بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / سامانه رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما «پین‌تا‌پین» به «اسنپ تریپ» تغییر نام داد
سامانه رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما «پین‌تا‌پین» به «اسنپ تریپ» تغییر نام داد

سامانه رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما «پین‌تا‌پین» به «اسنپ تریپ» تغییر نام داد

پین‌تا‌پین یکی از زیرمجموعه‌های گروه اینترنتی ایران بود. این مجموعهبه مدت دو سال و نیم در زمینه رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما فعالیت می‌کرد. امروز و در تاریخ پانزدهم بهمن ماه، نام این مجموعه به «اسنپ‌ تریپ» تغییر نام داد.

پیشنهاد ویژه اسنپ‌ تریپ برای کاربران بامیلو

مسابقۀ اسنپ‌ تریپ

این تغییر نام نیز به معنی اضافه شدن مجموعه جدیدی به گروه اینترنتی ایران یا خریداری شدن پین‌تا‌پین توسط اسنپ نیست. اسنپ‌ تریپ همان پین‌تا‌پین سابق است که از این پس با اسم اسنپ‌ تریپ شناخته می‌شود. به همین مناسبت نیز اسنپ‌ تریپ برای کاربران بامیلو پیشنهاد ویژه‌ای دارد.

2 برابر با اسنپ‌ تریپ

اسنپ‌ تریپ به مناسبت شروع کارش طرح فروش «2 برابر با اسنپ‌تریپ» را برای کاربران بامیلو برگزار می‌کند. در این طرح فروش، کاربران بامیلو می‌توانند کد تخفیف‌های 100 هزار تومانی و 80 هزار تومانی رزرو آنلاین هتل اسنپ‌ تریپ را نصف قیمت خریداری کنند.

بنابراین شما با پرداخت50 هزار تومان، کد تخفیف100 هزار تومانی رزرو هتل را از اسنپ‌تریپ خریداری می‌کنید و با پرداخت 40 هزار تومان، کد تخفیف 80 هزار تومانی رزرو هتل به شما تعلق می‌گیرد.

زمان استفاده از کدتخفیف‌ها

شما از 15 تا 22 بهمن می‌توانید در این طرح فروش شرکت کرده و هتل‌تان را رزرو کنید. البته در نظر داشته باشید این کد تخفیف‌ها فقط تا پایان بهمن‌ ماه اعتبار دارند و تا پایان این تاریخ می‌توانید در هتل اقامت داشته باشید.

مسابقۀ اسنپ‌ تریپ

پیشنهادهای اسنپ‌ تریپ برای کاربران بامیلو تنها به ارائه کد تخفیف به نصف قیمت محدود نمی‌شود. اسنپ‌ تریپ برای شما مسابقه‌ و جایزۀ ویژه ای نیز در نظر گرفته است.

با خرید کد تخفیف اسنپ‌ تریپ از بامیلو، شما در پایان در قرعه‌کشی «اقامت در یکی از بهترین هتل‌های ایران» شرکت داده خواهید شد. این قرعه‌کشی در هفتۀ آخر بهمن ماه برگزار می شود. جایزه مسابقل اسنپ تریپ، 3 شب و 4 روز اقامت در هتل داد یزد، یکی از زیباترین هتل‌های ایران خواهد بود.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *