بامیلو بلاگ / سبک زندگی / ترفندها / مد افراد درشت‌اندام (بخش اول) : به دست آوردن اندازه مناسب

نویسنده: مریم منوچهری

مریم کارش را با روزنامه‌نگاری شروع کرد. او عاشق نوشتن هست، نوشتن درباره همه چیز. فهمیدن این نکته و آگاهی از فنون روزنامه‌نگاری سبب شد که درباره همه چیز به طرز خلاقانه و جذابی مطلب بنویسد. پی گرفتن این راه باعث شده که مریم نویسنده‌ای باشد که هم قصه می‌نویسد و کتاب چاپ می‌کند و هم علاقه‌مند به حوزه‌ی تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های اینترنتی ست. علاوه بر نوشتن، احترام به محیط زیست و دنیای حیوانات، توجه به حقوق زنان و کودکان، فوتبال، تهران، غذا و آشپزی هم در لیست علاقه‌مندی‌های او قرار می‌گیرند.

۲ دیدگاه ها

 1. مقاله خوبی بود. خیلی ممنون.

  امّا ….. بامیلو هم که این مقاله را منتشر میکند، خود به اندازه کافی لباس سایز بالا خیلی کم دارد و اگر هم داشته باشد وقتی سایز بندی را نگاه میکنید متوجه میشوید که سایز ” بزرگ ” فقط نامی از بزرگ دارد و با استاندارهای جهانی همخوانی ندارد.

  پیشنهاد میشود که یک بررسی روی shelf life این طبقه از سایزها انجام بشود و با سفارش خاص این سایزها را تولیدکننده طرف قرار خود به صورت انحصاری دریافت کنید و تبلیغ کنید و بفروشید.

  حساب و کتاب یک فروشگاه اینترنتی با یک فروشگاه یا بوتیک کوچک خیلی فرق دارد.

  حدود ۵% از جمعیت هر کشوری به سایزهای بزرگ ( تکرار میکنم …. بزرگ واقعی نه اینکه روی آن فقط بنویسند ۳XL ) نیاز دارد و میتواند بازار هدف بسیار خوبی برای بامیلو باشد.

  بنگلادش و هند و ویتنام و …. برای آمریکا و اروپایی شمالی و روسیه هم جنس تولید میکنند و به راحتی پاسخگوی نیازهای شما هستند.

  • سپندار معینی

   با تشکر از دیدگاه شما دوست عزیز،
   بدون شک با افزایش تقاضای مشتریان، روی فراهم کردن این محصولات تمرکز بیشتری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *