مجموعه بچه گانه پاییز و زمستان دولچه اند گابانا
بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد کودکان / رقص گل ها در مجموعه بچه گانه پاییز و زمستان دولچه اند گابانا

رقص گل ها در مجموعه بچه گانه پاییز و زمستان دولچه اند گابانا

برند دولچه اند گابانا (Dolce & Gabbana) از چنان محبوبیتی در سراسر جهان برخوردار است که ارائه تعریف دقیقی از آن غیرممکن به نظر می رسد. برندی که از احساس، فرهنگ، سنت و طبیعت مدیترانه برخاسته است. پوشاک زنانه این برند به شناخت متمایزی از زنان دست یافته است و می توان او را پیشرو در این زمینه دانست.

سری محصولات زنانه دولچه اند گابانا، از محبوبیت جهانی خود به نحو احسنت استفاده می کند، محبوبیتی که در تمام جهان آن را زبانزد کرده است. اما نکته جالب توجه در مورد آن این است که  این برند ریشه های سنتی خود را در تمام جهات حفظ می کند. به همین ترتیب پوشاک بچه گانه دولچه اند گابانا توجه خاصی به ویژگی های کودکانه و دنیای شاد بچه ها دارد و از رنگ ها استفاده ای منحصر به فرد و چشمگیر می شود.

اینها را هم بخوانید:

بیوگرافی دولچه اند گابانا

مجموعه «منِ کوچک» دولچه اند گابانا پر از ست های کودکانه-مادرانه

دولچه اند گابانا با مجموعه «منِ کوچک» کودکان و والدین را به هم دوخت!

هر ساله این برند کالکشن هایی خاص و متفاوت برای فصل های مختلف معرفی می کند. مجموعه هایی که همیشه المانی را انتخاب و برجسته کرده و به آن شخصیتی ایده آل می بخشند.

برند دولچه اند گابانا برای پاییز و زمستان سال 2017-18 مجموعه جدیدی برای دختربچه ها به بازار معرفی کرده است که پارچه های گل دار حرف اول را در آن می زنند و به المان اصلی پوشاک دخترانه امسال تبدیل شده اند. انتخاب این المان در پی انتخاب پارچه های گلدار برای بزرگسالان به وجود آمده و به جرات می توان گفت مجموعه جدید پوشاک دخترانه برند دولچه گابانا برای سال 2017 باشکوه، پرهیجان و شیک است. به طوری که به ما یاد آورد می شود که چرا پارچه های گلدار و خصوصاً طرح گل رز، برای لباس های دخترانه انتخابی هوشمندانه و زیبا است. در ادامه بخشی از این لباس ها را خواهید دید که ترکیب و هارمونی رنگ و طرح در آن ها کاملاً چشم نواز و بدیع است.

منبع: charmposh

نویسنده: نیلوفر اسلامی حقیقت

نیلوفر اسلامی حقیقت
نیلوفر مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و تحصیلات تکمیلی را در رشته گرافیک دانشگاه الزهرا گذرانده. در زمینه تصویر سازی، نویسندگی و ترجمه فعالیت می کند و در واقع متخصص بازاریابی محتواست. با تولید و تصویر سازی متناسب محتوا، به بازاریابی محصولات کسب و کارهای آنلاین کمک می کند. اعتقاد دارد برنده بازی بهترین محتوا نیست، بلکه محتوایی است که به بهترین شکل انتشار پیدا می کند. عکاسی می کند و چند گالری عکس هم برگزار کرده. از دنیایی مد و تبلیغات لذت می برد و با مطالعه سعی می کند اطلاعاتش را در این زمینه بالا ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *