بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد بانوان / ۱۲ روش پوشیدن شلوار جین مشکی مطابق مد

۱۲ روش پوشیدن شلوار جین مشکی مطابق مد

شلوار جین مشکی یکی از اساسی‌ترین اقلام مد است که احتمالاً تا حالا داشته‌اید. شلوارهایی که در کمد آویزان کرده‌اید و تابه‌حال نپوشیده‌اید. اما آیا می‌دانید آن را به همراه چه چیزی بپوشید تا شیک و امروزی به نظر برسید؟ بیشتر وقت‌ها می‌توانید با استفاده از این شلوار و لباس‌های مختلف، برای خود ظاهر خوبی دست‌وپا کنید. از تیپ رسمی تا مهمانی و دورهمی با دوستان گرفته، تا ملاقات های غیررسمی.

سوییشرت و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

سوییشرت‌های طرح دار به‌عنوان نمادی از مد امروزی، برای هماهنگ شدن با شلوار جین جذب مشکی، کاملاً مناسب هستند. برای اینکه متناسب و کشیده‌تر به نظر برسید، سوییشرتی بارنگ روشن انتخاب کنید، تا توجه را به قسمت بالای بدنتان جلب کند. زیر سوییشرت خود یک تیشرت بلند یا شومیز دکمه‌دار بپوشید و لبه‌های آن را بیرون بگذارید، تا گرمای بیشتری به‌ظاهر خود ببخشید.

بلوز زنانه و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

گاهی اوقات بهترین ظاهر، ساده‌ترین‌ است. ظاهر شیک و جذاب یک بلوز زنانه بر روی شلوار جین مشکی فاق بلند و جذب، قابل‌تحسین است. وقتی شلوار جین فاق بلند می‌پوشید، بلوز خود را داخل کمر شلوار بگذارید تا جلوه زیباتری به اندامتان دهد. همراه این ظاهر، می‌توانید از کفش پاشنه‌بلند و زیورآلات برای مهمانی‌های عصر خود استفاده کنید. اما برای استفاده روزانه، با کفش‌های کتانی ظاهر شاداب‌تری خواهید داشت.

بلوز دنیم و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

چگونه با یک بلوز دنیم (جنس لباس‌های جین)، امروزی به چشم بیاییم؟ برای شلوار جین جذب مشکی، بلوز دنیم با طرح چهارخانه ریز، ست فوق‌العاده‌ای به شمار می‌آید. انگار که عقد آن‌ها در آسمان‌ها بسته‌شده! با بستن کمربند، خط کمرتان را مشخص کنید و برای ظاهری مدرن، آن را با نیم بوتی دخترانه هماهنگ کنید. علاوه بر آن می‌توانید برای گرما و شخصیت بخشیدن به‌ظاهر خود در روزهای سرد، از یک ژاکت یا سوییشرت‌ استفاده کنید.

طرح پوست حیوانات و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

شلوار جین جذب گزینه فوق‌العاده‌ای برای پوشیدن بلوزهای با طرح پوست حیوانات شماست. هماهنگ کردن چنین طرحی هایی با شلوار جین، کمک می‌کند تا ظاهرتان مدرن‌تر به نظر برسد و به شما احساس راحتی نیز می‌دهد. این ست را می‌توانید با کفش‌ پاشنه‌بلند در محل کار بپوشید و برای بعد از کار، آن را با کفش‌های کتانی مشکی یا سفید عوض کنید. این ظاهر شاد تقریباً برای همه‌جا مناسب است.

طرح هندسی و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

وقتی می‌خواهید در محل کار با شلوار جین مشکی، شیک به نظر بیایید این‌یک راه میان‌بر آسان به شمار می‌آید. فقط کافی ست یک بلوز شطرنجی سفید و مشکی را با شلوار جین مشکی خود هماهنگ کنید، تا آماده بیرون رفتن شوید. این ست را با کفش پاشنه‌بلند ساده مشکی در محل کار بپوشید و یا برای روزهای غیررسمی، کفش‌های عروسکی تخت مشکی به پا کنید.

ژاکت چرم و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

ژاکت چرم و شلوار جین مشکی، مانند ترکیب کره بادام‌زمینی و مربا هستند. استایلسیت‌ها و مدل‌ها به دلیل پوشیدن راحت و استفاده آن به‌عنوان ‌یک لباس شیک در مراسم متنوع، بر این ست تأکید دارند. از خرید به همراه دوستان گرفته تا ملاقات شبانه، می‌توانید یک ژاکت لطیف چرم مشکی را با یک بلوز دکمه‌دار و شلوار جین مشکی جذب و زا‌پ‌دار بپوشید. همچنین می‌توانید یک کت چرم را روی یک پلیور یقه‌اسکی مشکی، همراه با یک شلوار جین به تن کنید تا ظاهری درخشان و مدرن داشته باشید.

تیشرت طرح دار و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

آیا ظاهر شیک خانم‌های فرانسوی را حتی وقتی‌که لباسی ساده به تن دارند، می‌پسندید؟ پوشیدن لباس‌هایی به سبک مد پاریسی آسان است، و برای پوشیدن آ‌ن‌ها در دیدارهای غیررسمی انتخاب مناسب و راحتی به‌حساب می‌آید. به‌سادگی می‌توانید از یک تیشرت جذاب طرح دار سفید و مشکی، روی شلوار جین مشکی جذب خود استفاده کنید. این لباس به همراه کفش‌های عروسکی تخت مشکی، برای بهار و تابستان انتخاب مناسبی است. در ماه‌های سردتر نیز می‌توانید این تیشرت را بر روی یک بلوز آستین‌بلند سفید (یقه دار یا ساده) به‌کاربرده و نیم بوت را جایگزین کفش‌های تخت کنید.

تیشرت راه‌راه و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

لباسی سفید و مشکی و مطابق مد روز را امتحان کنید. برای اینکه در مواقع غیررسمی امروزی به نظر برسید، یک تیشرت راه‌راه الهام گرفته از مد پاریسی را، با شلوار جین دم پا گشاد مشکی، هماهنگ کنید. یک کیف شیک به آن‌ها اضافه کنید تا برای رفتن به خرید یا رستوران به همراه دوستانتان آماده‌باشید.

کت تک مشکی و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

شلوار جین جذب مشکی انتخابی فوق‌العاده برای محل کار است، اما این ظاهر فرانسوی به‌آسانی می‌تواند در روزهای غیررسمی نیز استفاده شود. با یک کت آزاد مشکی روی یک بلوز راه‌راه، همراه با شلوار جین مشکی، سبکی شیک بسازید. برای محل کار، آن را با بلوز سفید کلاسیک یا طرح دار عوض کنید. هر دو ظاهر به زیبایی با کفش‌های پاشنه‌دار ساده مشکی هماهنگ می‌شوند.

کت دنیم و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

دنیم رنگ و رو رفته آبی، با شلوار جین سنگ‌شور تیره، ظاهری دوست‌داشتنی ایجاد می‌کند. این لباس‌های آسان و راحت را می‌توان در هر فصلی پوشید. ظاهر این کت‌ها یادآور سبک راک است و می‌تواند برای کنسرت‌ها، میهمانی‌ها و قرارهای خودمانی انتخاب مناسبی باشد. برای داشتن ظاهری با این سبک، می‌توانید به‌سادگی شلوار جین جذب مشکی خود را با یک تیشرت سفید هماهنگ کرده و روی آن‌یک کت جین سنگ‌شور شده، بارنگ و سبک قدیمی بپوشید. ظاهر خود را با زیورآلات زنجیر دار و آرایش صورت و موی طبیعی، بهتر کنید.

پیراهن چهارخانه و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی

می‌دانید که شلوار جین مشکی با یک بلوز چهارخانه، ظاهر فوق‌العاده‌ای می‌سازد. اما گزینه‌های بسیار زیادی برای این سبک لباس وجود دارد. لباس‌های این‌چنینی، از سبک موسیقی گرانج -از زیرشاخه‌های موسیقی راک دهه ۸۰ میلادی، به معنای ناجور و کثیف، که هنرمندان آن ظاهری ژولیده و ضد مد داشتند – الهام گرفته‌شده است. پوشش روزمره این روزها تا حدودی متمایل به لباس‌های دورنگ، مانند بلوز چهارخانه سفید و مشکی و شلوار جین جذب مشکی است. می‌توانید با توجه به سبک و سلیقه خود، این بلوز  را با دکمه‌های بسته و یا روی یک تیشرت سفید ساده به تن کنید. این لباس‌ها را می‌توانید با نیم بوت تخت بپوشید و یا کفش‌های کتانی بارنگ‌هایی شاد، به‌ظاهر خود اضافه نمایید.

بلوز سفید و شلوار فاق بلند مشکی

شلوار جین مشکی

شلوار جین و بلوز سفید یک ترکیب کلاسیک به شمار می‌رود و به دلیل راحت هماهنگ شدن با دیگر لباس‌ها، موردعلاقه بسیاری از استایلیست‌های مد است. وقتی بلوز دکمه‌دار خود را داخل کمربند شلوار جین فاق بلند خود بگذارید، ظاهر مدرنی خواهید داشت. برای محل کار آن را با کفش پاشنه‌بلند مشکی ساده بپوشید و از زیورآلاتی مانند ساعت‌های شیک و کیف‌های دستی چرمی استفاده کنید. برای مهمانی‌های عصرانه نیز، این لباس را با یک گردنبند بزرگ و نیم بوت پاشنه‌بلند استفاده کنید.

نویسنده: مریم منوچهری

مریم کارش را با روزنامه‌نگاری شروع کرد. او عاشق نوشتن هست، نوشتن درباره همه چیز. فهمیدن این نکته و آگاهی از فنون روزنامه‌نگاری سبب شد که درباره همه چیز به طرز خلاقانه و جذابی مطلب بنویسد. پی گرفتن این راه باعث شده که مریم نویسنده‌ای باشد که هم قصه می‌نویسد و کتاب چاپ می‌کند و هم علاقه‌مند به حوزه‌ی تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های اینترنتی ست. علاوه بر نوشتن، احترام به محیط زیست و دنیای حیوانات، توجه به حقوق زنان و کودکان، فوتبال، تهران، غذا و آشپزی هم در لیست علاقه‌مندی‌های او قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *