بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / همراه طلایی بامیلو در حراجمعه: یاس جهان، دسته بندی الکترونیک

همراه طلایی بامیلو در حراجمعه: یاس جهان، دسته بندی الکترونیک

شرکت یاس جهان از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه کالای دیجیتال بخصوص تلفن همراه به حساب می آید. این شرکت در سال 1384 بعنوان نماینده رسمی شرکت EVEREX فعالیت خود را در عرصه کالای دیجیتال آغاز نمود و با تکیه بر دانش روز دنیا و بهره مندی از کادری مجرب در این خصوص فعالیت خود را به سرعت گسترش داد. این سیر سعودی با درخواست شرکت HTC در سال 1386 که بدنبال گسترش فعالیت خود در کشور ایران بود به اوج رسید. یاس جهان در حراجمعه سال ۱۳۹۶ به عنوان همراه طلایی دسته بندی الکترونیک بامیلو را همراهی می کند.

یاس جهان

شرکت تجارت یاس جهان در حال حاضر مشغول به معرفی و ارائه محصولات HTC, Alcatel, Tecno Mobile, ZTE, Pantech می باشد. مهمترین راهبرد شرکت، مدیریت روابط مشتریان و بهبود کیفیت کالا و خدمات است. با معرفی شرکتهای معتبر، تکنولوژی بالا و محتوای مناسب در زمینه تلفن همراه تولیدات آنها را با بهترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد و برای دست یابی به این راهبردها، اهدافی همچون شناخت نیاز بازار و مصرف کننده، با توجه به سلیقه های مختلف و مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده است.

واردات قانونی، کالای اصلی و پاسخگویی در زمینه خدمات پس از فروش که در خور مصرف کننده ایرانی باشد، ملاک عمل مدیران شرکت میباشد.

برند HTC

با توجه به تجربیات موفق گذشته، با پیوستن شرکت HUAWEI در سال 1389 این سیر سعودی ادامه پیدا کرده و در سال 1391 با پیوستن شرکت LG، شرکت یاس فعالیت خود را بیش از پیش در کشور گسترش داد. در ادامه با پیوستن شرکت ALCATEL در سال 1392، ZTE در سال 1394 و TECNO در سال 1395 این شرکت با تکیه بر توان جمعی عوامل خود و دانش روز دنیا بعنوان تنها شرکت وارد کننده تلفن همراه که از مبادی قانونی اقدام به واردات کالا مینماید با بهره گیری از بخش خدمات پس از فروش پاسخگو که با در اختیار داشتن کادری مجرب اقدام به خدمات رسانی به ایران وایرانی با محوریت رضایتمندی مشتری، همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

TECNO

از دیگر جمله فعالیتهای این شرکت برگزاری همایش های استانی در سراسر کشور درجهت معرفی برندها و بازارسازی برای نمایندگان رسمی می باشد. در حال حاضر عمده فعالیت این شرکت با برند تکنو می باشد که اخیرا سمینار آن با حضور مدیر عامل و تیم فروش شرکت یاس در کشور امارات برگزار گردید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

یک دیدگاه

  1. پیمان بالسینی

    عالی
    آسان
    ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *