بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / فیفامیلو، ویدئو های اختصاصی بامیلو از قلب جام جهانی

فیفامیلو، ویدئو های اختصاصی بامیلو از قلب جام جهانی

فیفامیلو! جام جهانی 2018 روسیه در راه است!

جام جهانی فوتبال، طرفدار و غیر طرفدار نمی شناسد. این روز ها، مردم سرتاسر دنیا جذب سرزمین های سرد روسیه شدند تا به سیل هیجان فوتبال در روسیه بپیوندند. بامیلو برای طرفدارانی که اخبار و حواشی جام جهانی را دنبال می کنند، خبر خوشی دارد. با بامیلو بلاگ همراه باشید. فیفامیلو!

در روسیه چه می گذرد‍‌‌‍‍‌؟‌‍

این روزها، در روسیه همه به زبان فوتبال صحبت می کنند. برخلاف کشورهایی چون فرانسه، آلمان یا برزیل که در دوره های گذشته میزبان جام جهانی فوتبال بودند، روس ها مدعی قهرمانی نیستند. با این وجود، مردم روسیه با شعار «هوا رو از من بگیر، جام جهانی رو نه» با آب و تاب بازی ها را دنبال خواهند کرد.

#فیفامیلو را از اینستاگرام بامیلو دنبال کنید

همکاران اعزامی ما به روسیه در حال تهیه ویدئو های جذاب و هیجان انگیز هستند. از موزۀ جام جهانی گرفته تا حواشی داغ بازی های فوتبال. در ویدئوی اول کمی به موزۀ جام جهانی می پردازیم. جایی که مدل موی منحصربفرد رونالدو، دست خدای مارادونا و حتی لباس و کفش مهدوی کیا جای گرفته. سیل طرفداران فوتبال و جهانگردانی که به روسیه جذب شدند را دنبال می کنیم و از نزدیک اخبار جام جهانی را برای شما بازگو می کنیم.

از امروز تا پایان جام جهانی، شما می توانید ویدئوهای اختصاصی اینستاگرام بامیلو را با هشتگ (#فیفامیلو یا #Fifamilo ) و از طریق صفحۀ رسمی بامیلو دنبال کنید.

مشاهدۀ ویدئوی  فیفامیلو

«موزۀ فوتبال جام جهانی 2018 روسیه»

در کنار اینستاگرام بامیلو، می توانید ویدئو های فیفامیلو را در آپارات هم دنبال کنید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

یک دیدگاه

  1. وااااااااای باورم نمیشه مهدوی کیام تو موزه جامجهانیه!!!
    مررسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *