بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / پیشنهاد مد و لباس : حس خوب بهاری، مناسب برای شما

پیشنهاد مد و لباس : حس خوب بهاری، مناسب برای شما

پیشنهاد مد و لباس گلچینی است مناسب شما. کم کم داریم وارد ماه پایانی فصل بهار می شویم. فصلی خنک و زیبا که درخت ها با شکوفه های خود ما را شاد و پشه های سفید و زشت با حضور خود ما را ناراحت می کنند. حق دارید، چه کسی از این حشرات جورواجور و عرق کردن در این فصل های گرم سال خوشش می آید؟

البته بهار همیشه فرای انتظار ها عمل می کند. در این روزهای خنک، با باران های گاه و بی گاه غافلگیر شدیم. خیلی ها از زمستانی-تابستانی کردن زود به هنگام کمد لباس خود پشیمان شدند. همان خیلی ها به اجبار و با کفش های عروسکی، صندل و پیراهن های آستین کوتاه به استقبال بارش شدید بهاره شتافتند.

حالا چی بپوشیم؟

هر لحظه ممکنه برگرده جیغ بزنه، اسکرول کن پایین تا برنگشته!

داستان معروف این عبارت را به طور حتم شنیده اید. سئوالی افسانه ای که اولین بار توسط دختری پریشان حال به وجود آمد. روزی دختر به مهمانی بسیار مهمی دعوت شد. درست لحظاتی پیش از خارج شدن از خانه، دخترک در دریای لباس ها و کفش های پاشنه بلندش غرق شده بود. دختر که به واقع نمی دانست «چه» بپوشد با جیغ بنفشی فریاد زد :

«حالا چی بپوشــــــــــــــم؟»

در کنار پاره شدن پرده گوش همسایگان و اقوام نزدیک، «دخترکِ چی بپوشم» لطف بزرگی در حق زبان پارسی کرد. پس از افزودن این عبارت به دایره واژگان ما، امروزه زنان همچنان این سئوال را پیش از رفتن به مهمانی ها از خود و ترجیحاً شوهر خوشبخت شان می پرسند.

پیشنهاد مد و لباس : پیراهن مردانه

راستی شبیه کودکی Dexter. سمت چپی هم از تاجر های متشخص جامعه س، هواشو داشته باشین.

در وصف پیراهن های مردانه، اگر نظر مرا بخواهید می گویم ترکیبی از پلی استر بپوشید.

این پارچه عجیب و غریب، جانی دوباره به پیراهن شما می بخشد. در سرزمین های بسیار دوردست که پسران حوصله اتو کردن تک تک پیراهن های خود را ندارند، نام پلی استر همه جا می درخشد. باور کنید خودم یک پیراهن پلی استری دارم که از لحظه پیدایش آن در کمد لباسم تا به حال رنگ اتو را به خود ندیده.

پیشنهاد مد و لباس : شال زنانه

چه شال باشخصیتی!

خب آقایان که پیراهن های شیک و پیک خود را تهیه کرده و می توانند این بخش را رد کنند. البته اگر می خواهید به فامیلی، آشنایی، دوستی، عزیزی، کادو بدهید؛ عذرتان کاملاً موجه است.

از زمان پیدایش شال های زنانه، دختران جوان و با نشاط، روسری های بیریخت و قدیمی را با خوشحالی کنار گذاشتند. اگر سن شما هم قد بدهد، به خاطر دارید که سبک اصیل گره روسری ها چقدر با مد «خونه ی مادربزرگه» عجین شده بود.

بعضی ها هم مثل من با این شال ها خاطرات خوشی دارند. اولین کادویی که برای تولد خواهرم گرفتم یک شال راه راه بود که البته ندیدم جایی بپوشد. صد البته که نیت خیر بردارش همچنان بر صفت بد سلیقگی اش می چربد.

پیشنهاد مد و لباس : ساعت مردانه

هیچی یه ساعت شیک نمیشه 🙂

آقایون بالاخره ساعت رو دست چپ می بندید یا دست راست؟

سالیان دراز این قضیه تبدیل به سوژه شده بود. زمان ما (حالا همین چند سال پیش بوده) در مدرسه اگر کسی ساعت را دست راستش می بست، چپ چپ نگاهش می کردند. توجیه این قضیه همیشه برایم سئوال بود تا اینکه حکایتی به گوشم خورد.

می گویند که آقایان راست دست، ساعت را دست چپ می بستند، تا هنگام نوشتن با دست راست، ساعت یوغور شان مانع نوشتن نشود. برعکس این معادله هم صدق می کند. چپ دست ها، ساعت را به دست راست می بستند. شاید به همین خاطر بیشتر مد شده که ساعت را به دست چپ ببندیم. هرچی نباشه زور راست دست های پرتعداد به چپ دست های هنرمند کمی بیشتر می چربد.

پیشنهاد مد و لباس : صندل زنانه

دیگه حرفی ندارم، فقط مراقبت کنین 😉

یکی در میان پیش رفتیم و دوباره نوبت دختر های عزیز رسیده. قبل از اینکه ادامه دهیم  سئوالی شخصی از شما داشتم. خداوکیلی بیاید و در دیدگاه ها جواب بدهید.

وقتی صندل می پوشی، نمی ترسی پاتون به جایی بخوره؟

خودم وقتی می بینم دختری صندل پوش از وسط خیابان عبور می کند، تسبیحی از رهگذری باتقوا تر از خودم قرض می گیرم. سپس هر دو از فاصله ای مجاز برایش دعا می خوانیم. به امید آنکه خدای نکرده انگشتان بی دفاع پاهایش طعمه لاستیک های مرغوب دِنا نشوند.

باری… همکار عزیزی داشتیم، روزی نزدیکی های ظهر لنگ زنان به سر کار آمد. پرسیدیم تینا جان چه شده؟ گفت : “صبحی عجله داشتم و پابرهنه راهی پذیرایی شدم.”

دیگر چشمتان روز بد نبیند. در این حد بگویم که حضرت مبل (لعنت ا…) در کمال بی شرمی پای شتابان و برهنه نامبرده را ندید. در آخر پس از عکس برداری های انجام شده، پزشک شیفت شب یک خانواده شریف را از نگرانی درآورد و گفت: “چیزی نیست. ترک خورده و باید گچ بگیرد!”

صد البته دختران سرزمین ما، همگی شیرزن اند و با این حرف ها دو دل نمی شوند. کافی است یکی دو روز از داستان های هفت خان پایه مبل، میز، تخت، یخچال و یارانش بگذرد. آن موقع باز هم پابرهنه در سطح خانه و صندل پوش در سطح شهر تردد می کنند. از انصاف نگذریم پر تنوع و راحتند، از پاشنه بلند های معرکه گرفته تا تخت های بی حال.

پایان خط

محسن، بگیر لباس هارو تا باد نبرده! آقا.. آقــــا.. «ولش کن» چی میگه؟! بگیر خواهشن…

تصویر اصلی و پایانی مطلب برگرفته از نسیم خنک بهاری، لباس های مجاز فصل، پشه های سفید مزاحم و بغل دستیم محسن.

امروز با سبک جدیدی قلم به دست شدیم. امیدواریم چنین تنوعی مورد پسند شما خوانندگان عزیز بامیلوبلاگ قرار گرفته باشد. از پشت دوربین اشاره می کنند دکمه ای دیگر جا مانده:

این هم از گلچین «پیشنهاد مد و لباس» بامیلوبلاگ برای فصل خنک بهار. رنگ های شاد و شیک را با سلیقه قشنگ خودتون ترکیب کنید و در اوج راحتی از بهار خنک لذت ببرین. چرا که تابستان گرم، عرق ریزان در راه است…

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

۹ دیدگاه ها

 1. آغا خیلی مطلب مفیدی بود، با خرید لباس های پیشنهادی شما فصل تابستان همه چی حعله.

 2. پیشنهاد خوبی بود
  آقااااااا
  حلللللهههههه

 3. چه باحال شد لحن تون. با همین فرمون پیش برین.

 4. خیلی مطلب مفید و جالبی بود ممنون از شما و سایت خوبتون

 5. متن پراکنده و بیهدفی بود. نویسنده فقط میخواست لحن جدیدش رو به رخ بکشه.

  • بامزه بوددد.
   دخترک چی بپوشمش عین خواهر منه 🙂

  • به نظر منم داستانش یکم عجیب می رفت جلو.
   ولی از لحنش خوشم اومد.
   مطالب قدیمی دیده بودم همچین جذابیتی داشته باشن ولی فکر نمیکردم کسی تو این بلاگ بتونه بازم اینطوری بنویسه

   • گل گفتی داش علی… کاملا با نظرت موافقم

    “امروز با سبک جدیدی قلم به دست شدیم” امیدوارم موفق باشید.

 6. چقدر علی داریم تو نظرات :)))
  اسم برادر منم علیه :))
  منم با آقایون علی موافقم.
  متن های با نشاط و روان رو دوس دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *