بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد کودکان / بهترین سبک های بهاره-تابستانه ۲۰۱۷ مد کودکان

بهترین سبک های بهاره-تابستانه ۲۰۱۷ مد کودکان

هیچ گاه نمی توان مد کودکان را نادیده گرفت. آنها تقریباً هر لباسی بپوشند زیبا به نظر می رسند. در این مطلب برترین طرح های 2017 که توسط برندهای معتبر ارائه شده است را بررسی کرده و زیر ذره بین خواهیم برد. با بامیلو بلاگ همراه باشید.

سبک برندهای ریور آیلند و مایورال در مد کودکان

مد کودکان

ابتدا در این ویدیو نگاهی بیندازیم به مجموعه بهاره-تابستانه برند مشهور اسکار دلا رنتا (Oscar de la Renta) که رنگ های روشن، شاد و پاستلی بخش عمده آن را تشکیل می دهد:

همان طور که در این ویدیو مشاهده کردید رنگ های متنوعی از روشن های ملایم پاستلی و قرمز گرفته تا سرمه ای و سفید دیده می شود. این مسأله هم در مورد دخترها و هم پسرها صادق است. رگه هایی از سبک رترو (Retro) اما با حالتی امروزی تر نیز در آنها یافت می شود.

مد کودکان

برندهای معتبر مایورال (Mayoral) اسپانیایی و ریور آیلند (River Island) بریتانیایی نیز طرح های شاخصی برای مد کودکان ارائه کردند. در حالی که ریور آیلند بیشتر بر رنگ های پاستلی تأکید داشت، اما مایورال مرکز توجه خود را بر رنگ های قرمز، سفید و مشکی گذاشت. طول لباس های مایورال برای دخترها حدود یک وجب بالاتر از زانو بود و برای پسرها تقریباً روی زانو قرار داشت.

شاخص ترین خصوصیات مد کودکان در میان برندهای معتبر

مد کودکان

در کل می توان شاخصه های اصلی برندهای معتبر را برای مد کودکان در موارد زیر جستجو کرد:

  • رنگ سفید بخش عمده لباس دخترها و پسرها را به خود اختصاص می دهد. رنگ های قرمز، خاکستری و پاستلی نیز بسیار به چشم می آیند.
  • لباس دخترها در سبک و جنس، تنوع فراوانی داشتند. نه فقط به خاطر برندهای متفاوت بلکه طراحی متفاوت هر برند به خوبی مشهود است.
  • طرح های متفاوت و برندهای گوناگون جای خود دارند. چیزی که به وضوح قابل رؤیت است وجود یک طرح کاملاً ساده (به لحاظ طرح و نقش) در میان همه برندهاست، که تداعی گر پاکی دوران کودکی است.
  • لباس های یکسره (طول مقداری پایین تر از کمر) با طرح های چین دار برای دخترها بسیار به چشم می آمد.
  • برای پسرها پیراهن های یقه دار بیش از فصل گذشته در میان طرح ها قابل رؤیت بود.
  • یقه اسکی ها و پیراهن های آستین کوتاه نیز جایگاه خاصی برای مد کودکان در این فصل داشتند.
  • برای پسرها، شلوارک ها تنها اندکی بالاتر از زانو بودند.

مد کودکان

طرح های مورد علاقه شما در این میان کدام ها هستند؟ مد کودکان را چگونه و با چه مقیاسی ارزیابی می کنید؟

منبع: goodkidsclothes

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *