بامیلو بلاگ / راهنمای خرید / راهنمای خرید شلوار مردانه سفید رنگ، تجربه ای متفاوت برای آقایان (بخش دوم)

راهنمای خرید شلوار مردانه سفید رنگ، تجربه ای متفاوت برای آقایان (بخش دوم)

با فرارسیدن فصل گرما، خیلی از آقایان به دنبال پوششی شیک اما خنک و راحت می‌گردند. در ادامه بخش اول راهنمای خرید شلوار مردانه سفید رنگ با بامیلو بلاگ همراه باشید و بخوانید که چطور با یک شلوار مردانه سفید زیبا، هم خوش‌پوش باشید و هم راحت‌تر با گرمای هوا کنار بیایید.

2- خنثی بودن گاهی هم خوب است

شلوار مردانه سفید

فقط رنگ‌های طوسی و مشکی نیستند که با نام خنثی شناخته می‌شوند و در نتیجه به راحتی با هر رنگی هماهنگ می‌شوند. عضو مهم دیگر این خانواده رنگ‌ها، سفید عزیز و دوست‌داشتنی است. انتخاب شلوار مردانه سفید، کار انتخاب سایر لباس‌ها را ساده می‌کند زیرا می‌توان هر رنگی را با آن پوشید. همچنین، این کار باعث می‌شود که رنگ و طرح سایر لباس‌هایتان بیشتر به چشم بیایند. در این فصل تابستان، چرا شلوار سفید را با یک پولوشرت (تیشرت یقه‌دار) سبز، صورتی یا زرد امتحان نمی‌کنید؟

3- ذهنتان را باز نگه دارید

شلوار مردانه سفید دیگر مدت‌هاست که در انحصار بازیکنان گلف نیست. تنوع مدل‌ و پارچه، امروزه این نوع شلوار را برای اکثر موقعیت‌ها مناسب ساخته است. به عنوان مثال، شلوار جین سفید می‌تواند انتخاب خوبی برای روزهای تابستان باشد، زیرا با پوشیدن آن راحتی شلوار جین را با زیبایی رنگ سفید تجربه خواهید کرد.

شلوار مردانه سفید

اگر تیپ شما کمی رسمی‌تر است و خیلی اهل پوشیدن شلوار جین نیستید، باز هم نگران نباشید. یک شلوار کتان سفید و زیبا را به راحتی با یک کت تک (بلیزر) با رنگ و طرحی متفاوت همراه کنید! در کمد لباس‌هایتان، کتی را پیدا کنید که همیشه دوست داشتید امتحان کنید اما این کار را نکرده‌اید. یک کت کتان قهوه‌ای، آبی، خاکی و یا حتی سبز و صورتی هم می‌توانند یارهای خوبی برای شلوار سفیدتان باشند. همچنین، می‌توانید پیراهن آبی روشن را نیز به ترکیب کت سورمه‌ای و شلوار سفیدتان اضافه کنید! البته، توجه داشته باشید که همیشه جانب احتیاط را رعایت کنید و اگر بین دو لباس شک دارید، مدل ساده‌تر را انتخاب کنید.

کلام آخر

خب، اگر تا این قسمت از مقاله با ما بوده‌اید، به شما تبریک می‌گوییم! شما دیگر هر چیزی که باید در رابطه با شلوار مردانه سفید بدانید، فراگرفته اید! دیگر وقت آن است که با به کار بستن نکات این مقاله تیپی خاص و مثال‌زدنی برای خود خلق کنید.

شلوار مردانه سفید

در پایان، اجازه دهید نکته‌ای را متذکر شویم: پارچه‌های سفید رنگ متاسفانه خیلی زود کثیف می‌شوند. علاوه بر آن، پاک کردن بعضی از لکه‌ها هم کار چندان ساده‌ای نیست. در نتیجه، اگر احتمال می‌دهید در دور همی دوستانه ممکن است به یاد دوران گذشته فوتبال بازی کنید، بهتر است پوشیدن شلوار مردانه سفید را برای مناسبت دیگری نگه دارید. همچنین، استفاده از رنگ سفید الزاما به معنای سفید یخچالی نیست و می‌توان با بازی با تنالیته‌های مختلف سفید، خلاقیت فردی خود را به نمایش گذاشت!

شما شلوار مردانه سفید خود را چگونه ست می‌کنید؟ دیدگاه‌های خود را بامیلو بلاگ در میان بگذارید.

منبع: Fashionbeans

نویسنده: پوریا عزیزی

پوریا کار نوشتن را در سال ۸۹ و بعد از قبولی در دانشگاه شروع کرد. در رشته مترجمی زبان انگلیسی و در مقطع کارشناسی تحصیل کرده و زبان فرانسه نیز می‌داند. او عاشق مد، عطر و کتاب بوده و به نظرش ایو سن لوران تاثیر‌گذار‌ترین طراح مد تاریخ است. پوریا در اوقات بیکاری، با صدای تمرین پیانوی خود همسایه‌ها را آزار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *