بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته چهاردهم

اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته چهاردهم

چهاردهمین هفته از مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ برگزار شد و بسیاری از علاقه مندان در آن شرکت کردند. در هفته چهاردهم از این مسابقه ۵ سئوال در کانال تلگرام بامیلو مطرح شد که به ده نفر از شرکت کنندگان، از طرف حامی این هفته، رویال چرم کیف چم پالتویی رویال چرم تقدیم گردید. پنج برنده خوش شانس از بین تمامی شرکت کنندگان در مسابقه، و پنج برنده نیز از بین افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داشتند، به قید قرعه انتخاب شدند.

در ادامه این مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ، به سئوالات مطرح شده در مسابقه هفته چهاردهم همراه با جواب های صحیح، و همچنین نام برندگان خوش شانس مسابقه می پردازیم.

سئوال اول:

سوال 1
پاسخ صحیح: گزینه D

سئوال دوم:

سوال 2پاسخ صحیح: گزینه ج

سئوال سوم:

سوال 3پاسخ صحیح: گزینه ۲

سئوال چهارم:

سوال 4پاسخ صحیح: گزینه ۴

سئوال پنجم:

سوال 5پاسخ صحیح: گزینه C

اسامی برندگان مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ هفته چهاردهم

پنج نفر از بین کسانی که به سئوالات بیش‌ترین پاسخ صحیح دادند: آقایان مصطفی ذبیحی از خراسان جنوبی، مهدی روغنی زادگان از اهواز، علی کاظمی گلوگاهی از تهران، مهدی اسدی از ساوه و علی غفوری از دستگرد برخوردار، برنده کیف چرم پالتویی رویال چرم شدند.
پنج نفر از بین کلیه شرکت کنندگان: آقایان سعید حسن زاده از نقده، صابر امیرزهی از سیستان و بلوچستان، امین کریمی از اهواز، علیرضا فضلی از مرکزی و خانم نجمه اکبرشاهی از اندیشه برنده کیف چم پالتویی رویال چرم شدند.
از شما دعوت می کنیم در مسابقه این هفته نیز شرکت کنید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

۲ دیدگاه ها

 1. با تشکر اصلا فکرشو نمی کردم برنده شم اونم با پاسخ غلط
  واقعا ممنون از سایت و وبلاگ خوینون
  امکان ش هست کسی که یکبار برنده شده تو دوره های بعد هم برنده بشه؟

  • سلام دوست عزیز،
   بهتون تبریک میگیم.
   بله برندگان هفته های گذشته، به شرطی که در هفته های جدید شرکت کنند یا به سوالات بیشترین پاسخ جدید را بدهند، اسامی آن ها در قرعه کشی هفتگی قرار می گیرد.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *