بامیلو بلاگ / راهنمای خرید / راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید (بخش دوم)

راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید (بخش دوم)

شلوار جین مردانه سفید می‌تواند همزمان بهترین دوست و بدترین دشمن آقایان باشد. در ادامه بخش اول راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید با بامیلو بلاگ همراه باشید تا درباره این نوع پوشش مردانه بیشتر بدانید.

راهنمای پوشیدن شلوار جین مردانه سفید:

تیپ شماره دو

شلوار جین مردانه سفیدهمیشه دوست داشته‌اید سر تا پا جین بپوشید اما همیشه دیگران شما را از این کار بازداشته‌اند؟ خب، دیگر وقت آن رسیده که این کار را به نحوی انجام دهید که مو لای درز کارتان نرود. بلافاصله به سراغ شلوار جین مردانه سفید خود بروید!

بی‌دردسرترین راه برای سر تا پا جین پوشیدن این است که در بافت و رنگ پارچه مورد نظر تمایز ایجاد کنیم. به عنوان مثال، می‌توانید شلوار جین سفید خود را با یک پیراهن جین آبی روشن بپوشید. اگر هم رابطه خوبی با پیراهن جین ندارید، به جای آن یک تیشرت سورمه‌ای یا مشکی ساده بپوشید و برای روی آن، یک کت جین شیک در نظر بگیرید.

برای این تیپ راحت و تابستان بهتر است که از یک کفش راحت و غیر رسمی کمک بگیرید. این کار به حفظ تعادل کلی تیپ شما کمک می‌کند.

تیپ شماره سه

شلوار جین مردانه سفید

با نیم نگاهی به دور اطراف می‌توان دریافت که اخیرا تیپ‌های تک رنگ مد روز محسوب می‌شوند و آقایان معمولا برای خلق چنین ظاهری به سراغ رنگ‌های طوسی و آبی می‌روند. اما، با رنگ سفید هم می‌توان این کار را کرد. تنها لازم است با ایجاد تمایزی ظریف، هم مد روز بود و هم متفاوت. ضمن این که رفقای خوش‌پوش ایتالیایی هم در ماه‌های گرم سال عاشق استفاده از چنین تیپی هستند.

شلوار جین مردانه سفید خود را با یک پیراهن مردانه سفید و اتو کشیده همراه کنید و بر روی آن یک کت طوسی یا سورمه‌ای بپوشید. حتی رنگ‌هایی مانند بژ و قهوه‌ای هم می‌توانند گزینه‌های خوبی برایتان باشند. توصیه می‌کنیم که از انتخاب یک کمربند مناسب برای این تیپ غافل نشوید. این کار یکدستی بین شلوار سفید و پیراهن سفید را از بین می‌برد. همین‌طور یک جفت کفش رسمی فوق‌العاده هم می‌تواند به یک تیپ ساده، جلوه تازه‌ای ببخشد.

استفاده از کمربند و کت رنگی بر روی زمینه کاملا سفید هم زیبایی آن‌ها را بیشتر به چشم می‌آورد و هم به دلیل هماهنگی رنگ‌های خنثی با یکدیگر، ظاهری متعادل و شیک ایجاد می‌کند. البته، اگر اهل ریسک کردن هستید و از خطر کردن باکی ندارید، می‌توانید برای این تیپ از کت صورتی کم‌رنگ و یا سبز کم‌رنگ استفاده کنید.

کلام آخر

در این مقاله به چند روش ساده برای پوشیدن شلوار جین مردانه سفید پرداختیم و به دلایل انتخاب این پوشش اشاره کردیم. شلوار جین سفید را می‌توان به راحتی با بقیه لباس‌های موجود در کمد لباس هماهنگ کرد و چه زمستان باشد و چه تابستان، همیشه موقعیتی برای پوشیدن آن‌ها پیدا کرد.

 

منبع: FashionBeans

نویسنده: پوریا عزیزی

پوریا کار نوشتن را در سال ۸۹ و بعد از قبولی در دانشگاه شروع کرد. در رشته مترجمی زبان انگلیسی و در مقطع کارشناسی تحصیل کرده و زبان فرانسه نیز می‌داند. او عاشق مد، عطر و کتاب بوده و به نظرش ایو سن لوران تاثیر‌گذار‌ترین طراح مد تاریخ است. پوریا در اوقات بیکاری، با صدای تمرین پیانوی خود همسایه‌ها را آزار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *