بامیلو بلاگ / خرید / بررسی و مقایسه / نقد و بررسی پاوربانک ADATA مدل P20100

نقد و بررسی پاوربانک ADATA مدل P20100

پاوربانک ADATA مدل P20100 با ظرفیت شگفت انگیز بیش از 20,000 میلی آمپر ساعت خود، امکان شارژ مجدد چندین باره تلفن های همراه را تنها با یک بار شارژ شدن کامل برای کاربرانش میسر کرده است. در ادامه به بررسی جامع این محصول و میزان ارزش خرید آن می پردازیم.

ظرفیت بالای فوق العاده پاوربانک ADATA

ظرفیت بی نظیر پاوربانک ADATA شما را قادر می سازد تا بتوانید یک تبلت را تا کمی بیش از دوبار، و یک اسمارت فون را تا تقریبا هشت بار شارژ کنید که واقعا استثنایی به نظر می رسد.

پاوربانک ADATA

خروجی دوگانه USB

با دارا بودن دو درگاه خروجی USB و جریان خروجی 2.1 آمپر ، P20100 دو تلفن همراه را به طور همزمان شارژ می کند. این امر به این معنی است که با صرف کردن زمانی معادل نصف زمان معمول برای شارژ کردن دو دستگاه به طور جداگانه می توانید هر دو تلفن همراه را یکجا شارژ کنید.

پاوربانک ADATA

شارژ و دیس شارژ (Discharge) همزمان

پاوربانک ADATA مدل P20100 حتی در هنگامی که به شارژ شدن نیاز دارد نیز شما را تنها نخواهد گذاشت. قابلیت شارژ و دیس شارژ همزمان باعث می شود بتوانید در هنگام شارژ شدن پاوربانک نیز از آن بهره مند شوید و گوشی خود را شارژ کنید.

پاوربانک ADATA

شدت جریان ورودی بالا

پاوربانک هایی که ظرفیت بالایی دارند نیاز به مدت زمان بیشتری برای شارژ شدن خود دارند. اگر عامل سرعت شارژ مجدد پاور بانک به عنوان یکی از عوامل اصلی خرید در نظرتان است باید بدانید که گزینه بسیار مناسبی پیش روی شماست. شدت جریان ورودی 2 آمپری پاوربانک ADATA دو برابر جریان ورودی 1 آمپری دیگر پاوربانک های رایج در بازار است و به همین دلیل سرعت شارژ مجدد آن دو برابر سریعتر از اکثر رقیبان موجود در بازار است.

پاوربانک ADATA

ابعاد کوچکتر بدون تضعیف عملکرد

پاوربانک ADATA  مدل P20100 از نظر ابعاد و اندازه در حدود 15 درصد از دیگر پاور بانک های موجود در بازار که با ظرفیتی مشابه عرضه می شوند کوچکتر است. این ابعاد کوچک تر به منزله سهولت بیشتر در جابه جایی و حمل کردن آن است؛ اما خبر خوب تر این که این کاهش حجم به کمبود عملکرد منجر نشده است.

پاوربانک ADATA

مواد اولیه و اجزای مستحکم

به لطف باتری های با کیفیت استفاده شده و بدنه خارجی مستحکم و مقاوم در برابر آتش پاور بانک ADATA، P20100 ارائه دهنده یکی از با ثبات ترین عملکرد ها و یکی از ایمن ترین پاور بانک هاست. طول عمر مفید بالای این پاوربانک نیز یکی دیگر از ویژگی های برجسته آن به شمار می رود.

پاوربانک ADATA

شیوه های چندگانه حفاظت از مدار

امنیت همواره به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که باید به هنگام خرید لوازم الکترونیکی در نظر گرفت و پاوربانک ها نیز در این زمینه مستثنی نیستند. شرکت ADATA سازنده این پاوربانک قدرتمند تضمین عملیات ایمن در تمامی زمینه ها و شرایط از جمله شارژ بیش از اندازه (رها کردن پاوربانک متصل به شارژ برای مدت بیش از حد نیاز)، بالا رفتن دمای پاوربانک به هنگام شارژ همزمان دستگاه و تلفن همراه، برقراری اتصال کوتاه و تغییرات ولتاژ های ورودی و خروجی را داده است.

پاوربانک ADATA

منبع : ADATA

نویسنده: علیرضا اصغری

علیرضا ۲۰ و خورده ای سال پیش در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود. سینمای هالیوود، بازیهای کامپیوتری و موسیقی پیکره اصلی و حدود ۹۹.۹% محتویات ذهن این فرد را تشکیل داده است اما او همیشه خودرا آماده یادگیری و تجربه موضوعات جدید می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *