بامیلو بلاگ / راهنمای خرید / ۷ لباس مناسب مهمانی برای درشت اندام ها

۷ لباس مناسب مهمانی برای درشت اندام ها

چاره‌ای نیست؛ به‌هرحال با هر اندامی باید در مهمانی‌ها شرکت کنید! اینکه درست زمانی‌که از اندام خود راضی نیستید به مهمانی دعوت می‌شوید یک نشانه است برای آنکه با بدن خود کنار بیایید و لباس مناسب انتخاب کنید!

شاید هم لاغری، چاقی و تناسب برای‌تان چندان مهم نباشد اما در هر صورت لباس مهمانی‌ تان باید مناسب اندام شما باشد. معمولاً انتخاب و خرید این لباس‌ها برای اندام درشت، از خرید هر لباس دیگری سخت‌تر است اما اگر سبک مناسب خود و یا متناسب با اندام‌تان را بیابید، می‌دانید که از این پس باید به دنبال چه باشید.

ما در این مقاله هفت نوع لباس باب سلیقه‌ی درشت‌اندام ‌ها را برای‌تان فهرست کرده‌ایم. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید به تعداد آنها اضافه کنید، در بخش دیدگاه نظرات خود را با ما نیز در میان بگذارید.

اینها را نیز بخوانید

راهنمای انتخاب لباس برای اشکال مختلف بدن؛ بدن گلابی

راهنمای انتخاب لباس برای اشکال مختلف بدن؛ بدن ساعت شنی

چهار مدل کیف مجلسی متناسب با اشکال مختلف بدن

کیمونو برای بالاتنه‌های درشت

Untitled-1

این نوع لباس‌ها بدن را یک دست نشان می‌دهد و توجه را از قسمت‌های برجسته و چربی‌های اضافه دور می‌کند. اگر پاهای باریکی دارید و یا ران‌ها و ساق‌های پای‌تان نسبت به بالاتنه‌تان کوچک‌تر هستند، می‌توانید این کیمونوها را با یک پیرهن تنگ و کوتاه در زیر، همراه با جوراب یا ساپورت یا بدون آنها بپوشید.

حریر آزاد برای پایین‌تنه‌های بزرگ

Untitled-2

اگر از حجم ران و یا لگن خود راضی نیستید و یا فکر می‌کنید نسبت درستی با بالاتنه‌ی شما ندارند، می‌توانید از لباس‌ حریر با دامن آزاد و گشاد استفاده کنید. این لباس‌ها توجه را به بخش بالاتنه جلب می‌کند و چون جنس پارچه‌ی حریر لخت و سبک است، حجم واقعی پایین‌تنه‌ی شما را نشان نخواهد داد.

پارچه‌های تیره برای ظاهر متناسب

Untitled-3

هر اندامی که داشته باشید پارچه‌های تیره، شما را به دلخواه‌تان نزدیک‌تر می‌کند. اگر فکر می‌کنید مدل لباسی که انتخاب کرده‌اید، کمکی به تناسب اندام شما نخواهد کرد حداقل کاری که می‌توانید انجام دهید، پوشیدن آن با پارچه‌های تیره‌تر است.

آستین بلند برای پوشاندن بازوهای بزرگ

Untitled-4

برای کوچک نشان دادن بازوهای بزرگ تقریبا هیچ راهی جز پوشیدن لباس آستین بلند نیست؛ هرچند پیشنهاد ما این است که اگر واقعاً با سایر اعضای بدن خود مشکلی ندارید، از این موضوع نیز چشم‌پوشی کنید!

اگر تصمیم به انتخاب یک لباس آستین بلند دارید، نگران نباشید چون سایر گزینه‌های زیبایی یک لباس مهمانی را از دست نخواهید داد. می‌توانید روی اندازه، گشاد و یا تنگ بودن آن تصمیم بگیرید اما روی گزینه‌ی آستین سفید و یا با رنگ روشن، بیشتر فکر کنید.

گشاد و یک سره برای پوشاندن اندام طبقه‌یی و پهلوها

Untitled-5

لباس‌هایی که طرح آنها گشاد، آزاد و صد البته بدون چین اضافه است، گزینه‌ی خوبی برای کسانی به شمار می‌آید که دوست ندارند، طبقات چربی‌های اضافه و پهلوهای‌شان در لباس مهمانی مشخص باشد. باز هم تأکید می‌کنیم که هر چین اضافه‌ای در این لباس‌ها شما را چاق‌تر نشان می‌دهد؛ گشادی این لباس‌ها تنها باید از برش آنها نشأت گرفته باشد.

برش راسته‌ برای پایین تنه‌ی بزرگ

Untitled-6

اگر ران بزرگی دارید، پیراهن راسته‌، بدون برش زیر سینه را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم اما اگر تنها از سایز لگن خود راضی نیستید، می توانید پیراهن‌های راسته یک سره را امتحان کنید. چون در قسمت کمر فرورفتگی و یا برش ندارند، کمر را باریک و دور لگن را بزرگ‌تر نشان نمی‌دهند.

یقه هفت برای بالاتنه درشت

Untitled-7

اگر سایز دور سینه‌تان بزرگ است و یا شانه‌های پهنی دارید، یقه‌ی هفت بهترین انتخاب شماست، چندان تفاوتی ندارد که این یقه روی پارچه برش خورده باشد و یا یک مدل بالاتنه‌ی چپ و راستی باشد. اگر در عین حال بازوهای بزرگی دارید و می خواهید لباس بدون آستین داشته باشید، حتماً به سراغ یقه‌ی هفت بروید.

نویسنده: شکوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *