بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد بانوان / ۵ استایل شلوار کتان کاغذی کمر دار

۵ استایل شلوار کتان کاغذی کمر دار

شلوار کتان کاغذی برای فصل بهار و تابستان بسیار عالی است که به دلیل سبک و خنک بودن یکی از گزینه های پرکاربرد این فصل ها بشمار می رود. مدل فاق بلند و کمردار این شلوارها مدتی است که در بسیاری از صحنه های مد دیده می شود. مدلی که در این مطلب به آن اشاره می کنیم به رنگ خاکی است که رنگی شیک و خاص محسوب می شود. در صورتی که می خواهید شلوار کتان کاغذی را در سبک های مختلف (ورزشی، روزمره یا رسمی) بپوشید، ادامه این مطلب را با بامیلو بلاگ همراه باشید.

سبک ورزشی

شلوار کتان کاغذی

اگر به سبک ورزشی علاقه دارید، ترکیب این شلوار با بلوز آزاد و کفش کتانی گل دار عالی خواهد بود. از آنجایی که شلوار کتان کاغذی را به رنگ خاکی انتخاب کرده ایم، بهتر است برای رسیدن به سبک ورزشی از رنگ های روشن استفاده کنید. البته رنگ های بسیار روشن که تضاد زیادی ایجاد می کنند، برای بالاتنه مناسب نخواهند بود. سرخابی، آجری، قرمز روشن، قهوه ای روشن و بژ گزینه های مناسبی برای بلوز هستند. رنگ کفش های کتانی هم بهتر است سفید یا خاکستری باشد.

سبک رسمی

شلوار کتان کاغذی

البته شلوار کتان کاغذی مناسبت زیادی با محیط رسمی ندارد. نبود تضاد رنگی زیاد بهترین کار برای رسمی کردن این سبک پوشش است. برای بالاتنه یک بلوز خاکی رنگ انتخاب کنید. سعی کنید رنگ آن حتماً از شلوار تیره تر باشد. قهوه ای روشن نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. کفش های تخت برای تکمیل سبک رسمی بهترین انتخاب هستند. در صورت تمایل می توانید از صندل های تخت نیز استفاده کنید.

سبک نیمه رسمی

شلوار کتان کاغذی

بسیاری افراد سبک رسمی را دوست ندارند. در عین حال برخی مواقع برای محیط های خاص نمی توان از سبک ورزشی و روزمره استفاده کرد. به عنوان مثال یک مهمانی خانوادگی که تقریباً فضای رسمی بر آن حاکم است جزو این محیط ها به حساب می آید. برای سبک نیمه رسمی می توان آن را با بلوز سفید و کفش های پاشنه بلند پوشید. آنچه در این سبک اهمیت بیشتری دارد رنگ بلوز و نوع کفش است. بلوز شما می تواند آستین کوتاه یا آستین بلند باشد. اما کفش ها را بهتر است پاشنه بلند یا لژدار انتخاب کنید. اگر رنگ بالاتنه و کفش ها را یکسان برگزینید، بهتر است. در غیر این صورت اگر احساس می کنید با رنگ پوستتان همخوانی ندارد، کفش های طلایی یا مشکی هم می توانند مناسب باشند.

سبک روزمره

شلوار کتان کاغذی

شاید بهترین گزینه برای پوشیدن شلوار جین کاغذی همین سبک باشد. معمولاً قواعد و اصول دیگر سبک ها در موارد روزمره صدق نمی کنند. کت جین، کفش راحتی سفید یا کرم و کلاه کرم یا خاکستری، می توانند مناسب این سبک پوشش باشد. می توانید برای یک استایل جسورانه تر رنگ کلاه را اندکی تغییر دهید. به عنوان مثال آبی آسمانی یا نقره ای را امتحان کنید. در صورتی که با کلاه میانه ای ندارید، شال همرنگ با آن هم کافی خواهد بود.

قرار ملاقات و مهمانی

شلوار کتان کاغذی

آخرین سبکی که معرفی می کنیم مربوط به قرار ملاقات ها و مهمانی های غیررسمی است. این جا است که کفش های پاشنه بلند به درد می خورند. پیشنهاد ما صندل پاشنه بلند است. بلوز یا شومیز گل دار نیز می تواند بهترین انتخاب برای این سبک باشد.

منبع: theguardian

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *