بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / ست بپوشیم / مدل لباس مردانه (بخش اول) : ظاهری کامل در مد آقایان

مدل لباس مردانه (بخش اول) : ظاهری کامل در مد آقایان

مدل لباس مردانه هفتگی، ظاهری کامل را نشان می دهد. به عبارتی ساده تر، همان لباس های روزمره ای که به تن می کنید. چنین ظاهری متشکل از اجزای پوشش مثل شلوار و پیراهن و لوازم جانبی مد مانند کفش و زیورآلات است. در این مطلب به پیشنهاد سحر موسوی استایلیست بامیلو، به پنج لباس و اکسسوری برای ایجاد یک ظاهر مد کامل می پردازیم.

Spider بلوز پلی استر مردانه

بلوز

جنس پلی استر به عنوان پارچه ای جوان پسند شهرت یافته. برند های معتبر آمریکایی در کنار پارچه های طبیعی و کلاسیک مثل پنبه، برای قشر جوان از پلی استر استفاده می کنند. شاید مقاومت بالای پلی استر در برابر چروک شدن و شستشوی آسان، دلیل محبوبیت آن باشد.

رنگ طوسی ملانژ این بلوز هماهنگی جالبی با طرح شلوار جین و کتانی سفید رنگ ایجاد می کند.

Zara شلوار جین مردانه

شلوارجنس جین نیازی به معرفی ندارد. پوشیدن این ابتکار ثبت شده به نام لیوایز و جیکوب را همگی تجربه کردیم. اما گاهی یک شلوار جین با طرح ساده تکراری می شود. طرح های سنگشور شده و زاپ دار می توانند کمد لباس و ظاهر مد ما را متفاوت تر جلوه دهند.

Modacrise کاپشن طرح هندسی مردانه

مدل لباس مردانه : کاپشنجنس براق چرم مصنوعی در کنار طرح هندسی و یقه آن ظاهری جذاب را برای شما رقم می زند. در نگاه اول، بیشتر تمرکز بیننده جذب همین کاپشن می شود.

کفش ورزشی مردانه Adidas : انتخابی مهم در مدل لباس مردانه

مدل لباس مردانه :کفشکفش های کتانی، مناسب فعالیت های ورزشی و پیاده روی های طولانی هستند. اگر قرار است مسافت زیادی را قدم بزنید، می توانید از چنین کفش راحتی استفاده کنید. رنگ سفید و متمایز آن نشان دهنده شخصیت تمیز و منحصر بفرد شماست. اما اگر مدتی به آن توجه نکنید آلوده می شود و تاثیر معکوس می گذارد. بنابراین همواره نظافت آن را جدی بگیرید.

 Tartan شال گردن بافت طرح مارپیچ

شال گردناگر هوای سرد زمستانه شما را آزار می دهد، با چنین شال گردنی می توانید خود را گرم نگه دارید. شال گردن ها در طرح ها و جنس های متنوع ظاهر می شوند. امروزه با سبک های متفاوت می توانید آن ها را به دور گردن خود ببندید و ظاهری جالب  را ایجاد کنید.

رنگ ذغالی و مشکی این شال، هماهنگی خوبی با کاپشن طرح هندسی شکل می دهد.

 

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *