ربات های باحال تلگرام
بامیلو بلاگ / دنیای فناوری / اپلیکیشن / ربات های باحال تلگرام و ترفندهای استفاده از آن ها (قسمت دوم)

ربات های باحال تلگرام و ترفندهای استفاده از آن ها (قسمت دوم)

ربات های باحال تلگرام باعث می شوند که چتی که می کنید حال و هوای بامزه تر و حرفه ای تری داشته باشد و در حقیقت شما را به نوعی خاص می کند. در قسمت اول چندتا از این ربات های بامزه را به شما معرفی کردیم و گفتیم به این ها به اصطلاح INBOT CHAT  می گویند. ولی خب برای اینکه خیلی باحال باشیم همه را در یک قسمت معرفی نکردیم تا شما را به خواندن این قسمت دوم هم واداریم. باشد که استراتژی و پلتیکمان خیلی خفن بوده باشد.

ربات @BOLD  درشت نویسی مدرن

خیلی باحال می شود که بتوانید حروفی که چت می کنید را کلفت یا همان بلد کنید. انگار خیلی عصبانی هستید. یکی از بدترین ضررهای چت باکس های جدید همین مساله عدم تخلیه روح و روان به درستی است. با یاهو و بزرگ کوچیک کردن سایز نوشتارمان قشنگ می توانستیم دق دلی مان را خالی کنیم ولی حالا از پس این کار به سختی بر میاییم و شونصد تا استیکر می فرستیم. ولی خب با این ربات و تایپ حروف @BOLD می توانید بعدش هر چی خواستید بنویسید و مطمین باشید که نوشته تان به صورت درشت شده به دست مخاطب می رسد و حساب کار دستش می آید.

ربات های باحال تلگرامربات @STOREBOT  سوپرمارکت روبات ها

شاید می توانستیم با معرفی کردن همین یک ربات خودمان را از نوشتن مطلب ربات های باحال تلگرام راحت کنیم و برویم پی زندگی مان. این یکی رباتی است که به نوعی سرچ انجین ربات های گوناگون تلگرام است.صدها ربات گوناگون در دنیای تلگرام موجود است که بهتر است بتوانید آن ها را کند و کاو کنید.وقتی این عبارت را در چت باکس تایپ کنید با لیست بلندبالایی از ربات های مختلف روبرو می شوید که البته استفاده از آن ها و عواقبش پای خودتان است! به همه بات ها نباید اعتماد کنید. این مساله را آخر صحبت کمی بیشتر برایتان باز می کنم تا ملتفت شوید. درضمن ربات های بی تربیت و بی ناموسی هم در این لیست پیدا می شوند که خب ما مشت محکمی بر دهان آن ها تاچ کرده و می رویم پی کارمان.

ربات های باحال تلگرام و ترفندهای استفاده از آن ها

ربات @PRISMABOT  باب راس شوید

اپلیکیشن پریسما را می شناسید؟ اپلیکیشن بامزه و جالبی است. برمی دارد و عکس های شما را نقاشی می کند. حالا در سبک های مختلف. از کوبیسم گرفته تا قلم سیاه و…. این اپلیکیشن پرطرفدار را اگر ندارید و یا به هر نحو از گوشی تان پاک شده دیگر نگران نباشید. با این ربات می توانید انواع فیلترهای مختلف اپلیکیشن پریسما را روی عکس های خود پیاده کنید بدون آنکه نیازی به نصب آن داشته باشید. کار خفنی است و البته باید بگم که این ربات رسمی مال این سازنده نیست و از خلاقیت های یک بابایی نشات گرفته است. (اگر میگفتم یک مامانی و تبعضی جنسیتی قایل نمی شدم اوضاع بی ریخت می شد. فکر کن خلاقیت های یک مامانی چه جمله زاقارتی است)

ربات های باحال تلگرامربات @voicybot  من حرف میزنم پس هستم!

این ربات کار کردنش باهاش کمی دنگ و فنگ دارد ولی واقعا به مشقتش میرزد! و البته جزو تنها موردی است که INLINE BOT به حساب نمی آید و ما با پارتی بازی و لابی گری رای اعتماد گرفتیم و آن را وارد این لیست کردیم.البته کارکردی که دارد به درد همان داخل چت می خورد ولی نمی توان همزمان در حین چت با یکی از این ربات استفاده کرد. شما با پیوستن به این ربات می توانید بعد از انتخاب زبانتان (که دقیقا طبق حدس درستتان زبان فارسی در آن نمی گنجد طبق معمول بدبختی هایمان) بعد از حرف زدن آن ها را تایپ شده تحویل بگیرید! یعنی اگر اینجا خارجه و بلاد کفر بود می شد با این ربات درآمدزایی کرد و تایپ میکردیم صفحه ای 100 تومان تحویل آنی! حرکتی که این ربات دوست داشتنی انجام می دهد جای کار و ایراد دارد ولی روز به روز در حال بهتر شدن است و می توان بهش در آینده امید بیشتری داشت

ربات های باحال تلگرامربات @WelixUberBot تاکسی آنلاین بلاد کفر!

این یکی از لیست ربات های باحال تلگرام در ایران برای شما کاربردی ندارد و اگر یک وقت پایتان به کشورهای خارجه باز شد می توانید از آن استفاده کنید. البته کشورهای خارجه ای که از تلگرام استفاده کنند زیاد نیست ولی خب ایتالیا و آمریکا و روسیه در صدر قرار دارند. توسط این ربات می توانید آنلاین و با تلگرام تاکسی اوبر بخواهید. توجه داشته باشید که وقتی این عبارت را در چت باکس تایپ می کنید از شما درخواست دسترسی به لوکیشن و موقعیت شما را دارد. سپس ربات می گرد د و نزدیکترین راننده سرویس اوبر را برای شما پیدا می کند و رهسپار شما می نماید. تاکسی آنلاین گرفتن با تلگرام کلاس خاصی دارد که فعلا در ایران جواب نمی دهد و می تواند ایده خوبی برای سرویس های اینچنینی باشد.

ربات های باحال تلگرامربات @lutilbot مترجم همراه شما بدون ماهی ۵ هزار تومان

جای خالی یک دیکشنری هوشمند در بین ربات های باحال تلگرام حس می شد. این ربات اما این کار را انجام داده و با نوشتن این حروف در چت باکس می توانید کلمه مورد نظر خود را به بیش از 60 زبان مختلف ترجمه کنید و بعد آن را بنویسید. این ربات مترجم از پس ترجمه جمله بر نمی آید. مثلا اگر این بار خواستید مخ فنلاندی بزنید باکی نیست! آی لاو یو را به فنلاندی ترجمه کنید و یکی دو تا ثواب به نامه اعمال ما اضافه کنید

ربات @sticker  دلقک بازی بین چت

استیکرهای بامزه و خوشگل یکی از بزرگترین مزیت های تلگرام نسبت به سایر اپلیکیشن های پیام رسان است. حالت نیمچه اپن سورسی که این شرکت برای سازندگان گذاشته و می توان انواع و اقسام کارهای گرافیکی مختلف را به صورت پک های استیکر به این محیط اضافه کرد. شاید باورتان نشود ولی تعداد استیکرها اندازه موی سر من و شما شده و گشتن در همه آن ها نه میسر است نه شما وقتش را دارید چرا که باید زودتر به کارهایمان برسیم و اتم را بشکافیم. حالا در این زیق وقت گرانبها و پر ارزشمان چه کنیم؟ در چت باکس عبارت این ربات را تایپ کنید و بعد هر ایموجی که خواستید (شکلک کوچولوهای داخل کیبردتان) بزنید تا معادل های استیکری متنوعی از آن برایتان به نمایش در بیاید.

ربات های باحال تلگرامربات @foursquare پیتزای من کو؟

درود بر شکموها و رستوران گردهای عزیز. با این ربات دوست داشتنی از مجموعه ربات های باحال تلگرام باید زودتر از این ها آشنا می شدید. این دوست آدم آهنی عزیزمون هرجای این کره خاکی باشید به شما در پیدا کردن رستوران های نزدیکتان به همراه آدرس رسیدن به آن ها کمک می کند! بعد از نوشتن اسم ربات در باکس چت و اجازه دادن پیدا کردن موقعیت شما به ربات بر طبق لوکیشن شما پیشنهادات مختلف از رستوران ها و پیتزایی های مختلف دور و برتان به سمت تلگرام شما سرازیر می شود. با انتخاب هر کدام از رستوران ها نقشه گوگل مپ آن مکان مشخص به چت فرستاده می شود و می توانید با رفقا دقیقا همانجا قرار بگذارید و یک دل سیری از عزا در بیاورید. ربات foursquare همان طور که از نامش پیداست دیتابیس خود را از سایت و برنامه ای به همین نام که مختص همین کار است به دست آورده و کاملا به اطلاعات آن می شود اعتماد کرد.

ربات های باحال تلگرامربات @dittybot رقاص ناقاره ربات های باحال تلگرام

در آخرین عناوین ربات های باحال تلگرام می رسیم به ربات که موسیقی را در چت شما عجین می کند و از آن جالب تر که خوش ذوقان وطنی نیز نسخه ایرانیزه شده آن را هم ساخته اند. با نگاشتن اسم این ربات تلگرامی در چت باکس و بعد تایپ کردن یک کلمه یا جمله که می خواهید به زبان بیاورید این ربات با دسترسی به مجموعه عظیمی از موسیقی که دارد می گردد و یک تکه از آهنگی را به شما می دهد. این تکه آهنگ بیانگر همان جمله نوشته شده شما ولی در قالب یک موسیقی است. سخت شد؟ بگذارید با مثال برایتان بگویم. مثلا می زنید I love you. این ربات می گردد و هر آهنگی که خواننده در آن این جمله را آهنگین خوانده پیدا می کند و فقط همان چند ثانیه را به صورت یک فایل موسیقی به شما می دهد. نسخه فارسی این ربات نیز @melobot هست که در آن از گونه های جانوری چون امیرحسین مقصودلو گرفته تا خوانندگان بزرگی همچون شجریان حضور دارند. خودم هم پشیمانم که در یک جمله اسم این دو را با هم آوردم و از جامعه موسیقی طلب بخشش و مغفرت را دارم!

در مظلب ربات های باحال تلگرام قسمت سوم می توانید با ربات های کاربردی و جالب بیشتری آشنا شوید.

ربات های باحال تلگرام و ترفندهای استفاده از آن ها (قسمت سوم)

ربات های باحال تلگرامسخن آخر اینکه درست است که ما ربات های باحال تلگرام را برای شما معرفی کردیم و پیشنهاد استفاده از این ربات ها را به شما دادیم ولی حواستان باشد که همین جوری هم بی رویه از ربات های گوناگون استفاده نکنید. اکثر مواردی که در این دو قسمت ربات های باحال تلگرام معرف حضورتان شد رسمی و احتمالا بدون دردسر هستند ولی حرفم اینست که بعد از خواندن این مقاله کرم در وجودتان لوله نکند و همه ربات ها را امتحان کنید. سعی کنید هر ربات را که انتخاب می کنید سرچ کنید و ببینید اگر در سایت رسمی تلگرام اسمی از آن برده شده که هچ! ولی اگر اسمش آنجا نبود بی خیالش شوید. سازندگان و ادمین های این ربات ها اگر آدم های مریضی باشند میتوانند از سادگی شما سواستفاده کرده و به اطلاع زیادی از شما از طریق دیوایس و گوشی شما دسترسی پیدا کنند. امنیت و حفظ آن سخن اول و آخر را در فضای مجازی می زند.

نویسنده: آرش پارساپور

آرش روزنامه نگار این مملکت است. البته این رشته را در دانشگاه خوانده و بعدا فهمیده که میتوانست هرچیزی بخواند ولی روزنامه نگار شود. به نوعی گیک محسوب می شود و عاشق کتاب و بازی و فیلم و تکنولوژی و امثالهم می باشد. داشتن کتابخونه قدر فیل و همه کنسول‌های بازی و 30ترابایت فیلم گواه این سخنان است. در همین زمینه‌ها نیز می نویسد و البته با همه چیز و همه کس شوخی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *