بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / روز جهانی کفش قهوه ای: سبک پوشش خود را بروز کنید
روز جهانی کفش قهوه ای

روز جهانی کفش قهوه ای: سبک پوشش خود را بروز کنید

اگر نگاهی به قفسه ی کفش های خود بیندازید تقریباً هر رنگی در آن یافت می شود. کفش مشکی، سفید، قرمز و حتی سبز در آن پیدا خواهد شد. اما در این میان، کفش قهوه ای مقداری با بی مهری رو به رو شده است.

روز جهانی کفش قهوه ای فرصت مناسبی است که برای تکمیل سبک خود نگاهی به این رنگ خاص هم داشته باشیم.

شاید به نظرتان روز جهانی کفش قهوه ای مقداری عجیب به نظر برسد. مگر برای کفش هم روز جهانی وجود دارد؟ آن هم یک رنگ بخصوص آن؟ بدون شک 365 روز آنقدر زیاد هست که بتوان برای کفش قهوه ای هم جایی باز کرد. ادامه مطلب را با بامیلو بلاگ همراه باشید.

روز جهانی کفش قهوه ای

4 دسامبر هر سال روز جهانی کفش قهوه ای است. شاید نام گذاری یک روز به نام کفش قهوه ای مقداری عجیب به نظر برسد اما قهوه ای در میان رنگ ها از شخصیت خاصی برخودار است. تنها کسانی از کفش های قهوه ای استفاده می کنند که افراد بی باک و متفاوتی باشند.

کفش های قهوه ای بیشتر با جنس چرم عرضه می شوند. از این رو می توان از کیفیت و دوام بالای آن اطمینان حاصل کرد. کفش قهوه ای برای آقایانی که به ظاهر آراسته اهمیت می دهند گزینه ی فوق العاده ای است. از طرفی مثل کفش های مشکی بسیار رسمی نبوده و برق بسیار زیادی هم نمی زند.

سبک پوشش مناسب

استایل کفش قهوه ای

جدای از سبک پوشش رسمی، برای روزهای عادی هم می توان از این کفش ها استفاده کرد. روز جهانی کفش قهوه ای، کفش هایی را به شما پیشنهاد می دهد که تقریباً برای هر مناسبتی ایده آل هستند. کفش قهوه ای مخصوص افرادی است که از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند.

شاید بهتر باشد یک بار دیگر نگاهی به قفسه ی کفش های خود بیندازید و جای خالی کفش های قهوه ای را در این روز پر کنید. بهترین انتخاب برای آقایان کفش های چرمی است.

آقایان یا بانوان؟

بوت قهوه ای زنانه

بدون شک نمی توان محدودیتی برای این رنگ در نظر گرفت. روز جهانی کفش قهوه ای مخصوص یک جنس خاص نیست. هم آقایان و هم بانوان می توانند از این رنگ زیبا استفاده کنند.

شاید برای بانوان بهترین انتخاب چکمه و نیم بوت باشد. در حال حاضر که فصل زمستان نزدیک تر می شود می توان کم کم به فکر پوشیدن چکمه بود. نظرتان چیست که این بار رنگ قهوه ای را مد نظر داشته باشید؟

منبع: daysoftheyear

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *