روز جهانی ارسال رایگان
ارسال رایگان
بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / بیست و چهارم آذر ماه، روز جهانی ارسال رایگان

بیست و چهارم آذر ماه، روز جهانی ارسال رایگان

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خرید آنلاین یک کالا از یکی از فروشگاه های آنلاین را دارید، اما متوجه می شوید که تقریبا به میزان برابر یا حتی بیشتر از هزینه آن کالا، باید هزینه ارسال بپردازید. یا شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که قصد خرید یک کالا از پیشنهاد های تخفیفی یکی از فروشگاه های اینترنتی را دارید اما این بار هم با مشکل هزینه ارسال رو به رو می شوید و بیشتر از میزان مبلغ تخفیف باید هزینه ارسال بپردازید، چرا که هزینه کالا خیلی کمتر از مبلغی است که برای ارسال رایگان سفارش لازم است. روز جهانی ارسال رایگان روزی است که در اکثر فروشگاه های اینترنتی معتبر دنیا می توانید بدون پرداخت هزینه خرید هر کالایی که نیاز دارید بخرید. در ادامه مطلب با بامیلو بلاگ همراه باشید تا بیشتر از این روز برای شما بگوییم.

روز جهانی ارسال رایگان به چه علت به وجود آمد؟

روز جهانی ارسال رایگان و خرید راحت تر

روز جهانی ارسال رایگان برای اولین بار در سال 2008 میلادی به وجود آمد. این روز هر ساله در ماه دسامبر یعنی آخرین ماه سال میلادی قرار دارد. روز جهانی ارسال رایگان همه ساله در پانزدهم دسامبر جشن گرفته می شود. این روز در تقویم شمسی سال 1396 برابر با بیست و چهارم آذر ماه خواهد بود. هدف از این روز خرید راحت اینترنتی برای مشتریان است. بنابراین بسیاری از فروشگاها و بازار های اینترنتی معتبر در «هزینه ارسال» خود تخفیف قابل توجهی قائل می شوند.

تاریخچه روز جهانی ارسال رایگان

روز جهانی ارسال رایگان

این روز در ابتدا در تاریخ 2008 به وجود آمد. در ابتدا این رویداد یک رویداد جهانی نبود، اما بعد از گذشت مدتی جهانی شد و به بیشتر کشور ها رسید. این روز برای حمایت از خریداران و در جهت خریدی راحت و بدون دغدغه ایجاد شد. با وجود این روز خریداران می توانستند از موج شلوغی ها آخرین شب های کریسمس فرار کنند و به راحتی کالاهای مورد نیاز خود را از فروشگاه های اینترنتی سفارش دهند. این تجربه در سال های ابتدایی آن نیز توانست موفقیت های زیادی کسب کند. از همان سال های ابتدایی بسیاری از خرده فروشان و فروشگاه های اینترنتی در این رویداد شرکت کردند و تجربه فروش های اینترنتی خوبی برای خریداران خود ایجاد کردند. نتیجه این روز این بود که درآمد زیادی راهی بازارهای تجارت آنلاین شدند و این پیشرفت باعث حمایت بیشتر از این تجارت های آنلاین شد.

این روز در کشور های دیگر چطور جشن گرفته می شود؟

روز جهانی ارسال رایگان و ارسال رایگان سفارش مشتریان

همانطور که گفتیم این روز تنها یک روز نمادین نیست و هدفی مشخص و کاربردی دارد. هدف آن خرید آنلاین راحت تر برای کاربران است. این روز در کشور هایی مانند هلند و کانادا شهرت بسیاری دارند و حتی بعضی از فروشگاه های اینترنتی تا روز کریسمس این رویداد را جشن می گیرند و تمام سفارشات تا روز کریسمس را به رایگان  و یا تخفیف هایی در هزینه ارسال برای خریداران می فرستند.

خریداران بدون خوردن تنه و ترس از زده شدن جیب آن ها توسط سارقان در این روز بدون هیچ مشکلی سفارشات خود را که امکان سفارش آن ها به صورت آنلاین وجود دارد از فروشگاه ها و بازارهای اینترنتی تهیه می کنند.

می دونستید که اولین فروشگاه جهان که فروش اینترنتی رو در اختیار کاربران قرار داد یک پیتزا فروشی مشهور در آمریکا به نام Pizza Hut بود؟ این اتفاق در سال 1994 برای اولین بار در جهان اتفاق افتاد

روز جهانی ارسال رایگان و ارسال رایگان بسته های پستی

در کشور های مختلف جهان در آخرین ماه سال و در این روز بسیاری از افرادی که قصد خرید اینترنتی را دارند، لیست فروشگاه هایی که در روز ارسال رایگان، به ارسال رایگان کالاها می پردازند را تهیه کرده و بیشتر خرید های خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. البته در این روز باید سریع بود، به این دلیل که موجودی اکثر کالاهای پرفروش و پرتقاضا در زمان های اولیه شروع این رویداد ممکن است به پایان برسند.

روز جهانی ارسال رایگان در بامیلو

 

هدف از این روز سهولت دریافت کالاست. اینکه شما بتوانید ساده و بدون دغدغه کالای خود را دریافت کنید. بازار اینترنتی بامیلو به مناسبت روز جهانی ارسال رایگان، برنامۀ ویژه ای در نظر گرفته است. در روز جمعه بیست و چهارم آذر ماه شما می توانید از طریق اپلیکیشن موبایل بامیلو و با استفاده از کد تخفیف زیر :

app_ersal

سفارش های خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

بنابراین سفارش های بیشتر از ده هزار تومان و سبک تر از نه کیلوگرم به صورت رایگان برای شما ارسال خواهند شد.

منبع: daysoftheyear

 

نویسنده: سید مهدی رئوف

سید مهدی رئوف
مهدی در دانشکده مدیریت خوانده است. او در زمینه تولید محتوا تجربه خوبی دارد. چهار سال تالیف و ترجمه در وبسایت های معتبر در زمینه های وب، سبک زندگی، فناوری، خودرو، مد و زیبایی از تجربیات حرفه ای مهدی در وب هست. علاقه به تولید محتوای باکیفیت برای مخاطب چند سالی است که در وجود او رخنه کرده. از علایق اصلی او می توان به مطالعه مقالات مرتبط با فناوری و استفاده از گجت های هوشمند اشاره کرد. به نظر مهدی پینتبال یک تفریح بی نظیر و یک ورزش فوق العادست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *