بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ : اسامی برندگان و پاسخ سئوالات هفته بیستم و چهارم

مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ : اسامی برندگان و پاسخ سئوالات هفته بیستم و چهارم

در هفته بیستم و چهارم مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ ۵ سئوال در کانال تلگرام بامیلو مطرح شد که به هفت نفر از شرکت کنندگان، از طرف حامی این هفته، Yoobao هفت عدد ۷ عدد پاوربانک ۱۲۰۰۰mAh تقدیم گردید. چهار برنده خوش شانس از بین تمامی شرکت کنندگان در مسابقه، و سه برنده نیز از بین افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داشتند، به قید قرعه انتخاب شدند.

پاسخ صحیح سئوالات هفته بیستم و چهارم

سئوال اول:

پاسخ صحیح: گزینه ۲

سئوال دوم:

پاسخ صحیح: گزینه ۴

سئوال سوم:

پاسخ صحیح: گزینه ۴

سئوال چهارم:

پاسخ صحیح: گزینه ۲

سئوال پنجم:

پاسخ صحیح: گزینه ۱

اسامی برندگان مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ هفته بیستم و چهارم

از بین کسانی که به سئوالات بیش‌ترین پاسخ صحیح دادند:

آقایان حمیدرضا شادی از تهران، سیدامیرارسلان حسینی از اصفهان و  خانم الهام هوشیاری از تهران برنده یک عدد ۷ عدد پاوربانک Yoobao 12000mAh شدند.

از بین کلیه شرکت کنندگان:

آقایان حسام فقیه جویباری از جویبار، سینا اعرابی از تهران و خانم سمیه عشقی از رشت، معصومه قنبری از تهران برنده یک عدد ۷ عدد پاوربانک Yoobao 12000mAh شدند.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *