بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد بانوان / شیک پوشی با لباس مشکی یکدست

شیک پوشی با لباس مشکی یکدست

همه ما از اینکه لباس مشکی بپوشیم لذت می بریم، چراکه این رنگ به راحتی با رنگ ها و اکسسوری های دیگر ست می شود. اما اگر در مورد اینکه ظاهرتان خسته کننده به نظر برسد نگران هستید و یا نمی خواهید شبیه کسانی شوید که به مراسم ختم می روند، ما روش هایی به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید ظاهرتان را با لباس های یکدست مشکی، متفاوت و خاص کنید. 

استفاده از طرح برای افزودن رنگ و لعاب

ست مشکی لباس، انتخاب ایده آلی برای برجسته کردن اکسسوری هاست. شاید شما علاقه ای به پوشیدن لباس هایی با طرح پلنگی نداشته باشید، اما یک کیف دستی شیک با طرح پلنگی روشی فوق العاده برای افزودن کمی رنگ و لعاب به لباس مشکی و ساده خواهد بود. با این روش می توانید نمایش باشکوهی برای کیف مورد علاقه‌تان داشته باشید.

استفاده جزئی از رنگ ها

کیف ها تنها اکسسوری هایی نیستند که می توانند لباس های یکدست مشکی‌تان را جذاب کنند. می توانید از یک روسری ابریشمی استفاده کنید و مانند یک دستمال گردن آن را به دور گردنتان گره بزنید تا به لباس های مشکی خود، ظاهری متفاوت ببخشید؛ بدون اینکه خللی در رنگ یکدست لباستان به وجود بیاید.

استفاده از کمربند

البته که کمربند بر روی لباس مشکی خیلی به چشم می آید. افزودن یک کمربند رنگی یا متالیک به دو دلیل نتیجه بخش خواهد بود: اول اینکه کمربندها نمایی زیبا به لباس های مشکی می بخشند و دوم، استفاده از کمربند شما را لاغرتر نشان می دهد.

مطمئن شوید کفشتان به چشم می آید

برای جذاب تر کردن لباس های مشکی یکدست‌، اکسسوری ها نقش بهترین دوستتان را ایفا خواهند کرد. یک شلوار مشکی با کت و یا مانتو مشکی، ظاهری مانند ستاره ها به شما می بخشد، به شرطی که از یک کفش یا صندل بندی پاشنه دار استفاده کنید. البته به یک نکته توجه داشته باشید که منظور از کفش الزاماً کفش های پاشنه دارنیست. یک کفش کتانی هم می تواند به اندازه کفش های پاشنه بلند ظاهر جذابی داشته باشد.

استفاده از ترکیب جنس ها و بافت ها

سعی کنید ست مشکی لباستان را با جنس پارچه های متفاوت مانند چرم، جیر و یا خز مصنوعی ترکیب کنید تا به جذابیت هر تکه بیافرزایید.

تناسب را به هم بریزید، تعادل را حفظ کنید

کلید اصلی برای اینکه در ست لباس مشکی جذاب به نظر برسید، این است که بدانید چگونه با انتخاب مناسب لباس بالا تنه، پایین تنه، کیف و کفش حس تعادل را در ایجاد کنید، بدون اینکه ظاهر خسته کننده ای پیدا کنید.

پوست بدن تفاوت ایجاد می کند

در نگاه اول به این استایل کاملاً مشکی، متوجه می شوید که ظاهری زیبا و شیک دارد. اما اگر با دقت تر نگاه کنید، متوجه قسمت های توری این کت می شوید. لباس های یکدست مشکی گاهی خشک و رسمی به نظر می آیند، اما با جزییات کوچک مانند آنچه در این تصویر می بینید، می توان لباس مشکی را به روز، زیبا و مناسب جلوه داد.

هماهنگی لباس های کوتاه و گشاد

علاوه بر مشکی، این قانون برای تمام رنگ ها صادق است. اگر دامن یا لباس کوتاه انتخاب کرده اید، سعی کنید خیلی تنگ و چسبان نباشد. این هماهنگی بین قد و اندازه لباس، تاثیر بسیاری در ظاهر شما ایجاد خواهد کرد.

انتخاب جزئیات کم ولی فوق العاده

حاشیه زیبای این شلوار را ببینید. جزییات ظریف مثل این حاشیه تفاوت زیادی میان ظاهری معمولی با ظاهری خاص ایجاد می کند. به این صورت همه از شما خواهند پرسید که شلوارتان را از کجا خریده اید.

پس بهتر است برای اینکه لباس مشکی شما بهتر و بیشتر به چشم بیاید نکات مهمی که ذکر شد را رعایت کنید تا همیشه بتوانید ظاهری شیک و متفاوت داشته باشید.

منبع: purewow

نویسنده: نیلوفر اسلامی حقیقت

نیلوفر اسلامی حقیقت
نیلوفر مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و تحصیلات تکمیلی را در رشته گرافیک دانشگاه الزهرا گذرانده. در زمینه تصویر سازی، نویسندگی و ترجمه فعالیت می کند و در واقع متخصص بازاریابی محتواست. با تولید و تصویر سازی متناسب محتوا، به بازاریابی محصولات کسب و کارهای آنلاین کمک می کند. اعتقاد دارد برنده بازی بهترین محتوا نیست، بلکه محتوایی است که به بهترین شکل انتشار پیدا می کند. عکاسی می کند و چند گالری عکس هم برگزار کرده. از دنیایی مد و تبلیغات لذت می برد و با مطالعه سعی می کند اطلاعاتش را در این زمینه بالا ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *