بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد آقایان / هفته مد لندن ۲۰۱۷: مد خیابانی مردانه و زنانه در قالب تصاویر
مد خیابانی مردانه لندن

هفته مد لندن ۲۰۱۷: مد خیابانی مردانه و زنانه در قالب تصاویر

مد خیابانی در هفته مد لندن بسیار متنوع و چشم نواز بود. بازه ی رنگ ها بسیار گسترده و طرح های متنوعی در آن یافت می شد. در این مطلب بیشتر به مد خیابانی آقایان می پردازیم. البته چند نمونه از مد بانوان را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد. هفته مد خیابانی معمولاً در بین بلاگرها و طراحان مد رایج است. جایی که تجربه و سلیقه ی شخصی بر چهارچوب بسته ی مد غالب است. هفته مد لندن پس از هفته مد نیویورک، میلان و پاریس بزرگ ترین رویداد جهانی در عرصه مد محسوب می شود. در ادامه تصاویری از مد خیابانی مردانه و چند مورد از مد خیابانی زنانه را با هم دیگر به نظاره می نشینیم. با بامیلو بلاگ همراه باشید.

مد خیابانی مردانه در هفته مد لندن:

اگر نگاه دقیقی به این تصاویر بیندازید متوجه تنوع بیش از حد لباس ها می شوید. از صندل و دم پایی گرفته تا بوت های تابستانی در هفته مد لندن مشاهده می شود. رنگ های خنثی و رسمی در کنار رنگ های شاد و جسورانه خودنمایی می کنند. البته بسته به نوع آب و هوای منطقه، شاید برخی از سبک های پوشش را نتوان استفاده کرد. به نظر می رسد رنگ سرمه ای بیش از هر رنگ دیگری در سبک پوشش مردانه به چشم می خورد. رنگی که برای هر نوع محیطی مناسب است.

مد خیابانی زنانه در هفته مد لندن:

در این مطلب تنها اشاره ای جزئی به مد خیابانی زنانه در هفته مد نیویورک خواهیم داشت. در مد زنانه شاهد تنوع رنگ بیشتری نسبت به مد مردانه هستیم. رنگ های گرم (قرمز، صورتی، زرد، طلایی و نارنجی) در کنار رنگ های سرد (آبی، سبز، فیروزه ای و نقره ای) به چشم می خورند. کفش های کتانی نیز بخش عمده ی کفش بانوان را به خود اختصاص می دهند.

منبع: vogue

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *