بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته سیزدهم

اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته سیزدهم

سیزدهمین هفته از مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ برگزار شد و بسیاری از علاقه مندان در آن شرکت کردند. در هفته سیزدهم از این مسابقه ۵ سئوال در کانال تلگرام بامیلو مطرح شد که به دو نفر از شرکت کنندگان، از طرف حامی این هفته، استاویتا کوپن خرید ۱۵۰ هزار تومانی از محصولات استاویتا تقدیم گردید. دو برنده خوش شانس از بین تمامی شرکت کنندگان در مسابقه، و دو برنده نیز از بین افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داشتند، به قید قرعه انتخاب شدند.

در ادامه این مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ، به سئوالات مطرح شده در مسابقه هفته سیزدهم همراه با جواب های صحیح، و همچنین نام برندگان خوش شانس مسابقه می پردازیم.

سئوال اول:

مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته سیزدهم (6)
پاسخ صحیح: گزینه D

سئوال دوم:

مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته سیزدهم (5)پاسخ صحیح: گزینه ۱

سئوال سوم:

مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته سیزدهم (4)پاسخ صحیح: گزینه A

سئوال چهارم:
مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته سیزدهم (3)پاسخ صحیح: گزینه ۲

سئوال پنجم:
مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته سیزدهم (2)پاسخ صحیح: گزینه ۳

و اما اسامی برندگان مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ هفته سیزدهم:

دو نفر از بین کسانی که به سئوالات بیش‌ترین پاسخ صحیح دادند: آقایان رضا قاسمی از نظرآباد البرز و سید قاسم زکی پور از یاسوج برنده کوپن خرید ۱۵۰ هزار تومانی از محصولات استاویتا شدند.
دو نفر از بین کلیه شرکت کنندگان: آقایان سید هادی جلالی از تبریز و هژیر ابن‌عباسی از مهاباد برنده کوپن خرید ۱۵۰ هزار تومانی از محصولات استاویتا شدند.
از شما دعوت می کنیم در مسابقه این هفته نیز شرکت کنید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

۲ دیدگاه ها

  1. سلام فکر کنم جابه جا نوشتید اسامی بیشترین پاسخ ها رو با از بین کلیه شرکت کننده ها چون تو تلگرام اون رو کاملا برعکس ذکر کرده اید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *