بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / راهنمای خرید در بامیلو بلاگ، پاسخ سئوالات شما قبل از خرید

راهنمای خرید در بامیلو بلاگ، پاسخ سئوالات شما قبل از خرید

خرید کردن، کاری که هر روز به نحوی با آن سروکار داریم. شاید تعداد روزهایی در ماه که در آن هیچ نوع خریدی را انجام نمی دهیم، بسیار نایاب باشد. چه اینترنتی خرید کنیم و چه از سوپر مارکت سر کوچه، همواره برای خرید یک کالای جدید برای ما سئوالاتی پیش می آید که تا جواب آنها را پیدا نکنیم نمی توانیم خریدی با خیال راحت و بدون نگرانی انجام دهیم.  سئوالاتی که معمولا توسط فروشنده کالا پاسخ داده می شود، که البته در برخی از مواقع حتی فروشنده نیز نمی تواند ما را به درستی راهنمایی کند. با توجه به این مسائل شما برای یافتن راهنمایی های قبل از خرید به کجا مراجعه میکنید؟ آیا منبعی از راهنمای خرید وجود دارد که بتوانید به آن اطمینان کنید؟

کارشناسان و تیم تحریره بامیلوبلاگ مرجع جامعی از راهنمای خرید را نگارش و تهیه کرده اند. مرجعی که هر روز در حال توسعه و کامل تر شدن است. ما در بامیلوبلاگ در تلاش هستیم که در بخش راهنمای جامع خرید به تمامی سئوالات شما قبل از انجام خرید پاسخ دهیم.  این امکان وجود دارد که در صورتی که راهنمای خرید کالای مورد نظر خود را نیافتید، درخواست تهیه راهنمای خرید را برای نویسندگان بلاگ ارسال کنید. در اولین فرصت درخواست های شما بررسی و راهنمای مورد نظر تهیه و منتشر می گردد. درخواست تهیه راهنمای خرید را می توانید در صفحه راهنمای جامع خرید بامیلو بلاگ ثبت و ارسال کنید.

در بامیلو بلاگ این امکان برای تأمین کنندگان نیز وجود دارد تا راهنمای خرید کالا و برند های خود را منتشر کنند. برای این کار فروشندگان و تأمین کنندگان فعال در بازار اینترنتی بامیلو می توانند راهنمای خرید کالای خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایند. مطالب ارسالی توسط تیم تحریریه بلاگ بررسی و سپس منتشر خواهد شد. از مزایای مهم فعالیت تأمین کنندگان در این حوزه، آشنایی مشتریان با محصولات آنها و در نتیجه افزایش بازید و نهایتا فروش کالای آنها خواهد بود.

اگر هنوز فروش خود در بامیلو را آغاز نکرده اید، این مطالب را بخوایند:

فروشندگان بامیلو و راهکارهای افزایش فروش

اینفوگرافی تأمین کنندگان بامیلو : از شروع کار تا فروش و سوددهی

چطور بدون اینکه فروشگاه اینترنتی داشته باشیم محصولات خود را آنلاین بفروشیم

امید داریم با شروع فعالیت مرجع جامع راهنمای خرید در بامیلو بلاگ فرایند خریدی آسوده تر برای خریداران فراهم شود.

نویسنده: اشکان زهری

یک دیدگاه

  1. آزمون آیین نامه رانندگی

    ممنون اطلاعت مفید و خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *