بامیلو بلاگ / دنیای فناوری / تعویق زمان عرضه اسپیکر Home Pod اپل

تعویق زمان عرضه اسپیکر Home Pod اپل

 شرکت اپل به منظور اعمال تغییرات جدیدی در محصول خود تولید اسپیکر Home Pod را تا سال 2018 به تاخیر انداخت.

نماینده شرکت اپل در مصاحبه خود با سایت Verge در بیانیه ای مربوط به میزان پیشرفت تولید محصول جدید مورد انتظار این شرکت یعنی اسپیکر Home Pod، اظهارکرد که برای کار کردن بر روی آن به زمان بیشتری احتیاج دارند؛ او همچنین افزود بسیار مشتاق است تا زمان آن فرا برسد که مردم از اسپیکر Home Pod در منازل خود استفاده کنند، اما به وقت بیشتری تا زمان آماده سازی نهایی این محصول نیاز خواهد بود.

این مطالب را نیز بخوانید:

تاریخچه اپل (بخش اول): راز نام گذاری اپل

هوم پاد : شاگرد زرنگ جدید اپل

بر طبق ادعای این مقام مسئول عرضه این محصول در آمریکا، انگلستان و استرالیا در ابتدای سال 2018 انجام خواهد گرفت.

اسپیکر Home Pod

   برنامه ریزی اصلی و ابتدایی شرکت اپل برای تولید و عرضه اسپیکر Home pod در ماه دسامبر و با قیمت تمام شده ی 349 $ بود، اما این تاخیر با هدف افزایش کیفیت انجام گرفته است و اپل می خواهد کیفیت صدای آن را به حد مطلوبی همانند اسپیکر Sonos رسانده و دستیار صوتی آن را به رقیبی برای Amazon Echo و Google Home تبدیل کند.

اسپیکر Home Pod

این اسپیکر استوانه ای ویژگی های جالب و تحسین برانگیزی دارد، اما از ضعف های این اسپیکر تولید شده توسط شرکت اپل می توان به Siri اشاره کرد که در سطح الکسا (Alexa) یا گوگل (Google assistant) ظاهر نشده است. این ایراد می تواند این سوال را در ذهن کاربران ایجاد کند که چرا رویکرد و تمرکز اصلی اپل از ابتدای معرفی این محصول در رویداد WWDC که در ماه ژوئن برگزار شد ابتدا پخش موسیقی بوده و سپس بر روی امکانات هوشمند آن کار شده است.

اسپیکر Home Pod

به طور واضح مشخص نشده است که به چه دلیلی اپل تصمیم گرفت تا تولید اسپیکر Home Pod را به تعویق بیندازد، اما کناره گیری از بازار فروش در ابتدای سال میلادی امری نیست که شرکت ها به سادگی از کنار آن عبور کنند. اپل بدون تعیین کردن تاریخ دقیقی برای عرضه اسپیکر Home Pod، ابتدای سال 2018 میلادی را به اطلاع عموم رسانده است. به نظر می رسد که علاقمندان به استفاده از این محصول باید اندکی بیشتر انتظار بکشند.

منبع : Theverge

نویسنده: علیرضا اصغری

علیرضا ۲۰ و خورده ای سال پیش در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود. سینمای هالیوود، بازیهای کامپیوتری و موسیقی پیکره اصلی و حدود ۹۹.۹% محتویات ذهن این فرد را تشکیل داده است اما او همیشه خودرا آماده یادگیری و تجربه موضوعات جدید می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *