بامیلو بلاگ / خرید / بررسی و مقایسه / مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

07معروف‌ترین و محبوب‌ترین کمپانی‌های گوشی موبایل به زودی محصولات جدید خود را به بازار عرضه خواهند کرد و ما در اینجا قصد مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل را به بهترین نحو ممکن داریم. این مقایسه در واقع بین گوگل پیکسل 2 در برابر آیفون 8 و در مقابل گلکسی نوت 8 و نسبت به LG V30 انجام می‌شود.

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

گوشی‌های گوگل پیکسل 2، اپل آی فون 8، سامسونگ گلکسی نوت 8 و LG V30، چهار مورد از جدیدترین و البته بهترین مدل‌های گوشی‌های هوشمند هستند. در اندک زمانی که از رونمایی این گوشی‌های هوشمند باقی مانده، نشت اطلاعات  و همچنین شایعاتی که در این زمینه وجود دارد حجم زیادی از جزئیات را درباره این گوشی‌ها به ما داده‌اند. به همین دلیل هم بود که تصمیم به مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل گرفتیم.

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

بنابراین ما ننشستیم و فقط صبر کنیم تا ببینیم این گوشی‌ها چه ویژگی‌هایی دارند: ما از تمام اطلاعات استفاده کردیم تا بتوانیم مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل را به حقیقت تبدیل کنیم. این که اصلاً چگونه نمایشگرهای تمام صفحه این گوشی‌ها را با یکدیگر مقایسه می‌کنند (و چگونه گوشی پیکسل با داشتن صفحه‌نمایش 16: 9 می‌تواند با همه آن‌ها مقایسه شود!)

به منظور ایجاد مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل، ما مجبور بودیم که منتظر منابع قابل اعتماد باشیم. اندازه‌هایی که به ما دادند به شرح زیر است:

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

Google Pixel 2

  •  عرض:۶٩.٣ میلی‌متر
  •  ارتفاع :۱۴۵.٣ میلی‌متر

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

Apple iPhone 8

  •  عرض: ٧۱ میلی‌متر
  • طول: ۱۴٣.۵ میلی‌متر

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

Samsung Galaxy Note 8

  • عرض: ٧۴.۶ میلی‌متر
  • طول: ۱۶٢.۵ میلی‌متر

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

LG V30

  • عرض: ٧۵.٢ میلی‌متر
  • طول: ۱۵۱.۴ میلی‌متر

(این ابعاد رسمی نیستند و بر مبنای اطلاعات لو رفته از این گوشی‌های جدید است). بی‌آنکه وقت بیشتری تلف کنیم، به مقایسه سایز این چهارگوشی قدرتمند بر مبنای اطلاعاتی دریافتی می‌پردازیم:

مقایسه اندازه جدیدترین گوشی‌های موبایل

تصویر

یکی از نکاتی که بلافاصله آشکار می‌شود – و واضح است، اما هنوز هم شوکه کننده می باشد، این است که صفحه‌نمایش Pixel 2 خیلی کوچک‌تر از همه است.

در نتیجه، گوشی Note8 و V30 به عنوان عریض‌ترین گوشی‌ها و همچنین گوشی‌هایی که کار کردن با یک دست با آن‌ها از همه سخت‌تر است، به بازار عرضه خواهند شد. اما آن‌ها صفحه‌نمایش بزرگ‌تری دارند. آیفون 8 به وضوح بزرگ‌ترین صفحه‌نمایش را نسبت به بدنه داراست، اما همچنین دارای یک قسمت مثلثی شکل عجیب و غریب است که صفحه‌نمایش خود را به شکلی بسیار جالب نشان می‌دهد. و در آخر Pixel 2 به صورت منحنی شکل و به همراه بلندگوهای دوگانه در قسمت جلویی آراسته شده است. اما آیا این کافی است؟

 بنابراین …پاییز امسال قصد خریداری  کدام یک از این غول‌های جذاب گوشی موبایل را دارید؟

نویسنده: ذوالفقار شوقی

دلم می‌خواست تو هاگوارتز درس بخونم اما رفتم میدون فلسطین انگلیسی خوندم. بعدشم تغییر رشته دادم و دانشجوی حقوق شدم. به جای گاندور هم تو شهرری به دنیا اومدم. حلقه و سطل جادویی هم ندارم اما با کلمات جادو می کنم. از زئوس این مردک از خودراضی هم خوشم نمیاد. خدای خودم همیشه کمکم کرده. ما که جغد نداریم برامون نامه بیاره اما با نظراتتون زیر مطالبم خوشحالم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *