ربات های باحال تلگرام
بامیلو بلاگ / دنیای فناوری / اپلیکیشن / ربات های باحال تلگرام و ترفندهای استفاده از آن ها (قسمت اول)

ربات های باحال تلگرام و ترفندهای استفاده از آن ها (قسمت اول)

بستر چت تلگرام برای ما شده حکم دید و بازدید. هیچ می دانستید که می شود وسط چت با ربات های باحال تلگرام کاری شگفت انگیز کنید و به طرفتان حالی بدهید؟ فرض کنید وسط چت با یک نفر هستید و احتیاج به فرستادن یک عکس دارید. پانشید برید توی گالری تون دوری بزنید و یا از عکسی که قدیم نگه داشته بودید برای چنین لحظه ای استفاده کنید. این کار خز و جواد است. با ربات های تلگرام به چت های خودتان صفایی دهید

تاریخ دوم دبیرستان سال 1550 شمسی – فصل آریایی ها:ربات های باحال تلگرام

کوچ ملت ما از وایبر به تلگرام سال ها پیش صورت گرفت. آریایی ها که در این کوچ بسیاری از عکس ها و ویدیوهای خود را از دست داده بودند غمگین و شکست خورده پای در سرزمین تلگرام گذاشتند و در کنار گروه های مختلف سکنی گزیدند. به تدریج با گذر زمان و پیشرفت جوامع از کنار گروه های کوچک توانستند به گروه های بزرگ مهاجرت کنند و سپس کانال های خود را تاسیس کنند. کانال داری و گروه داری دو شغل بزرگ آریایی ها در سرزمین تلگرام بود و از طریق داد و ستد ممبر به ممبر نیز امرار معاش می کردند.

ربات های باحال تلگرامپاول دورف رییس این قبیله بود که با کشورگشایی های متعدد خود به ایران رسیده بود و سپس پا به خاک چند کشور در اروپا گذاشت و قلمرو خود را گسترش داد.بعضی از آریایی ها سنت های دیرینه وایبری خود را نگهداشته و شروع به فرستادن اراجیف در گروه ها و کانال های گوناگون می کردند و عجیب تر آنکه باز هم عده ای گول این اراجیف را خوردند. خوشبختانه به تدریج محدودیت هایی و قانون گزاری هایی برای کانال داری و گروه داری تببین و تعیین شد که به واسط این قوانین حجم اراجیفی چون : ((حرکات موزونی که به بد جایی ختم شد توسط سحر قریشی با رییس کره شمالی در وسط کاخ های سعد آباد کنار مامانش اینا و مامانش اونا در میان طوفان تهران به مناسبت عروسی مهران مدیری و گلشیفته فراهانی بزن ببین چه خبره اوه اوه!)) بسیار کمتر شد.ربات ها در جای جای سرزمین تلگرام حکمرانی می کردند و به نوعی فرماندار مناطق گوناگون بودند. این ربات ها در آغاز توسط خود موسس و دربار ساخته می شد تا اینکه شورشیان نیز نحوه تولید انبوه آنان را یاد گرفته و خودشان برای خودشان ربات ساختند و این بار انسان ها به آن ها حکومت می کردند.

ربات های باحال تلگراممتاسفانه عده زیادی از این نژاد خبر از ربات های دست آموز انسان ها نداشتند و ندارند و در بامیلو بلاگ این هفته قصد معرفی ربات های باحال تلگرام را برای آن ها داریم تا بتوانند در بستر محیط چت خود با دیگر دوستان از آن ها استفاده کنند و به خود و رفقا حالی بدهند. نحوه استفاده از این ربات های باحال تلگرام طبق روایات و نقاشی های کنده کاری شده بر روی قاب موبایل ها از آن دوران معمولا به شکل زیر بوده است و بهتر است این ها را به خاطر بسپارید:

اسم ربات را که به صورت مخفف توسط سازنده آن انتخاب شده را در وسط چت بعد از یک @ می زنید. (این از آن نشانه هایی است که گویا در آن زمان زیاد به کار می رفته است) فی المثال می زنید [email protected] و بعد کاری که ربات برای آن طراحی شده را انجام می دهید. به این گونه از ربات های باحال تلگرام به اصطلاح آن زمان چت بات نیز می گویند.

ربات های باحال تلگرام متاسفانه این بخش از متنی که از آن دوران بعد از استفاده از یکی از این ربات ها در وسط چت دو عاشق با نام های : dawsh ho3in و lonely Garlllll  که گویا از اسامی پارسی باستان هستند به جای مانده، کماکان قابل ترجمه نبوده ولی احتمالا اطلاعات مهمی نیز نیست و وقت خود را صرف آن نکنید و به سبب شکلک آخر احتمالا مساله ناراحت کننده ای هست:

“اوجل موجل من چه لبات های گبونی مبونی دالی نفچی هموچی بوچ گندکی اینا از کجا منم بگو دیده “

حال سخن را کوتاه کرده و به معرفی ربات های باحال تلگرام می اندازیم.

ربات های باحال تلگرامربات Imdb ، رفیق فیلمباز شما!

فیلمباز هستید و یا رفیقتان فیلمباز هست و یا در گروه سینمایی فعالیت می کنید؟ اصولا سروکارتان با سینما و انیمیشن و اینجور چیزها هست آیا یا نه؟ اگر نه که بروید گزینه پایینی را بخوانید و اگر بله که به دنیای اطلاعات جامع سینمایی در تلگرام خوش آمدید. با زدن @imdb و بعد نوشتن نام هر فیلمی که در ذهنتان هست (البته به زبان انگلیسی) فرش قرمزی از اثر سینمایی مورد نظرتان را در چت خودتان پهن می کنید! اطلاعات خلاصه ای از نام و کارگردان و بازیگران و پوستر و خلاصه داستان و حتی لینکی برای پخش آنلاین تریلر در انتهای پست نمایش داده می شود. هالیوود و بالیوود و سینمای اروپا و حتی سینمای داخلی را هم در بر می گیرد. موتور جستجوی این ربات در بین دیتابیس همان سایت معروف imdb می چرخد که احتمالا معرف حضورتان هست. سایت جامع اطلاعات سینمایی جهان که در آن همه چیز راجع به فیلم ها یافت می شود. از نقد و بررسی های تخصصی تا ریویوهای کاربران و اخبار سینمایی و تریلرها و جدول فروش روز فیلم ها و…

ربات های باحال تلگرامربات pic ، راه حل ساده برای فرستادن یک عکس

وسط چت یک عکسی را لازم دارید. مثلا عکسی با مضمون خفه شو معمولا به کار می آید چرا که ایموجی و شکلک خاصی هم برای این منظور تولید نشده است. (یاهو داشت یادش بخیر بیشتر به فکر ما بی ادبان گناهکار بود) اگر می خواهید استیکر خفه شو نگذارید @pic را بزنید و در یک دیتابیس عظیم shut up را سرچ کنید. یا حالا چیز مودبانه ای مثل Good morning . خلاصه با سرچ هر چیزی که بخواهید عکس هایی مربوط به آن را به شما نشان می دهد که با اسکرول کردن به سمت پایین می توانید گزینه های بیشتری را هم ببینید. همین حرکت را با ربات باحال تری می شود انجام داد که در پایین به آن اشاره کردیم

ربات های باحال تلگرامربات Gif ، بامزه بازی در چت

گیف ها فرمت بسیار جالب و خوبی برای بیان حرف هایتان هستند. به بیان ساده همان عکس متحرک را گیف می گویند که بازار داغی هم در بین چت های ملت پیدا کرده اند. با نوشتن @gif در چت می توانید همان کاری را که با ربات عکس یاب می کردید همین جا انجام دهید ولی این بار گیف تحویل بگیرید! سرعت لود شدن این یکی کمی از قبلی طولانی تر است (حجم گیف ها طبیعتا بیشتر است) و البته هر دوی این سرویس ها طبق قوانین تلگرام موارد بالای هجده سال ندارند. الحق والانصاف که حیف شد نه؟

ربات های باحال تلگرامربات wiki ، برای رسیدن به علم و دانش و به اشتراک گذاشتن آن

ویکی پدیا را که می شناسید؟ همان سایتی که نصف تحقیقات و پایان نامه تان را از آن نوشتید. این دایره المعارف آنلاین هم برای خودش در تلگرام رباتی دارد. البته نه یک ربات رسمی بلکه توسط طرفداران ساخته شده و انصافا خوب از کار در آمده است.با نوشتن @wiki در نوار چت می توانید با سرچ کردن هر کلمه ای به مقالات و لینک صفحات مربوط به آن مساله دسترسی پیدا کنید و برای دوستانتان نیز آن را بفرستید. اگر در گروه های علمی هستید و یا برای حرفتان دلیل و مدرک می خواهید رو کنید (البته از قدیم گفتند که ویکی پدیا منبع نمی تواند باشد ولی خب غلط کردند) این ربات جزو کار راه انداز ترین ربات های باحال تلگرام شما خواهد بود. البته از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند ولی اگر در مطلب ذکر شده نام فارسی هم آن ذکر شده باشد لینک به نمایش در می آید. فی المثال اگر کلمه ایران را جستجو کنید یکراست به صفحه کشور عزیزمان می رسیم. (سرود ملی پوشان لطفا ارق ملی گرفت مرا)

ربات های باحال تلگرامربات Vid ، دسترسی به یوتیوب برای همه

البته وید را ویدیو بخوانید نه وید به معنای علف که تا حالا من و شما ندیدیم و عیبه و فقط در کانال های ماهواره ای ازش شنیدیم. این ربات نیز داخل یوتیوب را سرچ می کند و البته چندان دقیق نیست ولی بسیار جالب است به ویژه که برای استفاده از آن به فیلترشکن احتیاج ندارید و می توانید یوتیوب گردی کنید و انگار وسط ناف لاس وگاس نشستید و به صفحه پیوندها قاه قاه بخندید. البته این صفحه هم برای خوبی من و شما درست شده و این فیلترها به نفع من و شماست و مرگ بر آمریکا خلاصه. @vid را بزنید و هر چیزی که خواستید سرچ کنید و بعد از زدن اینتر می توانید حتی در همان محیط چت به صورت آنلاین ویدیو را ببینید و لازم نیست وارد آن سایت جهانخوار و استکبار شوید. استیم کردن ویدیوها حجم نسبتا زیادی از دیتای اینترنت گوشی شما مصرف می کند. این را گفتم که بعدا حال نکنید و فرت و فرت ویدیو پلی کنید و بعد از ما شاکی شوید که چرا اینترنتم دو روزه تموم شد.

ربات های باحال تلگرامربات Trend ، مطلع از اخبار و خوراک باباها

این یکی بیشتر به درد خبرنگاران و فعالان رسانه و یا کلا آدم های اهل خبر می خورد. ربات ترند از آن خوب های ربات های باحال تلگرام به شمار می رود و با زدن کلمه @nowtrendingbot در نوار چت می توانید با زدن نام کشوری که می خواهید از موضوعات ترند شده (اتفاقات مهمی که مردم آن منطقه و کشور درباره آن در فضای مجازی حرف می زنند) در آن کشور مطلع شوید. البته طبق معمول اکثر امکانات کشور ما جزو لیست کشورهایی که این ربات از آن پشتیبانی می کند نیست ولی خب می توانید از موضوعات مهم و ترند شده روز کشورهای دوست و همسایه و یا سایر کشورها بهره مند شوید. کشورهایی مثل ویتنام و مصر و فیلیپین در لیست جا دارند و مای ۸۰میلیون نفری نقش هویج را برای این ربات ایفا می کنیم لابد دیگر!

می توانید در مطالب ربات های باحال تلگرام قسمت دوم و ربات های باحال تلگرام قسمت سوم با ربات های کاربردی بیشتری آشنا شوید.

ربات های باحال تلگرام و ترفندهای استفاده از آن ها (قسمت دوم)

بعد از خواندن این مطلب با سرعت بالای سیستم خود حال بنمایید.ربات Game ، رقابتی نسبتا دوستانه

این یکی گل سر سبد ربات های باحال تلگرام لیست اولیه ما می باشد و بسیار برای چت های دو نفره و یا گروهی لذت بخش است. شما با نگاشتن کلمه @gamebot در نوار چت با چند گزینه بازی روبرو می شوید که بعضی از آن ها آشنا هستند و بعضی جدید و در جای دیگری قبلا آن ها را ندیدید. با انتخاب هر گزینه پستی من باب شروع بازی زده خواهد شد و با کلیک بر روی آن به محیط بازی می روید.(در پنجره مرورگرتان این بازی باز خواهد شد و نه در همان محیط چت) این پست برای دوستانتان هم به نمایش گذاشته می شود و امتیازهایی که در بازی کسب می کنید دایم به صورت لحظه به لحظه در گروه یا چت دو نفره تان نوشته می شود و افرادی که بازی را انجام می دهند رتبه بندی می شوند. حتی می توانید بفهمید کدام افراد در حین بازی هستند و تا قبل از اتمام بازی شان بروید و حالشان را بگیرید و زودتر امتیاز کسب کنید! این ربات بسیار چالشی و challange آور بوده و گاها در گروه های فک و فامیلی باعث دعوا و قهر یک خاندان با خاندان دیگر نیز شده است و تعدادی شان زمستان را با خود به فک و فامیل آورده اند!

در مطلب دوم از ربات های باحال تلگرام چند ربات دیگر را به شما معرفی می کنیم که با آن ها دستی به سر و روی چت های تکراری تان بکشید و همان طور که گفتیم حالی به خود و رفقا دهید.شما هم اگر ربات خاصی را می شناسید به ما معرفی کنید که ممنونتان می شویم و در حین استفاده از آن ها دعاگوی شما.

نویسنده: آرش پارساپور

آرش روزنامه نگار این مملکت است. البته این رشته را در دانشگاه خوانده و بعدا فهمیده که میتوانست هرچیزی بخواند ولی روزنامه نگار شود. به نوعی گیک محسوب می شود و عاشق کتاب و بازی و فیلم و تکنولوژی و امثالهم می باشد. داشتن کتابخونه قدر فیل و همه کنسول‌های بازی و 30ترابایت فیلم گواه این سخنان است. در همین زمینه‌ها نیز می نویسد و البته با همه چیز و همه کس شوخی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *