بامیلو بلاگ / راهنمای خرید / راهنمای خرید کاپشن چرم مردانه
راهنمای خرید کاپشن چرم مردانه

راهنمای خرید کاپشن چرم مردانه

فصل سرما در راه است. اگر با دنیای مد آشنایی داشته باشید بدون شک می دانید که کاپشن چرم مردانه برای فصل سرما بسیار متداول است. کمتر کسی است که با کاپشن چرم مردانه میانه ی خوبی نداشته و حدأقل یک بار آن را امتحان نکرده باشد. کاپشن چرم، هم به لحاظ زیبایی یک قطعه ی مد فوق العاده است و هم گرمای بدن شما را در فصل سرما تضمین می کند. با بامیلو بلاگ همراه باشید.

انتخاب کاپشن چرم مردانه

انتخاب کاپشن چرم مردانه

با اینکه نمی توان منکر زیبایی کاپشن چرم مردانه شد اما امکان وقوع اشتباه هنگام پوشیدن آن نیز وجود دارد. یک اصل اساسی در انتخاب کاپشن چرم وجود دارد و آن اندازه و تن خور مناسب است. این کاپشن باید کاملاً اندازه ی شما باشد. در صورتی که زیر کاپشن از ژاکت استفاده می کنید حتماً موقع خرید آن را همراه خود داشته باشید. کاپشن چرمی که گشاد باشد ظاهر شما را به کلی تغییر می دهد.

خوش بختانه کاپشن های امروزی (اصل) از چرم گوسفند و بز ساخته می شوند. در گذشته برخی شرکت ها از چرم اسب استفاده می کردند که بعد از مدتی زمخت می شد و موقع حرکت صدا می داد. کاپشن چرم اصیل این مشکل را به هیچ وجه ندارد.

بهتر است یک سایز کوچک تر از سایز معمول بدن خود را امتحان کنید. کاپشن چرم مردانه باید به خوبی شانه های شما را احاطه کند و فضای خالی در این قسمت یافت نشود. دقت کنید که نگفتیم «روی شانه ی شما بنشیند.» به جای آن از واژه ی احاطه کردن استفاده کردیم به طوری که کاملاً چفت و بست شانه های شما باشد.

اندازه ی کاپشن نیز باید تا کمر شما باشد. همچنین دقت کنید که آستین های آن کاملاً اندازه باشد. البته این مشکل اخیر را خیاط می تواند برایتان رفع کند.

انوع بخصوص و انتخاب رنگ

انواع کاپشن چرم

معمولاً موقع پوشیدن کاپشن چرم مردانه 3 مدل اصلی وجود دارند. مدل فتیگ (Fatigue) که معمولاً 2 جیب در بخش سینه دارد و دارای سردوشی است. مدل موتوکراس (Motocross) ساده ترین نوع طراحی را داراست. این کاپشن معمولاً در بخش کمر 2 جیب ساده دارد. در نهایت نیز با مدل بامبر (Bomber) طرف هستیم. بخش آستین ها و کمر این مدل با یک نوع پشم، دوخته شده است.

در خصوص انتخاب رنگ نیز باید دقت لازم را داشته باشید. معمولاً آقایان رنگ مشکی را برای این نوع کاپشن انتخاب می کنند. با این وجود گزینه های دیگری نیز وجود دارد که بهتر است در نظر داشته باشید. بدون شک رنگ مشکی برای ظاهری ساده و کلاسیک فوق العاده است. از طرفی بهتر است گاهی اوقات مقداری تنوع و تفاوت ایجاد کرد. رنگ های شکلاتی و قهوه ای کم رنگ نیز می توانند جایگزین مناسبی برای مشکی باشند. قهوه ای برخلاف مشکی رنگی خودمانی تر و شیک تر به نظر می رسد. قهوه ای را تقریباً با بیشتر سبک های پوشش می توان امتحان کرد.

نحوه پوشش

خرید کاپشن چرم مردانه

کاپشن چرم مردانه را به شیوه های مختلفی می توان پوشید. همراه آن می توانید شلوار جین را در نظر داشته باشید. فقط دقت کنید که جین شما از رنگ های تیره باشد. یک پیراهن سفید و ساده همراه کاپشن بامبر مشکی و البته کتانی های سفید، ظاهر بسیار مناسبی ایجاد می کنند. بدین ترتیب، ترکیب چشم نوازی از سبک رومزه و رسمی به تن خواهید کرد.

کاپشن شکلاتی (قهوه ای پررنگ) مدل فتیگ را می توانید با شلوار جین مقداری گشادتر بپوشید. یک تی شرت سفید یا مشکی همراه کفش های کتانی (ترجیحاً مدل ون یا کانورس) نیز ترکیب شما را بی نقص می کند. اگر در دسترس داشتید عینک آفتابی ویفری نیز برای این سبک بسیار عالی است.

همچنین می توانید از پیراهن چهارخانه یا راه راه نیز استفاده کنید. شلوار جین مشکی یا خاکستری همراه یک پیراهن چهارخانه تیره (قرمز یا آبی) و کاپشن چرم بامبر مشکی سبک جذابی ایجاد می کند.

می توانید نیم تنه ی بالا را رسمی نگه داشته و نیم تنه ی پایین را روزمره برگزینید. شلوار پارچه ای خاکستری یا سرمه ای که در مواقع رسمی استفاده می کنید را بپوشید. یک تی شرت ساده از رنگ های خنثی همراه کفش های آکسفورد و کاپشن چرم موتوکراس به رنگ قهوه ای شما را به دنیای سبک نیمه رسمی هدایت می کند.

تصاویری برای گرفتن ایده

نحوه پوشیدن کاپشن چرم مردانه

همراه کاپشن چرم مردانه گزینه های زیادی برای پوشیدن وجود دارد. قطعه ی مدی که همواره استفاده می شود و هیچ گاه از مد نمی افتد. کاپشن چرم را برای سبک رسمی، روزمره و نیمه رسمی می توان پوشید. کافی است انتخاب کنید و بپوشید.

منبع: fashionbeans

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *