بامیلو بلاگ / راهنمای خرید / هدیه شب یلدا‌ : مناسب برای بانوان

هدیه شب یلدا‌ : مناسب برای بانوان

هدیه شب یلدا‌ سنتی جذاب و هیجان انگیز است. شب یلدا یا شب چله طولانی‌ترین شب سال است. در این شب رؤیایی، جمع گرم خانواده سرمای هوا را ملایم‌تر می‌کند. پس از صرف غذایی مفصل، به سراغ انار ترش و هندوانه شیرین می‌رویم. چه بهتر که این شب به یاد ماندنی بهانه‌ای باشد تا به اعضای خانواده و عزیزان خود هدیه بدهیم. حتی اگر عادت به هدیه رد و بدل کردن ندارید، از اصل غافلگیری استفاده کنید. بدون شک هنگامی‌که شخص انتظار هدیه را نداشته باشد، بیش از پیش غافلگیر می‌شود. در ادامه به چند قطعه مد پیشنهادی برای هدیه دادن به عزیزان شما می‌پردازیم.

هدیه شب یلدا‌: پالتو، کاپشن و بارانی زنانه

هدیه شب یلدا‌ : مناسب برای بانواندر آب‌وهوای سرد پاییز و زمستان، پالتوی زنانه لازمه یک ظاهر کامل است. می‌توانید با یک پالتو یا بارانی زیبا، دل عزیزان خود را شاد کنید و به آن‌ها نشان بدهید که به یاد آن‌ها بودید. پالتو و بارانی قطعه مد شاخصی به‌حساب می‌آیند. چنین لباسی را می‌توانید با شلوار یا ساپورتی ساده و هم‌رنگ با بوت هماهنگ کنید.

هدیه شب یلدا‌: مانتو زنانه

هدیه شب یلدا‌ : مناسب برای بانوانمانتوهای زنانه از رایج‌ترین لباس‌های کمد لباس بانوی ایرانی است. مانتو یکی از محبوب‌ترین پوشاک روز جامعه ماست، تنوع رنگ‌ها و طرح‌های آن برای زنان به نظر پایانی ندارد. به‌عنوان هدیه می‌توانید یک طرح متفاوت مثل هندسی را انتخاب کنید و با این هدیه عزیزان خود را غافلگیر کنید.

هدیه شب یلدا‌: شلوار زنانه

هدیه شب یلدا‌ : مناسب برای بانوانشلوارهای رسمی انتخاب مناسبی برای هدیه دادن است. این شلوار را می‌توانید در دورهمی های خودمانی به همراه تاپ و تیشرت  گل‌دار هماهنگ کنید. کفش ساده و عروسکی، می‌تواند انتخاب مناسبی برای این هماهنگی باشد. در کنار این، می‌توانید به سراغ انتخاب‌های متنوع‌تر بروید. ساپورت ها و لگ های گوناگون یا شلوارهای همیشه جاودان جین هم می‌تواند انتخاب مطمئنی برای یک هدیه باشد.

هدیه شب یلدا‌: جواهرات و زیورآلات

هدیه شب یلدا‌ : مناسب برای بانوانعبارتی به‌عنوان «زیاده روی در تنوع جواهرات» برای خانم‌ها معنی ندارد. دستبندهای چرمی با تزئین لنگر طرحی جوان‌پسند و خیابانی به‌حساب می‌آید. هدیه شب یلدا هم بهانه خوبی برای غافلگیر کردن دوباره عزیزان شماست. با چنین دستبندهای دو رنگی با یک تیر دو هدف را بزنید. می‌توانید با رنگ قسمت چرمی آن ساعت و رنگ قسمت بند آن را با شال خود هماهنگ کنید.

هدیه شب یلدا‌: بوت زنانه

هدیه شب یلدا‌ : مناسب برای بانوانبوت چرم زنانه بدون شک بهترین هدیه برای دختران شیک پوش است. انتخاب بوت به‌عنوان هدیه، نهایت سلیقه و دقت شما به جزئیات را نشان می‌دهد. بوت‌های ساده که طول ساق آن‌ها از نیم بوت بلندتر و از بوت‌های تا سطح زانو کوتاه‌تر است، محبوب‌ترین نوع بوت در بین زنان ایرانی است. اگر مناسبت‌های رسمی مثل مهمانی‌ها و ادارات را در نظر دارید، پاشنه‌بلند را برگزینید. اما اگر هدف پیاده روی‌های پاییز و زمستان است، پاشنه‌های کوتاه‌تر یا تخت بهترین گزینه هستند.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *