بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد بانوان / ادامه کودکی با لباس های سرهمی

ادامه کودکی با لباس های سرهمی

خیلی از ما خاطرات خوشی از یک دوره خاص زندگی به یاد داریم. برخی لباس های جذاب که مرتبط با یک برهه زمانی هستند، بعد مدتی از مد می افتند. چند سال می گذرد و می بینید لباسی که همیشه عاشق آن بوده اید دوباره مد روز شده است. در صحنه های مد و بسیاری افراد عادی، این لباس را بر تن می کنند. خبر خوب این است که این لباس به صدر لیست شما باز می گردد. اما خبر بد این است امکان دارد این لباس دیگر مناسب سن و سال شما نباشد. یکی از این لباس ها که دوباره به صحنه های مد بازگشته، لباس سرهمی است.

در صورتی که بالای ۲۲ سال سن دارید و می خواهید این لباس های جذاب و البته خاص را بر تن کنید، خیالتان راحت باشد. در ادامه شیوه های پوشیدن لباس سرهمی را از نظر خواهیم گذراند.

پیراهن آستین گشاد

معمولاً طراحی لباس سرهمی به شکلی است که مقداری جذب تر از لباس های رسمی یا بلوز و دامن های عادی است. به همین دلیل برای تکمیل سبک خود و رعایت تناسب ظاهری، بهتر است مقداری به فکر لباس های گشادتر باشید. در دنیای مد معمولاً برای نمود بهتر یک لباس و تأکید بیشتر بر آن، سعی می شود از سبک یا رنگ مخالف آن استفاده شود. از همین رو پیراهن های آستین گشاد و مدل هایی که آستین کلوش دارند گزینه مناسبی خواهند بود. این پیراهن ها همچنین برای فصل گرما بسیار ایده آل هستند.

بلوز جین یا کتان

نوعی بلوز کتان با عنوان شامبری (Chambray) وجود دارد که ظاهری شبیه جین ولی سبک تر دارد. اگر شومیز کتان یا جین سبُکی با این طرح پیدا کردید، می تواند ظاهری فوق العاده با لباس سرهمی برایتان ایجاد کند. اگر از جین استفاده می کنید حتماً از سرهمی تان روشن تر باشد تا ظاهری روزمره و دوست داشتنی پیدا کند.

بلوز آستین بلند

لباس سرهمی همراه بلوز آستین بلند تیره، جلوه زیبایی دارد. در این سبک پوشش سعی کنید از اکسسوری هایی استفاده کنید که با رنگ پوست شما تضاد ایجاد می کنند. این سبک، ظاهری روزمره و تا حدودی ورزشی برایتان به ارمغان می آورد. اگر لاغر اندام هستید سعی کنید بلوزهای آزاد تر انتخاب کنید و برعکس.

کت تک

همیشه آنچه زیر لباس سرهمی می پوشید اهمیت ندارد. یک بلیزر (Blazer) یا کت تک نیز می تواند ظاهری کاملاً متفاوت برای شما ایجاد کند. در صورتی که سبک پوشش رسمی تری می خواهید، می توانید با پوشیدن کت تک روی سرهمی خود به آن دست یابید. سعی کنید با استفاده از کفش و اکسسوری هایی با رنگ گرم، به سبک خود حالت بهتری ببخشید.

روپوش های بلند

در فصل بهار و پاییز، کت یا ژاکت بلند می تواند با این لباس گزینه مناسبی باشد. البته بسته به جنسشان، می توان این لباس ها را به راحتی در فصل تابستان نیز  امتحان کرد.

منبع: purewow

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *