بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته بیستم و یکم

اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته بیستم و یکم

در هفته بیستم و یکم مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ ۵ سئوال در کانال تلگرام بامیلو مطرح شد که به چهارده نفر از شرکت کنندگان، از طرف حامی این هفته، Kijoys چهارده بسته ساخت زیورآلات کریستالی تقدیم گردید. هفت برنده خوش شانس از بین تمامی شرکت کنندگان در مسابقه، و هفت برنده نیز از بین افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داشتند، به قید قرعه انتخاب شدند.

پاسخ صحیح سئوالات هفته بیستم

سئوال اول:

پاسخ صحیح: گزینه ۱

سئوال دوم:

پاسخ صحیح: گزینه ۲

سئوال دوم این هفته در ارتباط با ثروت شخصی طراح معروف مد رالف لورن (در سال ۲۰۱۵) انتخاب شد. طبق دیدگاه ها و نظرات متفاوت شرکت کنندگان عزیز لازم بود توضیح بیشتری راجع به این سئوال بدهیم. ضمن اینکه منبع طرح سئوالات (به غیر از هوش) بامیلو بلاگ می باشد، طبق متن موجود در بیوگرافی رالف لورن در بلاگ بامیلو:

در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ به دنبال موفقیت های هنگفت Polo، فوربز (Forbes) ثروت شخصی لورن را حدود ۶ میلیارد دلار تخمین زده و او بین ۲۰۰ فرد ثروتمند جهان قرار گرفت.

منبع سایت فوربز (به نمودار قسمت پایین صفحه، ستون دوم سال ۲۰۱۵ رجوع شود)

سئوال سوم:

پاسخ صحیح: گزینه ۱

سئوال چهارم:

پاسخ صحیح: گزینه ۳

سئوال پنجم:

پاسخ صحیح: گزینه ۲

اسامی برندگان مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ هفته بیستم

 از بین کسانی که به سئوالات بیش‌ترین پاسخ صحیح دادند:

آقایان حمید عمرانی فرد از ورامین، وحیدرضا یاسمی از شیراز، کوروش کامران از بندر عباس، عادل علیاری از نظر اباد، کشور محمدی از تهران و سرکار خانم شهره بیات از مشهد، نیلوفر نعلبندی از یزد برنده یک بسته ساخت زیورآلات کریستالی Kijoys شدند.

از بین کلیه شرکت کنندگان:

آقایان جعفر شاه نوری از مازندران، علیرضا فتحی از ملایر، منصور متین از تهران، مصطفی سلجوقی از اهواز، حامد مرادی از فارس و سرکار خانم فهیمه تفاق از یزد، شیرین شیخان از تهران برنده یک بسته ساخت زیورآلات کریستالی Kijoys شدند.

از شما دعوت می کنیم در مسابقه این هفته نیز شرکت کنید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *