بامیلو بلاگ / راهنمای خرید / راهنمای خرید شلوار مردانه سفید رنگ، تجربه ای متفاوت برای آقایان (بخش اول)

راهنمای خرید شلوار مردانه سفید رنگ، تجربه ای متفاوت برای آقایان (بخش اول)

با فرارسیدن فصل گرما، خیلی از آقایان به دنبال پوششی شیک اما خنک و راحت می‌گردند. در ادامه با بامیلو بلاگ همراه باشید و بخوانید که چطور با یک شلوار مردانه سفید زیبا، هم خوش‌پوش باشید و هم راحت‌تر با گرمای هوا کنار بیایید.

فصل تابستان ویژگی‌های زیادی دارد. میوه‌های خوشمزه، تعطیلات، وقت آزاد‌تر و امکان مسافرت همگی از ویژگی‌های مثبت دومین فصل سال به شمار می‌آیند. اما، گرمای گاه طاقت‌فرسای هوا می‌تواند بسیاری از ما را کلافه کند، پس به نظر تیم تحریریه بامیلو بلاگ، انتخاب لباس هوشمندانه در صدر امور قرار دارد. در فصل تابستان، می‌توان با انتخاب مدل‌ها و به ویژه، رنگ‌های مناسب کمی راحت‌تر زندگی کرد و همزمان، ظاهری تابستانه و شیک هم داشت. یکی از این گزینه‌های که برای هر مردی مناسب است، شلوار مردانه سفید می‌باشد.

خب، قبول داریم که شاید پوشیدن شلوار سفید برای آقایان شاید خیلی رایج نباشد. همچنین، اگر بخواهیم با شما رو راست باشیم باید بگوییم که اگر انتخابی درست و اصولی نداشته باشید، نتیجه یک شکست تمام عیار خواهد بود. ولی ما همچنان بر عقیده خود پا فشاری می‌کنیم و توصیه می‌کنیم که به شلوار مردانه سفید هم شانسی بدهید تا خودی نشان دهد.

اصلا چرا باید شلوار مردانه سفید پوشید؟

اگر بخواهیم کوتاه جواب بدهیم، باید بگوییم چرا که نه؟ اما اگر برای قانع کردن شما به دلایل بیشتری نیاز داریم، باید خدمتتان بگوییم که سفید در مقایسه با سایر رنگ‌ها گرمای کمتری را به خود جذب می‌کند. از آن گذشته، سفید به عنوان یک رنگ خنثی به راحتی به هر رنگی هماهنگ و ست می‌شود و همیشه هم زیباست.

شلوار مردانه سفید

شاید اگر متخصصین عالم پوشاک را دور هم جمع کنیم دلایل متعددی را برای محبوب نبودن شلوار مردانه سفید بیان کنند. اما، اگر از نگارنده بپرسید، دلیل کمبود اصلی اعتماد به نفس است! آقایان، اگر می‌خواهید شیک و خوش‌پوش باشید باید کمی ریسک کنید و از دایره راحتی خود بیرون بیایید. در ادامه، سه قانون طلایی برای پوشیدن شلوار مردانه سفید را معرفی می‌کنیم. با پیروی از این قوانین، دیگر دلیلی برای نه گفتن به این نوع پوشش فوق‌العاده وجود ندارد.

قوانین طلایی برای پوشیدن شلوار مردانه سفید

این سه قانون عبارتند از:

1- اندازه، اندازه، اندازه

شلوار مردانه سفید

شلوار هم مثل هر لباس دیگری باید اندازه مناسبی داشته باشد و به خوبی بر روی تن بنشیند. برای فصل‌های گرم سال، بامیلویی‌ها معمولا شلوارهای اسیلم و کمی جذب را پیشنهاد می‌کنند. درست است که در نهایت همه چیز بستگی به شخصیت فردی شما دارد اما توصیه می‌کنیم در این فصل‌ها از شلوارهای گشاد دوری کنید. به شلوار خوش‌دوخت خود یک جفت کفش کالج هم اضافه کنید و همه نگاه‌ها را به سمت خود برگردانید. البته، فراموش نکنید که با کفش کالج از جوراب‌های کالج هم استفاده کنید.

 

شما شلوار مردانه سفید خود را چگونه ست می‌کنید؟ دیدگاه‌های خود را بامیلو بلاگ در میان بگذارید.

منبع: Fashionbeans

نویسنده: پوریا عزیزی

پوریا کار نوشتن را در سال ۸۹ و بعد از قبولی در دانشگاه شروع کرد. در رشته مترجمی زبان انگلیسی و در مقطع کارشناسی تحصیل کرده و زبان فرانسه نیز می‌داند. او عاشق مد، عطر و کتاب بوده و به نظرش ایو سن لوران تاثیر‌گذار‌ترین طراح مد تاریخ است. پوریا در اوقات بیکاری، با صدای تمرین پیانوی خود همسایه‌ها را آزار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *