بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته هفدهم

اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته هفدهم

هفدهمین هفته از مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ برگزار شد و بسیاری از علاقه مندان در آن شرکت کردند. در هفته هفدهم از این مسابقه ۵ سئوال در کانال تلگرام بامیلو مطرح شد که به ده نفر از شرکت کنندگان، از طرف حامی این هفته، دکانت ده عدد پاوربانک Kmashi طرح بیسکوییت تقدیم گردید. پنج برنده خوش شانس از بین تمامی شرکت کنندگان در مسابقه، و پنج برنده نیز از بین افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داشتند، به قید قرعه انتخاب شدند.

در ادامه این مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ، به سئوالات مطرح شده در مسابقه هفته هفدهم همراه با جواب های صحیح، و همچنین نام برندگان خوش شانس مسابقه می پردازیم.

سئوال اول:

1پاسخ صحیح: گزینه C

سئوال دوم:

2پاسخ صحیح: گزینه ۲

سئوال سوم:

3پاسخ صحیح: گزینه A

سئوال چهارم:

4پاسخ صحیح: گزینه ۱

سئوال پنجم:

5پاسخ صحیح: گزینه ۳

اسامی برندگان مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ هفته هفدهم

از بین کسانی که به سئوالات بیش‌ترین پاسخ صحیح دادند:

آقایان  حمید عمرانی فرد از ورامین، محمد حسن نوری از شهر قدس، سید بهزاد حسینی از اصفهان، شاهین بیات از مشهد و سرکار خانم روح انگیز زرگداز از تهران برنده پاوربانک Kmashi طرح بیسکوییت شدند.
از بین کلیه شرکت کنندگان:

آقایان سجاد عابدینی از سمنان، سیدمحسن سیدحسینی از تهران، سید کاظم کمالی از مشهد، محمدرضا محمدعلی از تهران و سرکار خانم ماجده قنوعی رستگار از لاهیجان برنده پاوربانک Kmashi طرح بیسکوییت شدند.
از شما دعوت می کنیم در مسابقه این هفته نیز شرکت کنید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *