بامیلو بلاگ / گوناگون / روز جهانی دختران کوتاه قد، این جواهرات کوچک و دوست داشتنی

روز جهانی دختران کوتاه قد، این جواهرات کوچک و دوست داشتنی

روز جهانی دختران کوتاه قد یک جشن سالانه است که در روز 21 دسامبر مصادف با 30 آذر جشن گرفته می شود. دختران کوتاه قد بهترین شریک زندگی هستند، چرا که بهتر از هر دختر دیگری می توانند لقب «تو بغل جا شو» را به خود اختصاص بدهند. اگر دختران کوتاه قدی را می شناسید که تاکنون آن ها را به خاطر قدشان مورد تمسخر قرار داده اید یا دست انداخته اید، امروز روزی است که باید آن ها را مورد ستایش قرار بدهید. این یک حقیقت است که افراد کوتاه قد عمر طولانی تری دارند. پس بهتر است به جای تمسخر، آن ها را روی دست بلند کنید و به دنیا نشان بدهید. روز جهانی دختران کوتاه قد بهترین روز برای نشان دهدن علاقه و عشق خود به این نسخه های کوچک و دوست داشتنی از دختران است.مهم نیست قدشان چقدر کوتاه است، مهم آن عشق و محبت زیادی است که در قلبشان جاری است.

تاریخچه روز جهانی دختران کوتاه قد

تاریخچه، مبداء و بنیانگذار روز جهانی دختران کوتاه قد مشخص نیست. این مناسبت در اولین روزفصل زمستانِ هر سال جشن گرفته می شود. روز جهانی دختران کوتاه قد معمولاً کوتاه ترین روز سال است. این روز شاید توسط دختر قد کوتاهی که خودش هم به خاطرکوتاهی قد مورد تمسخر قرار می گرفته به وجود آمده باشد. ممکن است بنیانگذار روز جهانی دختران کوتاه قد عاشق کارهایی بوده است که این دختران انجام می داده اند و به همین دلیل هم روزی را در تقویم برای قدردانی از آن ها مشخص کرده است. دختران کوتاه قد بسیار دوست داشتنی و بانمک هستند؛ اکثر آن ها افرادی بلندپرواز و مستقل به شمار می روند. کوتاه قد تر از بقیه بودن چیزی نیست که باعث خجالت شود و به همین دلیل هم این روز برای آن ها جشن گرفته می شود.

مزیت کوتاه قد بودن

دختران کوتاه قد

این دخترهایی که ما آن ها را با لقب « تو بغل جاشو» معرفی می کنیم مزیت هایی هم نسبت به بلندقدها دارند، بنابراین واقعاً لازم است که از آن ها به خاطر قدشان قدردانی کرد. یافتن کفش برای این جواهرات کوچک بسیار ساده است، فقط کافی است روی صندلی مغازه های کفش فروشی بنشینند و خیالشان از اینکه کفش با سایز مناسب برای پایشان موجود است راحت باشد؛ چه بسا بسیاری از مغازه های کفش فروشی تخفیف ها خوبی برای کفش ها سایز کوچک خود می دهند.آن ها به راحتی می توانند در هر جایی پنهان شوند، حتی جاهای خیلی کوچک و تنگ، به علاوه می توانند از بودن در ردیف های جلو در هر مکانی لذت ببرند. برای دختران کوتاه قد خرید لباس در هر فصلی و از هر مغازه ای بسیار راحت است و این در حالی است که دختران بلند قد باید برای یافتن لباس با سایز مناسب قدشان، مغازه به مغازه بگردند. دختران کوتاه قد نیازی ندارند برای دیدن دیگران گردنشان را خم کنند و مهم ترین نکته در مورد دختران کوتاه قد آن است که آن ها در مقایسه با دختران بلند قد همیشه جوانتر به نظر می رسند.

جشن روز جهانی دختران قد کوتاه

دختران کوتاه قد

جشن گرفتن روز جهانی دختران کوتاه قد بسیار ساده است. در این روز از دختران کوتاه قدی که می شناسید قدردانی کنید تا به این وسیله آن ها را خوشحال کرده باشید. می توانید با برشمردن مزیت های کوتاه قد بودن احساس برتری در آن ها به وجود آورید. می توانید دختر کوتاه قدی که دوست دارید را به یک شام دوستانه دعوت کرده و لحظه های خوبی برایش خلق کنید. می توانید یک مهممانی با تزیینات کوتاه تر از حد معمول ترتیب دهید؛ مثلاً یک یک کوچک تهیه کنید و شمع های قد کوتاه روی آن بگذارید و یا مواردی به این شکل. اگر خود شما یک دختر کوتاه قد محسوب می شوید به جای اینکه احساس نادیده گرفته شدن داشته باشید به خاطر تمام مزیت های کوتاه قد بودن به خودتان ببالید.عکس خودتان را در کنار دختر کوتاه قد دیگری که می شناسید در رسانه های اجتماعی با هشتگ #روز_جهانی_دختران_کوتاه_قد منتشر کنید.

منبع: happydays-365

 

نویسنده: نیلوفر اسلامی حقیقت

نیلوفر اسلامی حقیقت
نیلوفر مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و تحصیلات تکمیلی را در رشته گرافیک دانشگاه الزهرا گذرانده. در زمینه تصویر سازی، نویسندگی و ترجمه فعالیت می کند و در واقع متخصص بازاریابی محتواست. با تولید و تصویر سازی متناسب محتوا، به بازاریابی محصولات کسب و کارهای آنلاین کمک می کند. اعتقاد دارد برنده بازی بهترین محتوا نیست، بلکه محتوایی است که به بهترین شکل انتشار پیدا می کند. عکاسی می کند و چند گالری عکس هم برگزار کرده. از دنیایی مد و تبلیغات لذت می برد و با مطالعه سعی می کند اطلاعاتش را در این زمینه بالا ببرد.

یک دیدگاه

  1. درودبرتمام دختران کوتاه قدعزیز.من خودم یکی ازاین عزیزانم.لیسانس علوم کتابداری دارم وبا۲۷سال سابقه درکتابخانه آموزش وپرورش زادگاهم دارم بازنشسته می شم.درآمدخوب ومکفی.سلیقه خوب.ارتباط اجتماعی قوی.درزمینه ترجمه انگلیسی به فارسی هم دستی داشته ونیزاتوبیوگرافی خودرابه نام راهم رایافتم نوشته که ۴سال پیش چاپ وبه دست علاقه مندان کتاب رسید.دل مابسیاربزرگ است.منطقی وعاقل وبامعرفت هستیم.امیدکه گذشت زمان وتحولات قرن ۲۱ارزش وتوانمندیهای ماراثابت کند.قدرمارابدانیدولطفا”جامعه ایرانی ماراازروی ظاهرقضاوت نکند.باسپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *