشتری، تأمین‌کننده و بامیلو همگی برنده باشند.

رضایت برای همه. ما در بامیلو شرایطی را فراهم می‌آوریم که در نهایت همگی برنده باشند. اگر مشتری از خرید خود راضی باشد، خریدهای بیشتری انجام می‌دهد. تأمین‌کنندگان همگی از مزایای یک بازار آنلاین باخبرند و همواره روند سود خود را صعودی می‌بینند. در چنین بستری همگی برنده هستیم.

تداوم در بهبود و رشد مستمر

تداومما هرروز به دنبال یادگیری و بهتر شدن هستیم. رشد ، توسعه دائمی ، یادگیری و بهبود مستمر را با آغوشی باز پذیراییم.

یک شرکت در حال رشد و پویا همواره به دانش خود اضافه می‌کند. در بامیلو دوره‌های آموزشی برای بالا بردن سطح دانش کارمندان و مدیران برگزار می‌شوند. اشتیاق به پیشرفت و توسعه سازمانی و فردی در همگی ما وجود دارد و آن را از ارزش‌های خود می‌دانیم.

تغییرات را مشتاقانه می‌پذیریم

تغییراتوضعیت کنونی خود را محک می‌زنیم.

ما به موفقیت‌های کوچک و بزرگ خود، مغرور نمی‌شویم. از تمام لحظات خود برای بهتر شدن در تخصص‌های فردی و گروهی استفاده می‌کنیم. برای بهتر شدن گاهی نیاز به تغییر است و ما با آغوشی باز به استقبال چنین تغییراتی می‌رویم.

در کنار هم یک خانواده‌ایم

کنار-همما سازمانی هستیم که  با یکدلی و صداقت نسبت به تعهداتمان زندگی می‌کنیم

هر سازمان موفقی باید متعهد باشد. در بامیلو ما به مشتری و تأمین‌کننده تعهدات مشخصی داریم. ضمن حفظ صداقت در تمامی جنبه‌ها، با مسئولیت‌پذیری و ایجاد اطمینان برای طرفین، یک فضای آرامش‌بخش و مطمئن را به وجود آوردیم.

حق با مشتری است

حق-باتصمیمات ما بر پایه حفظ و جلب اعتماد مشتریان گرفته می‌شود

شعار برترین فروشندگان همواره یکسان است: حق با مشتری است. تصمیمات اصلی بامیلو همواره در جهت جلب اعتماد مشتریان صورت می‌گیرد. ما همیشه در تلاشیم تا با ایجاد محیطی امن و آرام، بستری مناسب برای لذت یک خرید اینترنتی را ایجاد کنیم.

چشم‌اندازی بزرگ

چشم-اندازیتفکری بزرگ ، تفکری خلاق و فراتر از چارچوب

بامیلو اهداف بزرگی دارد. ما با تفکر و شیوه‌ای متفاوت به میدان رقابت پا گذاشتیم. امروزه بزرگ‌ترین بازار آنلاین ایران هستیم و همواره به رشد نجومی خود ادامه می‌دهیم. چنین دست آوردی تنها با تفکری خارج از چارچوب ممکن است.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *