بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / ست بپوشیم / مدل لباس مردانه (بخش سوم) : آخرین میراث فصل زیبای زمستان

مدل لباس مردانه (بخش سوم) : آخرین میراث فصل زیبای زمستان

مدل لباس مردانه شامل سبک هایی متنوع، برای مناسبت های گوناگون است. آخرین ماه فصل زمستان فرا رسیده اما دل کندن از لباس های شیک و زیبای این فصل همچنان برای ما سخت است. در ادامه به پیشنهاد سحر موسوی استایلیست بامیلو، به نمونه هایی برای تشکیل سبکی رسمی و زمستانه برای آقایان می پردازیم.

مدل لباس مردانه :کاپشن چرم

کاپشن چرم مردانهجنس چرم مصنوعی مدت هاست که به عنوان جانشین چرم طبیعی جایگاه مشخصی به دست آورده. به لطف روش تهیه و کیفیت ظاهری، این دست لباس ها طرفداران بسیاری بین مدافعین حقوق حیوانات و دیگران پیدا کردند. در هوای سرد زمستانه، چنین کاپشنی را می توانید با انواع شلوار های جین و پارچه ای به تن کنید.

 ژیله بافت مردانه

 ژیله بافت مردانهسبک لایه پوشی، در این فصل از سبک های رایج مد مردانه است. به جای پوشیدن یک پالتوی بسیار ضخیم، می توانید پیراهن، ژیله و کاپشنی سبک را با هم هماهنگ کنید. از مزایای این سبک این است که به راحتی می توانید خود را با دمای بیرون از منزل و داخل تطبیق دهید.

پیراهن مردانه

پیراهن مردانهتنوع پیراهن های مردانه به حدی بالا رفته که در بیشتر مناسبت ها به چشم می خورند. ترکیب محبوب جنس پنبه و پلی استر در این پیراهن ها نشان دهنده استقبال نسل جدید و جوان تر از جنس پلی استر است. کسانی که نسبت به اتو کشیدن مستمر لباس های خود بی میل هستند، از پیراهن های پلی استری استقبال بیشتری می کنند.

شلوار جین مردانه

شلوار جین مردانهبرای فصل زمستان، طیف تیره شلوار جین توصیه می شود. رنگ های سرمه ای و مشکی به راحتی با دیگر اجزای پوشش هماهنگ شده و ظاهری شیک و آراسته را برای شما به ارمغان می آورند. به گفته کارشناسان مد، طرح اسلیم فیت از سبک های به روز شلوار های جین محسوب می شود. البته اگر اندام درشتی دارید و ترجیه می دهید برای مناسبت غیر رسمی خود شلوار راحت تری بپوشید، اجباری بر پوشیدن اسلیم فیت نیست.

نیم بوت چرم مردانه

نیم بوت چرم مردانهفصل زمستان مناسب ترین فرصت برای پوشیدن نیم بوت مردانه است. زیبایی جنس چرم به خصوص در اکسسوری مد بیشتر به چشم می آید. اما زیبایی چرم بی بها نیست. برای مراقبت و ماندگاری هرچه بیشتر لوازم چرمی، می توانید آن ها را برق بیاندازید و واکس بزنید. بهترین حالت این است که آن را با کمربندی چرمی و همرنگ هماهنگ کنید.

 

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *