بامیلو بلاگ / گوناگون / نظافت خودرو : بدون یک قطره آب، ماشین خود را برق بیاندازید

نظافت خودرو : بدون یک قطره آب، ماشین خود را برق بیاندازید

نظافت خودرو برای آقایان منظم و ماشین دوست اهمیت زیادی دارد. درخشندگی همیشگی ظاهر خودرو همواره کعبه آمال تولید کنندگان و مصرف کنندگان خودرو بوده. هرچقدر هم که طراحی خارجی یک خودرو زیبا و دقیق باشد، یک خودرو کثیف و یا رنگ و رو رفته هیچ گاه دلنشین نیست.

نظافت خودرو

افراد حساس به این موضوع در سال یک یا چند بار خودرو خود را برای اعمال سمباده، واکس و پولش به نقاشی های معتمد خود می سپارند، غافل از اینکه حتی اگر خودرو شما نزد متخصصان این امر باشد نیز در هریک از این جلسات لایه ی نازکی از رویه ی رنگ خودرو را قربانی درخشندگی بیشتر کردید. درخشندگی که تنها چند هفته دوام می آورد. ناگفته نماند که که مسئولیت سمباده، واکس و پولیش تقریباٌ هیچگاه به دست متخصصان سپرده نمی شود و اغلب کم تجربه ترین فرد کارگاه به این کار گمارده می شود.

فن آوری نانو

فن آوری نانو راه کار جدیدی پیش روی صاحبان خودرو گذاشته است. کارواش های نانو بدون نیاز به آب که مانند واکس روی خودرو به نظر می رسند، رنگ خودرو را از مواد ساینده و جاروهای کارواش های معمول بی نیاز می کنند. شستشوی ماشین با روش های معمول به مرور زمان موجب کدر شدن و به اصطلاح «کچل شدن» رنگ خودرو می شود. این موضوع، شما را ناگزیر از برداشتن لایه ای از رنگ خودرو برای شفاف تر شدن آن می کند.

اسپری های کارواش نانو با سطح صیغلی که بر روی خودرو ایجاد می کنند موجب دیر تر کثیف شدن خودرو نیز می شوند و با هر بارش باران خودرو شما نیازی به شستشو پیدا نخواهد کرد.

کارواش نانو

کارواش های نانو معمولاٌ در پکیج های ۴ تایی به فروش می رسند که هر اسپری کارکرد خاص خودش را دارد. اسپری نانو تمیز کننده ی بدنه ی خودرو بدون نیاز به آب و با استفاده از فرمولاسیون ویژه پلیمر های پایه آبی تمامی انواع کثیفی ها را از بدنه خودرو پاک کرده و با ترکیب واکس و محافظ های تولید  شده با تکنولوژی نانو موجب براق ماندن طولانی مدت تر بدنه ی خودرو شده و با کاهش چسبندگی سطح رنگ خودرو به محافظت از آن در بلند مدت کمک شایانی می کند.

استفاده از اسپری تمیز کننده

اسپری تمیز کننده ی شیشه در این پکیج ها  معمولاٌ به دو صورت قابل استفاده هستند. می توانید کل قوطی را با ۲ لیتر آب مخلوط کرده و آن را در محفظه ی شیشه شوی خودرو بریزید. برای شستشوی مستقیم هم این محلول شیشه پاک کن شیشه ای براق و بدون بخار و سایه را تضمین می کند.
برای رینگ ها و لاستیک های خودرو یک اسپری مخصوص دیگر لازم است تا علاوه بر براق کردن آنها از ترک خوردن رویه لاستیک در اثر آفتاب جلوگیری کند.
تولید کنندگان کارواش های نانو با تکیه بر این فن آوری معمولاٌ فکر داخل خودرو شما را هم می کنند و یک اسپری تمیز کننده و محافظ برای در ها ، صندلی ها و رویه ی داشبورد که می توانید برای مصارف خانگی نیز از آن استفاده کنید را در اختیارتان می گذارند.

دستمال میکرو فایبر

برای اعمال و استفاده از همه این اسپرهای نیاز به دستمال های مخصوص میکرو فایبر دارید که غالباٌ در پکیج ها گنجانده می شوند. این دستمال ها گرد و غبار را به خود جذب کرده و موجب نفوذ هر چه بیشتر نانو پلیمر ها در سطح می شوند.

مجموعه نظافت خودرو بدون آب با فن آوری نانو

در کنار مزیت بزرگ صرفه جویی در مصرف آب، با استفاده از این مجموعه نه تنها به ماندگاری و براق تر ماندن رنگ خودرو خود کمک می کنید، بلکه از شستن ماشین خود لذت بیشتری می برید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *