بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد آقایان / نیم بوت مردانه تجلی یک ظاهر مردانه و زمستانه

نیم بوت مردانه تجلی یک ظاهر مردانه و زمستانه

نیم بوت مردانه شیک ترین و مناسب ترین پوشش برای پا در فصل های سرد و خنک سال است. مهم نیست به دنبال ظاهری رسمی هستید یا روزمره، هوا سرد و زمستانی است یا بارانی و بهاری، نیم بوت یک پوشش بسیار زیبا و انعطاف پذیر است که ظاهر مردانه شما را به کلی متحول می کند.

چند نمونه از نیم بوت مردانه در مد روز

بوت صحراییرسمی ترین نوع بوت مردانه نیز نوع صحرایی است که برای فصل بهار به نظر ما کاربردی است. نیم بوت با شلوار کتانی و جین جلوه ی بسیار بهتری خواهد داشت. اما می توان آن را با شلوار پارچه ای نیز برای اوقات رسمی استفاده کرد. یکی از متداول ترین نوع بوت های مردانه، بوت چلسی است که در شهرهای چلسی انگلستان و میلان ایتالیا بسیار متداول است.

بوت صحرایی و کوهنوردی نیز موارد پرکاربردی از مدل های مردانه بشمار می روند که در این میان بوت های کوهنوردی جزو بادوام ترین و گرم ترین ها است.

در ادامه نمونه های زیبایی از بوت های مردانه به روز را با همدیگر مشاهده می کنیم.

منبع: Guardian

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *