بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / ست بپوشیم / مدل لباس زنانه (بخش اول) : شیک پوشی برای دیدارهای خاص

مدل لباس زنانه (بخش اول) : شیک پوشی برای دیدارهای خاص

لباس زنانه با تنوع بسیار برای هر مناسبتی، گزینه های زیادی از طرح و رنگ های گوناگون در اختیار ما قرار می دهد. اما برای موقعیت های خاص، دقت بیشتری به خرج می دهیم تا بهترین ظاهر را برای خود بسازیم. به ویژه در برنامه هایی برای خوشحال کردن کسانی که دوستشان داریم. پس جدا از هدیه ای که در نظر گرفته ایم، مهم ترین کار آراسته بودن است. در ادامه، ست پیشنهادی سحر موسوی، استایلیست بامیلو را در موقعیتی خاص برای افراد خاص، مشاهده خواهید کرد.

روسری گل دار زنانه

مدل زنانه-روسریبرای چنین موقعیت هایی، روسری های ساتن ظاهر رسمی تری ایجاد می کنند. حاشیه بته جقه مانند این روسری گل دار روی زمینه قرمز، زیبایی بیشتری پیدا می کند. به دلیل اندازه نسبتاً بزرگ آن نیز، بهتر است با لباس های تیره ترکیبش کنید. رنگ قرمز علاوه بر جلب توجه، چهره را شاداب و پرانرژی نشان می دهد. شاید هم با برق چشمانتان ترکیب جذاب تری ایجاد کند.

شنل تک دکمه فوتر زنانه

شنل فوتر زنانهبرای هوای سرد زمستانی، پالتو های متنوعی وجود دارند. اما شنل ها همیشه کلاسیک و خاص ترند. این شنل فوتر، از الیاف فشرده پشمی تهیه شده، آستر دار، گرم و سبک است. تکه دوزی پایین یقه با طرح جناقی، حس زمستانی آن را تکمیل می کند. همچنین پروانه های گلدوزی شده رنگارنگ، هماهنگی مناسبی با طرح روسری ایجاد می کنند.

شلوار پلی استر زنانه

لباس زنانه-شلوارشلوار جذب پیلی دار، انگار برای کفش پاشنه دار ساخته شده است. جنس لطیف و کرپ مانند این شلوار آن را برازنده هر موقعیتی می کند. همچنین قد تا قوزک دمپای شلوار، همراه کفش های پاشنه بلند، پا را کشیده و زیباتر نشان می دهد.

کیف دستی زنانه

کیف زنانهکیف دستی در پوشش بیرون از خانه ما جلب توجه زیادی می کند. به ویژه اگر اندازه بزرگ و رنگ شادی داشته باشد. رنگ قرمز جذاب این کیف را می توانید به راحتی با دیگر اکسسوری ها و لوازم جانبی خود هماهنگ کنید.

کفش چرم پوست ماری زنانه

کفش زنانهکفش پاشنه بلند گزینه بسیار مناسبی برای این ظاهر است. ترکیب این کیف و کفش قرمز کنار پوشش مشکی، تأثیر گذار خواهد بود. همچنین، طرح برجسته پوست ماری این کفش چرم طبیعی، جلوه متمایزی به آن بخشیده و نگاه ها را به سرعت به خود جلب می کند. آستر داخلی چرمی این کفش هم، راحتی و لطافت بیشتری به همراه دارد.

نویسنده: مژده تهرانی

مژده فعالیت خود را از روزهای آغازین بامیلو، در بخش تولید محتوا شروع کرد. تحصیلات او در رشته طراحی لباس و علاقه اش به مد و لباس، همواره باعث می شد که با دقت و حساسیت خاصی به کارش ادامه دهد. او علاقمند به خوراکی های هیجان انگیز، موزیک، فیلم، هنر و زبان شناسیست. اگر دختری را در کنار خیابان مشغول محبت به گربه ها دیدید تعجب نکنید، چون مژده عاشق همه حیوانات روی زمین است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *