بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد آقایان / با نیم بوت مردانه چه بپوشیم؟
نیم بوت مردانه و بوت مردانه

با نیم بوت مردانه چه بپوشیم؟

در فصل های سرد ممکن است ست کردن پوشاک برای آقایان کمی سخت تر باشد. اگر بتوانید یک جفت بوت مردانه و یا نیم بوت مردانه زیبا را با لباس هایتان به خوبی ست کنید، می توانیم اعتراف کنیم که گل را زده اید و در شیک پوشی شش بر هیچ از بقیه جلوتر هستید. در این مطلب قصد داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید به خوبی از پس ست کردن بوت های مردانه و نیم بوت های مردانه با پوشاک خود بر بیایید. در این مطلب ما را همراهی کنید تا به شما بگوییم که نیم بوت و بوت مردانه را چگونه ست کنید تا عالی تر به نظر برسید.

بوت مردانه با شلوار جین

بوت و نیم بوت مردانه با شلوار جین

ترکیب یک جفت نیم بوت مردانه یا بوت مردانه با یک شلوار جین می تواند فوق العاده باشد. در ترکیب رنگ نیم بوت با شلوار جین نگرانی نداشته باشید. از رنگ مشکی کلاسیک تا رنگ شنی صحرایی، همه و همه می توانند گزینه های مناسبی باشند. با در نظر گرفتن رنگ شلوار جین و هماهنگی آن با رنگ نیم بوت می توانید ترکیب فوق العاده ای ایجاد کنید. (این قسمت از ماجرا بستگی به خلاقیت و سلیقه شما در ترکیب رنگ ها دارد)

نیم بوت مردانه

تنها نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که برای نیم بوت و بوت های مردانه مشکی رنگ، از شلوار های جینی که به شدت سنگ شور شده اند و دو رنگ هستند استفاده نکنید. استفاده از این دو، صحنه وحشتناکی ایجاد می کند. می توانید از ترکیب کلاسیک بی نظیر شلوار جین مشکی و نیم بوت یا بوت مشکی نیز استفاده کنید. اگر خواستید به سراغ رنگ های دیگر نیز بروید، می توانید به امتحان کردن ترکیب های مختلف بپردازید یا با یک سرچ ساده در قسمت تصاویر گوگل ایده های بیشتری دریافت کنید. در مجموع استفاده از شلوار جین در فصل های سرد و با بوت مردانه و نیم بوت مردانه را شدیداً توصیه می کنیم.

ترکیب نیم بوت، شلوار کتان و کت اسپرت

بوت و نیم بوت مردانه با شلوار کتان

یکی از هیجان انگیزترین استایل هایی که می توانید در فصل های سرد و با بوت و نیم بوت از آن بهره ببرید و نویسنده مطلب نیز علاقه زیادی به این سبک دارد این قسمت است. در قسمت انتخاب مدل کت برای ترکیب کردن با نیم بوت دست شما باز است. می توانید انتخابی رسمی تر و یا نیمه رسمی داشته باشید یا به سراغ کت های اسپرت تر و غیر رسمی تر و هر مدل خلاقانه و جدیدی بروید. کمی خاص بودن در این قسمت هیچ اشکالی ندارد، البته فقط مقدار کمی از آن مناسب است و مراقب باشید که سبک رسمی و یا غیر رسمی بوت و نیم بوت شما با سبک کتی که انتخاب کرده اید هماهنک باشد. یک نیم بوت اسپرت با یک کت یا اورکت رسمی وجهه چندان جالبی ندارد.

اگر از آن دسته افرادی هستید که از تیپ نیمه رسمی به شدت استقبال می کنند، مطلب راهنمای خرید لباس نیمه رسمی مردانه را از دست ندهید.

راهنمای خرید لباس نیمه رسمی مردانه : در خانه دوم خود چه بپوشیم؟ (بخش اول)

برای انتخاب شلوار در این قسمت دقت کنید شلواری انتخاب کنید که دمپای آن همتراز با قسمت دهانه نیم بوت باشد تا نه کوتاه باشد و نه مجبور باشید مقدار زیادی از دمپای شلوار را بر روی نیم بوت زیبای خود رها کنید.

شلوار کتان خاکی رنگ را از دست ندهید

نیم بوت مردانه و بوت مردانه

این رنگ را ساخته اند تا شما با یک جفت نیم بوت یا بوت مردانه امتحان کنید. الحق که هر رنگی را بحر مدلی ساخته اند. رنگ خاکی برای شلوار کتان دست شما را برای انتخاب رنگ بوت و نیم بوت باز می گذارد. اگر می خواهید دغدغه ای بابت ست کردن نداشته باشید و در کمترین زمان بهترین و راحت ترین انتخاب را داشته باشید، شلوار کتان خاکی یا طوسی رنگ گزینه خوبی است. این رنگ را می توانید با هر رنگ بوت و یا نیم بوت ترکیب کنید.

سخن پایانی 

بوت مردانه

در انتها پیشنهاد می کنیم نکاتی که ذکر شد را پایه و اساس برای انتخاب خود قرار دهید و صرفا از مدل ها و تصاویر کپی محض نکنید. به این دلیل که ممکن است از آن ها لذت نبرید. می توانید از مدل ها و تصاویر و ترکیب آن ها با سلایق خودتان الگو برداری کنید. مهمترین نکته در مورد انتخاب رنگ های مناسب و استایل مناسب سلیقه شخصی خودتان است و برای یادگیری اصول ترکیب رنگ ها نیز می توانید از مطلب راهنمای ست کردن رنگ در مد آقایان کمک بگیرید.

منبع: liveabout

نویسنده: سید مهدی رئوف

سید مهدی رئوف
مهدی در دانشکده مدیریت خوانده است. او در زمینه تولید محتوا تجربه خوبی دارد. چهار سال تالیف و ترجمه در وبسایت های معتبر در زمینه های وب، سبک زندگی، فناوری، خودرو، مد و زیبایی از تجربیات حرفه ای مهدی در وب هست. علاقه به تولید محتوای باکیفیت برای مخاطب چند سالی است که در وجود او رخنه کرده. از علایق اصلی او می توان به مطالعه مقالات مرتبط با فناوری و استفاده از گجت های هوشمند اشاره کرد. به نظر مهدی پینتبال یک تفریح بی نظیر و یک ورزش فوق العادست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *