بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / معرفی بامیلو فایندز : صفحۀ اینستاگرامی برای کالاهای پیشنهادی شما
معرفی بامیلو فایندز : صفحۀ اینستاگرامی برای کالاهای پیشنهادی شما

معرفی بامیلو فایندز : صفحۀ اینستاگرامی برای کالاهای پیشنهادی شما

«بامیلو فایندز» یک صفحۀ اینستاگرامی است. در این صفحه، از کاربران دعوت می شود تا کالاهای جذابی که در بازار اینترنتی بامیلو پیدا می کنند را به اشتراک بگذارند. بدین ترتیب، دیگران هم می توانند از سلیقه خوب شما نهایت استفاده را ببرند. 

معرفی بامیلو فایندز

یک محصول خاص و جذاب، در دریای محصولات بامیلو نظر شما را جلب کرده است. شاید آن را خریده و استفاده کردید و یا قصد خرید آن را دارید. بامیلو فایندز بهترین محیط برای اشتراک گذاری محصول محبوب شماست. شما می توانید از نظر دیگر کاربران نسبت به محصولات مورد علاقۀ خود نیز باخبر شوید.

پیشنهاد یک کالای جذاب

در محیط اینستاگرام شما به سادگی می توانید لینک محصول مورد نظر خود را برای ادمین های بامیلو ارسال کنید. ادمین ها پس از بررسی محصول شما، آن را تأیید کرده و بر روی صفحۀ اینستاگرام قرار می دهند.

اگر محصول شما توسط ادمین تأیید شود و بر روی صفحۀ اینستاگرامی بامیلو فایندز قرار بگیرد، کد تخفیفی به ارزش 30 هزار تومان دریافت می کنید. در حال حاضر، شرط پذیرفته شدن کالای ارسالی شما «خاص و جذاب بودن» آن می باشد.

کالای پیشنهادی شما می تواند از بین تمامی دسته بندی های موجود در بازار اینترنتی بامیلو انتخاب شود.

مسابقۀ #یابنده_باش

بامیلو برای معرفی بهتر «بامیلو فایندز» برنامۀ ویژه ای برای کاربران اینستاگرامی خود تدارک دیده است. در مسابقۀ «#یابنده_باش» شما با  منشن کردن دوستان خود در قرعه کشی اسپیکر (Divoom) نیز شرکت خواهید کرد.

نحوۀ شرکت در مسابقه

  1. صفحۀ اینستاگرام بامیلو فایندز را دنبال کنید.
  2. زیر پست مسابقۀ «#یابنده_باش»، 5 دوست خود را منشن کنید.

 جوایز مسابقه

هر هفته یک اسپیکر و 5 کد هدیه به قید قرعه، به شرکت کنندگان این مسابقه تعلق می گیرند.

زمان برگزاری

مسابقۀ «#یابنده_باش»، از امروز 23 دی ماه شروع و تا 7 بهمن ماه ادامه دارد.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *