بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / آرایش و زیبایی / موی پشت بلند مردانه : الهامی از مدل موی بازیگران (بخش سوم)

موی پشت بلند مردانه : الهامی از مدل موی بازیگران (بخش سوم)

مدل مو در تیپ و چهره افراد بسیار تاثیرگذار است و به همین سبب، بسیار مورد توجه طراحان قرار دارد. مدل موی پشت بلند یکی از جدیدترین مدهای مو برای آقایان است که بسیاری از شیکترین آقایان در سراسر جهان موهای خود را شبیه به آن پیرایش می‌کنند. در این مجموعه مطالب و در ادامه بخش دوم آن به مدل های متنوع موی رایج می پردازیم.

موی پشت بلند سامورایی

فکر نکنید که داشتن موهای پشت بلند باعث می‌شود هر روز ظاهری تکراری داشته باشید. به لطف بلندی قد مو، می‌توانید به شکلهای متنوعی آن را پیرایش کنید. یکی از مدل ها، مدل نیمه دم اسبی است که به درد آخر هفته یا میهمانی های دوستانه می‌خورد. تنها کاری که باید بکنید این است که قسمت جلوی موهایتان را به عقب شانه کرده و همرا با نصف موهای پشت سرتان، با کش مدل دم اسبی ببندید.

موهای بلند

موهای بلندی که روی شانه هایتان می‌ریزد هم به نوعی پشت بلند محسوب می‌شود و برای آقایانی خوب است که می‌خواهند با داشتن موهای بلند، ظاهری شیک و معتمدبنفس داشته باشند. به رغم سایر مدلهایی که برای موهای بلند پیشنهاد می‌شود، این مدل با فرق وسط یا کج، بخشی از صورت شما را نمی‌پوشاند. بلکه می‌توانید به راحتی موهایتان را بالا زده و صورتی بازتر و ظاهری جذابتر داشته باشید.

موی کوتاه

وقتی که دوست دارید موهایتان کوتاهتر باشد یا موها هنوز در حال رشد است، بالا زدن موهایتان می‌تواند انتخاب خوبی باشد. موهایی که قد متوسط دارند، هم به اندازه کافی کوتاه هستند که مرتب و آراسته به نظر برسند و هم به اندازه کافی بلندند تا ظاهری بی تکلف را که ویژگی مدل موی پشت بلند است، برای شما به ارمغان آورند. در نتیجه این مدل هم برای محیط کار و هم برای تفریح، مناسب است.

موهای جوگندمی

موی پشت بلند فقط مختص جوانهای 20 یا 30 ساله نیست. آقایان جاافتاده هم می‌توانند با این مدل فوق العاده به نظر برسند. پس اگر موهایتان خاکستری است، این مدل را برای پیرایش موهایتان مدنظر داشته باشید. با توجه به زمینه رنگی موهایتان، جنس مو و اندازه آن، چهره جوانتری به شما می‌دهد، بی آنکه به نظر برسد تلاش می‌کنید خودتان را جوانتر نشان دهید.

موی پشت بلند و ریش

اگر از این مدل خوشتان می‌آید اما فکر می‌کنید این مدل برای استایل و تیپ شما سبک است و شبیه بچه مدرسه ای ها می‌شوید، این مدل مو را با ریش امتحان کنید. چه موهایتان بلند و پرپشت باشد، چه کوتاه و خلوت، ریش می‌تواند نمای این مدل مو را تغییر دهد. همراهی مو و ریش، ظاهری مردانه و پر ابهت به صورت شما می‌دهد.
موی پشت بلند و کلاه کشباف
کلاه کشباف زمستانه تان با مدل موی پشت بلند، ظاهری فوق العاده و در عین حال جالب به شما می‌دهد. به سبب بلندی پشت مو، وقتی کلاه را روی سرتان می‌گذارید، موهای پشت سرتان از کلاه بیرون آمده و ظاهری شیک پیدا می‌کند. فقط یادتان باشد که بعد از برداشتن کلاه، موهایتان را مرتب کنید که آشفته و درهم برهم نباشد.

منبع: The Trends Potter

نویسنده: کاملیا کوثری

کاملیا فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان فرانسه در مقطع كارشناسي ارشد از دانشگاه شهيد بهشتي است. به یادگیری زبان های مختلف علاقه زیادی دارد، از همین رو زبان انگلیسی را از 5 سالگی شروع کرد و ايتاليايي را هم در مدرسه ايتاليايي تهران آموخت. ادبیات، موسیقی و عکاسی بزرگترین و جدی ترین علایق او هستند و از هر فرصتی برای پرداختن به آنها استفاده می کند. علاوه بر این، طرفدار جدي ماجراجويي و كشف موضوعات تازه است. این علاقه از ترجمه هايش در زمينه هاي گوناگون به چشم می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *