بامیلو بلاگ / سبک زندگی / تغذیه سالم / خوشبوکننده دهان : برتری سه بر صفر دارچین در مقابل نعنا

خوشبوکننده دهان : برتری سه بر صفر دارچین در مقابل نعنا

خوشبوکننده های دهان، یکی از مؤثرترین درمان های بوی بد دهان هستند که انواع گوناگونی از آن ها در بازار موجود است. خوشبو کننده دهان دارچینی، یکی از انواع طبیعی و خانگی آن هاست که بسیار مؤثر و کارآمد است.
همه ما به نوعی این تجربه را داشته ایم. هر چقدر هم دهانتان را بشویید و مسواک بزنید یا آدامس نعنایی بجوید، بوی املتی که صبح خورده اید، نخواهد رفت. راه حل، خوشبوکننده ای است که خیلی سریع و با ترکیب سه ماده ساده آماده می‌شود که در همه خانه ها هست.

دارچین خوش بو

مواد مورد نیاز

پودر دارچین، عسل، آب لیمو.

طرز تهیه

نصف قاشق سوپخوری پودر دارچین را با یک قطره کوچک عسل و آب دو لیموترش تازه را با هم مخلوط کنید. یک فنجان آب گرم روی مخلوط بریزید تا نرم شود. سپس بهم بزنید تا مواد به خوبی در آب حل شوند.
بفرمایید. خوشبوکننده دهان اختصاصی و خانگی شما آماده است.

این خوشبو کننده چطور عمل می‌کند؟

نعنا بوی بد دهان را پنهان می‌کند، اما به صورت موقت. در حالی که دارچین باکتری های دهان را می‌کشد و به همین دلیل بوی نامطبوع از بین می‌روند. اسید موجود در آبلیمو، دارچین را به همه جای دهان می‌رساند و عسل هم فقط برای خوشمزه شدن این خوشبوکننده است.

 

منبع: Pure wow

نویسنده: کاملیا کوثری

کاملیا فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان فرانسه در مقطع كارشناسي ارشد از دانشگاه شهيد بهشتي است. به یادگیری زبان های مختلف علاقه زیادی دارد، از همین رو زبان انگلیسی را از 5 سالگی شروع کرد و ايتاليايي را هم در مدرسه ايتاليايي تهران آموخت. ادبیات، موسیقی و عکاسی بزرگترین و جدی ترین علایق او هستند و از هر فرصتی برای پرداختن به آنها استفاده می کند. علاوه بر این، طرفدار جدي ماجراجويي و كشف موضوعات تازه است. این علاقه از ترجمه هايش در زمينه هاي گوناگون به چشم می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *