سبک پوشش متناسب با رنگ های زمستان امسال (1396)
بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / سبک پوشش متناسب با رنگ های زمستان امسال (۱۳۹۶)

سبک پوشش متناسب با رنگ های زمستان امسال (۱۳۹۶)

در این مطلب پیشنهاداتی در مورد رنگ های زمستانی سال 2017-2018 ارائه می کنیم. این رنگ های ارائه شده برای زمستان امسال تاثیر به سزایی در دنیای مد و فشن دارند و در لباس های مردانه، زنانه و کودکانه مورد استفاده قرار می گیرند. این رنگ ها را می توانید در دکوراسیون داخلی خانه هم استفاده کنید.

رنگ های زمستانی

سبک پوشش متناسب با رنگ های زمستان امسال (1396)

هماهنگی رنگ های همجنس

سایه های رنگ آبی پرسپکتیو جدیدی از طیف رنگی سردترین آبی ها تا تیره ترین آن ها را ارائه می کند. آبی های یخی، آسمان عصرهای زمستان هستند و حس متانت و آرامی را منتقل می کنند. آبی و خاکستری های تیره نشان دهنده تفکرات عمیق و گوشه گیرانه زمستان هستند و خنثی کننده شدت این آبی های تیره سایه های کمرنگ خاکستری است که در نهایت به احساسات نوسانی منجر می شود که با تنالیته های این رنگ به وجود می آید.

اگر کنجکاوید در مورد رنگ سال 2018 بیشتر بدانید مطلب رنگ سال ۲۰۱۸ را در بامیلو بلاگ بخوانید.

رنگ سال ۲۰۱۸ (بنفش اولترا) توسط مؤسسه پنتون معرفی شد!

رنگ زنانه زمستان امسال (1396)

سبک پوشش متناسب با رنگ های زنانه زمستان امسال (1396)

نت هایی به رنگ عشق

نت هایی از فانتزی های دست نیافتنی بیانگر رنگ زنانه زمستانِ امسال هستند. این نت ها با صورتی بسیار کمرنگی آغاز می شوند که باعث می شود قلب از تپیدن باز بماند و نگاه ها را خیره کند. عشق، کم کم با نفوذ سایه های نرم و ضعیفی از قهوه ای به رقص در می آید. این حس قوی با درخشش سریع رنگ خرمایی تیره که حس تعلق و محبت را نشان می دهد دنبال می شود. سایه های تیره رنگ قهوه ای، حس آرامش و سکون به وجود می آورند و درخشش نرمی از رنگ بژ روشن، الهامگر قلبی شکسته خواهد بود که افسونِ شور عشقی قدیمی است.

رنگ مردانه زمستان امسال (1396)

سبک پوشش متناسب با رنگ های مردانه زمستان امسال (1396)

همنشینی تنالیته های روشن و آرامش بخش و سایه های تیره دیوانگی

سایه های روشن و جذاب و آرامش بخش آبی در تناقض با رنگ های تیره نارنجی و قرمزی خواهد بود که بیانگر خشم و غضب هستند. سایه های متجانس رنگ بنفش، ذهن را آرام می کند و روح را نوازش می دهد. مشکی ذغالی با تمام خلوصش هسته اصلی تمام رنگ ها است و در نتیجه همیشه یک معما باقی می ماند. در میان رنگ های  تیره ای که نشان دهنده خشم و غضب هستند همنشینی رنگ های رویایی بنفش و آبی های آسمانی آرام بخش شکلی از هنری بدیع و زیبا به وجود می آورد.

رنگ کودکانه زمستان امسال (1396)

سبک پوشش متناسب با رنگ های کودکانه زمستان امسال (1396)

افزونه خوشی و سرمستی در یک روز شاد

گسترش تنالیته های رنگ صورتی و سفید برای نمایش معصومیت و زیبایی دنیای کودکانه ضروری است. خاکستری هایی که کمی رنگ آبی دارند حس آرامشی که آسمانی صاف و بی ابر دارد را منتقل می کنند. در جایگاه رنگی درخشان، رنگ بنفشِ بادمجانی مفهوم فانتزی و کنجکاوی را بر می انگیزد. قهوه ای های تیره و روشن باعث ثبات ذهن می شوند و گرما بخش رنگ های سرد خواهند بود.  با افزودن یک طرح پلنگی مشکی و خاکستری کمی ماجراجویی به این رنگ ها ببخشید تا به دنبال آن حس سرزندگی با قدرت هر چه تمام تر خود را به نمایش درآورد.

رنگ دکوراسیون داخلی زمستان امسال (1396)

سبک پوشش متناسب با رنگ های دکوراسیون زمستان امسال (1396)

سایه های شیک

خاکستری آبی های گنگ، به استایل مدرن خانه شما کمی لطافت می افزایند. رنگ های کرم و شیری و بنفش در کنار آبی های تیره و مات ترکیبی زیبا خلق می کند. با افزودن رنگ های قهوه ای و نسکافه ای توان و قدرت بیشتری به این ترکیب بیفزایید. قهوه ای مخملی با رگه هایی از رنگ طلایی حس باشکوهی به سایه های خنثی در رنگ های شما می بخشد و نتیجه اش دکوراسیونی شیک و متفاوت خواهد بود.

جشن زمستان امسال را می توانید با حس گرمای حاصل از رنگ های درخشان و گرمی که به رنگ های آبی و سرد این فصل می افزایید به یادماندنی کنید.

منبع: weconnectfashion

نویسنده: نیلوفر اسلامی حقیقت

نیلوفر اسلامی حقیقت
نیلوفر مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و تحصیلات تکمیلی را در رشته گرافیک دانشگاه الزهرا گذرانده. در زمینه تصویر سازی، نویسندگی و ترجمه فعالیت می کند و در واقع متخصص بازاریابی محتواست. با تولید و تصویر سازی متناسب محتوا، به بازاریابی محصولات کسب و کارهای آنلاین کمک می کند. اعتقاد دارد برنده بازی بهترین محتوا نیست، بلکه محتوایی است که به بهترین شکل انتشار پیدا می کند. عکاسی می کند و چند گالری عکس هم برگزار کرده. از دنیایی مد و تبلیغات لذت می برد و با مطالعه سعی می کند اطلاعاتش را در این زمینه بالا ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *