بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / تخفیف ویژه خرید لباس : فرصتی ارزشمند برای خرید

تخفیف ویژه خرید لباس : فرصتی ارزشمند برای خرید

خرید لباس از دغدغه های همیشگی ماست. بیشتر آقایان سریع می روند سر اصل مطلب و در زمانی کوتاه خرید می کنند. برخی این شیوه را خریدی هدفمند می دانند. از طرفی دیگر، خانم ها حاضرند زمان بسیاری صرف گشت و گزار در مراکز خرید کنند. برخی دیگر می گویند خانم ها «خرید کردن» را نوعی تفریح می دانند و از کش دادن آن لذت می برند.

اما در خرید های اینترنتی با صرف زمانی کمتر به لباس مورد نظر دست خواهید یافت. به خصوص اگر آن لباس را برای مهمانی فردا شب نمی خواهید و برای دریافت آن عجله ای ندارید.

از «تخفیف خرید لباس» به راحتی نگذرید

بسیاری از ما برای خرید های خود برنامه ریزی می کنیم. با این کار کالای مورد نیاز خود را به دست می آوریم و در اواخر ماه به جای اسنپ گرفتن، مسیر بازگشت از محل کار را پیاده طی نمی کنیم. تخفیف های این چنینی، هرچند کوچک و بزرگ برای شما یک فرصت سرمایه گذاری به حساب می آیند. اگر در این ماه برای یک شلوار گران قیمت پول کنار گذاشتید، در یک تخفیف خوب می توانید همان شلوار گران را به قیمتی منصفانه تر تهیه کنید و آن را با یک کمربند یا پیراهن شیک تکمیل کنید. به علاوه می توانید برای عزیزان خود هدیه بگیرید.

در ادامه به شما پیشنهاد می کنیم از گلچین محصولات تخفیف دار آقایان و خانم دیدن کنید.

پیراهن مردانه

تی شرت و پولوشرت مردانه

 

بلوز و شومیز زنانه

شلوار زنانه

ساعت زنانه

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *